Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  28 października 2011 (pierwszy post)

Czy jest to gra single/multi ? czy tylko do neta?

whitestok
whitestok
  30 października 2011

curtis

shinu
shinu
  31 października 2011

to jest typowe multi z króciutkim interaktywnym scryptem nazwanym tutaj zartobliwie single :)

BHF
BHF
  1 listopada 2011

Sam czekam, aż serwery trochę opustoszeją i dołączę się do tej gry. Póki co trenuję na pustych serwerach latanie samolotem i śmigłowcem :P

ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam czekam, aż serwery trochę opustoszeją i dołączę się do tej gry. Póki co trenuję na pustych serwerach latanie samolotem i śmigłowcem :P


Ej zaraz czemu akurat tymi maszynami ?! Czyżbyś chciał zostać TERORYSTĄ ?!

Kopcu93
Kopcu93: Czy jest to gra single/multi ? czy tylko do neta?


Multi, single to taki tutorial :D

?

BHF
BHF
  1 listopada 2011
ogarniamtemat
ogarniamtemat: Ej zaraz czemu akurat tymi maszynami ?! Czyżbyś chciał zostać TERORYSTĄ ?!

yyy bo tymi maszynami się najtrudniej lata :P A jak się rozbijam na pełnym serwerze to każdy przezywa na mnie, że latać nie umiem :P
Braindestruction89
Posty: 12 (po ~265 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 140
Braindestruction89
  3 listopada 2011

Grałem w bete i oficjalne wydanie. Gra dla mnie jako maniaka Battlefielda 2 oraz BF P4F (przegrane wieeele godzin na multi), była oczywistym zakupem. Świetna część zarówno graficznie jak i technologicznie, ale najbardziej zniszczyła mnie oprawa dźwiękowa, ta dynamika, realizm coś niesamowitego i niespotykanego w żadnej innej grze, jeszcze na lepszym sprzęcie audio no nie ma opcji żebym grał po cichu :D Wspaniała każdemu polecam i w gruncie rzeczy nie ma aż tak niewiarygodnych wymagań.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  3 listopada 2011

no mi juz 22 poziom strzelil a i tak czasami koncze runde z wynikiem 3/8 :D ainnym razem jestem pierwszy albo 2 trzeba duzo wprawy bo sporo rozni sie od Bad Company 2

Braindestruction89
Braindestruction89: Wspaniała każdemu polecam i w gruncie rzeczy nie ma aż tak niewiarygodnych wymagań.

na moim gts 450 na rozdzialce 1300/xxx ( ustawieniawysokie ) chodzi 64 conquest
na minimum 45 fps do 70 na mniejszych mapach wiec ja nie czuje zadnych zacineg krafiki
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.