Szajbusowa91
Szajbusowa91
  10 listopada 2011 (pierwszy post)

hej!mam problem,otóż mam router firmy Belkin ale płytę ze sterownikami zostawiłam w Szwecji i się zgubiła po prostu ;/
potrzebny mi sterownik od tego routera gdyż zmieniam dostawcę internetowego i będzie trzeba skonfigurowac na nowo,nigdzie nie mogę wyszukac tych sterowników model routera
Belkin f6d423-4 v1

prosze o pomoc

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  10 listopada 2011
http://driverscollection.com/?H=F6D4230-4&By=Belkin

stery do Belkin F6D4230-4 Ty napisalas Belkin F6D423-4 nie wiem czy ten brak zera jest wazny czy to tylko blad w pisowni
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Szajbusowa91
Szajbusowa91
  10 listopada 2011

błąd w pisowni,przepraszam,juz te sterowniki pobralam ale otwieraja sie przez odtwarzacz filmow,kolega mi powiedzial ze nie sa potrzebne sterowniki jesli mam zainstalowane wi-fi w laptopie

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  10 listopada 2011
Draxiu
Draxiu: stery do Belkin F6D4230-4 Ty napisalas Belkin F6D423-4 nie wiem czy ten brak zera jest wazny czy to tylko blad w pisowni

To, co podałeś, to nie żadne sterowniki, tylko Firmware, czyli oprogramowanie routera (soft)
Konto usunięte
Konto usunięte: ,kolega mi powiedzial ze nie sa potrzebne sterowniki jesli mam zainstalowane wi-fi w laptopie

Nie są potrzebne...router możesz skonfigurować przez przeglądarkę internetową wpisując adres docelowy (IP). Standardowy adres, to: 192.168.2.1
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  10 listopada 2011

Najlepiej, jeśli zresetujesz router do ustawień fabrycznych i od nowa go skonfigurujesz pod swojego dostawcę.

DagixFire
DagixFire
  10 listopada 2011
tomas
tomas: Najlepiej, jeśli zresetujesz router do ustawień fabrycznych i od nowa go skonfigurujesz pod swojego dostawcę.

powodzenia ze skonfiguruje jesli pyta o takie cos :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.