Kombatant
Kombatant
  3 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam

Co byście polecili, konczy mi sie Avria9 (jej duzy plus to pobieranie malych zasobów systemowych, czytalem ze kolejne wersje sa duzo bardziej zasobożerne) i potrzebuje jakiegos antywira ktory bedzie dosc lekko smigal na 512 ramach

fotkowicze maja jakies propozycje?

Kameleon
Kameleon
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kameleon:Panda cloud antywirus. chmura nie jest bezpieczna

Rozwiń myśl...
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  4 stycznia 2012
Kameleon
Kameleon: Panda cloud antywirus. "Większa część procesów i zasobów niezbędnych do działania programu ulokowana została na zewnętrznych serwerach firmy Panda" Polecam

Ani jednej dobrej opinii o tej Pandzie nie słyszałem/czytałem, raczej same negatywne.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  4 stycznia 2012

Jeśli o darmowe antyvirusy chodzi, moim faworytem jest Avira. Wykrywalność wirusów zadowalająca, nawet podczas autouruchamiania Pędraków, dysków zewnętrznych, itp. potrafi wykryć większość zagrożeń.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  4 stycznia 2012

Jeszcze mało zasobożernym antyvirem jest Microsoft Security Essentials, chociaż tego do końca nie miałem okazji przetestować.

MrEvil
MrEvil
  4 stycznia 2012

Avira jest w wersji darmowej. Zostań przy tym antywirusie.

Kameleon
Kameleon
  5 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ani jednej dobrej opinii o tej Pandzie nie słyszałem/czytałem, raczej same negatywne.

Używam go rok, a może i nawet 2 i nie narzekam na problemy z wirusami. Nie obciąża kompa co jest zaletą i do domowych zastosowań "zdaje egzamin".

Dobry jest jeszcze Comodo ale nie wiem ile on żre pamięci...

Autorowi tematu proponował bym się wysilić i poszukać w google. Temat wałkowany 10tki razy na różnych forach komputerowych co dopiero na fotce.. Na pewno wyświetli od cholery linków
Wojdekk
Posty: 11 (po ~168 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Wojdekk
  6 stycznia 2012

Najlepszy dla Twojego komputera byłby nod32 2.7.39 na pewno by nie muliło nie wiem jak z nowszą wersją nod32 5. W sumie od zawsze używam noda i problemów z komputerem pod względem wirusów nie miałem i nie mam. Lecz darmowy nie jest, sa na to sposoby w przypadku tej starszej wersji to jakiś fix, który chyba jest mało legalny, ale pewności nie mam, a co do nowszej wersji to program "tnod user & password finder 1.4.1" i on mi się wydaje legalny, gdyż szuka kluczy trial gdy nasz używany się kończy :)

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  7 stycznia 2012
Wojdekk
Wojdekk: Najlepszy dla Twojego komputera byłby nod32 2.7.39

Nod nie jest bezpłatnym antyvirusem a o taki pyta autor tematu. A o fixach, czy innych sposobach na ominięcie zakupu licencji dla płatnego oprogramowania nie powinieneś w ogóle pisać.
Shaitan
Shaitan
  7 stycznia 2012
tomas
tomas: A o fixach, czy innych sposobach na ominięcie zakupu licencji dla płatnego oprogramowania nie powinieneś w ogóle pisać.

I powinien za to dostać :ban: :ninja:
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 stycznia 2012

Najnowsza Avira zajmuje troche miejsca na dysku,poza tym dodali oni reklamy podczas aktualizacji i wymaga service packa 3 ale jest dobry. Kiedyś miałem tego najnowszego avasta co niby popularny jest choć nie wiem dlaczego,sporo przepuścił i w dodatku fałszywe alarmy. Ciężko jest coś dobrać,ja za czasu miałem starą avire + sunbelt personal firewall i to było chyba najlepsze dobranie.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  8 stycznia 2012
Shaitan
Shaitan: I powinien za to dostać

Pouczenie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.