Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  28 października 2011 (pierwszy post)

Czy jest to gra single/multi ? czy tylko do neta?

Alucard
Alucard
  28 października 2011
Kopcu93
Kopcu93: Czy jest to gra single/multi

To.
whitestok
whitestok
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jest single i jest multi a korzystając z tematu to pytam czy ma ktoś polską wersję BF3 Limited Edition i czy mógłby mi jedynie pliki z polskim językiem jakoś podesłać przez np hotfile? Dzisiaj kupiłem w sklepie w UK tą grę ale cholera polskiego języka chyba nie zawiera :/ co dziwne...EA help na plytce jest też po polsku ale np w ustawieniach gry nie mogę zmienić języka...ciekaw jestem jak cholera polskiego dublingu, ciekaw jestem czy tak samo dobry jak w BF BC2.
Alucard
whitestok
whitestok
  28 października 2011

a będzie do limited edition pasowało?

whitestok
whitestok
  29 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

dzięki za chęci ale to spolszczenie nie działa z wersją limited, po prostu się nie odpala, wywala błąd jak jest sam polski wrzucony do folderu, a jak jest razem z angielskim to pojawia się tylko tlo i nic wiecej...
whitestok
whitestok
  29 października 2011

sam nie wiem dlaczego nie działało tamto spolszczenie ale znalazłem na pewnym forum:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jezyk da sie zmienic gdy wejdziesz w folder gry Battelfielda 3..>Origin>Origin Games>Battlefield 3>Data>Win32>Loc i wymazesz language files, pl.sb; pl.toc gdy to wymazales i nie pozostaly angielskie langauage files en.sb ; en.toc to startujesz teraz Origin > klikasz prawa myszka na BF3 > i wybierasz Repair Install > automatycznie zostaniesz zapytany w jakim jezyku chcesz zainstalowac gre. Origin sam naprawi te przez ciebie zmazane "language files" ktore maja ok 1,12Gb... do zassania ;) Job done.


zrobiłem tak i pomogło więc mój problem rozwiązany.
NicZaFriko
NicZaFriko
  29 października 2011

W ogóle bra do bani , prosta w hu... przerost formy nad treścia , bardziej postarali sie o grafikę ale o grywalności już zupełnie zapomnieli.. co z tego ze gra super wyglada jak jest po prostu z dupy , porówna Battlefield 3 do samochodu , dostajesz super ferrari wolny tor tylko dla siebie a w baku 10 l benzyny które daje tyle radości ze sie można sesrac. Odpalić posłuchaj jak chodzi i tyle , tak samo jest z ta gra , odpalasz , super grafika i koniec możesz włączyć radio i dalej zapierniczać pisząc posty na fotce bo gra nie rusza.

whitestok
whitestok
  29 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

to odpal sobie multi :D
NicZaFriko
NicZaFriko
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to odpal sobie multi :D

Przypuśćmy ze nie mam internetu , to co ? mam się w dupę pocałować ?
8h grania za 150zł , poza tym nie preferuje osobiście sam multi gier wszelakiego typu strzelanek czy to CoD czy CS , czy BF .. wole strategie w necie , ale jesli kupuje single to chce przeżyć poniekąd przygodę z tą grą , a większe przeżycia bym miał z układaniem puzzli.
whitestok
whitestok
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym nie preferuje osobiście sam multi gier wszelakiego typu strzelanek czy to CoD czy CS , czy BF ..

no to o co Ci w ogóle chodzi? jeśli nie lubisz tego typu gier to daj sobie po prostu spokój z komentowaniem BF3... poza tym nikt nie zmusza do kupowania takiej a nie innej gry...każdy człowiek ma wybór i jeśli np ja miałbym grać w BF3 tylko na singlu to równie dobrze mógłbym tą grę ściągnąć z netu i nie wnikać w to ile ta gra kosztuje...
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypuśćmy ze nie mam internetu , to co ? mam się w dupę pocałować ?

ale z zalozenia jest tak ze to mialabyc gra znaciskiem na multi smych unlockow do broni jest masa wg mnie gra ciezka fdo ogarniecia przynajmniej dla mnie czleka ktory gral w bad company 2 tam wszystko dzialo sie szybciej ale to wystarczy sie przyzwyczaic, gra ma pewnie jeszcze mase malych bledow beda latki itd bardziej to gra na przykucnij i czekaj na wroga ale jako tako daje sobie rade nick w battlelog Troper_PL daj ktos znac jak bedziecie grac;)
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  30 października 2011

W tej grze single jest tylko miłym dodatkiem do najważniejszego multiplayera, NIKT tego nie kupuje żeby grać samemu.

whitestok
whitestok
  30 października 2011
Draxiu
Draxiu:

moje zaproszenie już przyjąłeś :D
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moje zaproszenie już przyjąłeś :D

a jaki nick:D
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.