NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2011 (pierwszy post)

Witam.

W mojej nokii miga wyświetlacz, w sumie jak się nic nie robi to jest w porządku. Gdy przyciskam to miga. Pewnie taśma poszła no nie?

Warto to robić czy zbyt droga inwestycja?

==

W sumie w/w telefon mam od paru lat gdzie wart był jeszcze z 1,5 tysia teraz może 200zł.

Chciałbym abyście zaproponowali jakiś telefon dotykowy, wszak teraz prawie wszyscy taki mają - cóż takie czasy.

co polecacie ??

mile widziane zdjęcia bo nazwy nic mi nie mówią.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011
MichaU
MichaU: no mini mini :P ktos ode mnie ma wlasnie ta mini i mialem okazje sie bawic :P tak samo jak tego nowego pseudo smartfona huaiwei czy jakos tak tego drugiego nie polecam

Aha, ale mnie ta mini nie jara.

Pytałem o wymianę taśmy w N95 - koszt 150zł.
Ewentualnie jako przyczyna może być też wyświetlacz, ta sama cena co wyżej za naprawę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  28 września 2011

jezeli tak bardzo jestes przywiazany do n95 to popatrz ile kosztuje sprawny model. ale tak czy siak proponowalbym zmiane.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 września 2011
MichaU
MichaU: jezeli tak bardzo jestes przywiazany do n95 to popatrz ile kosztuje sprawny model. ale tak czy siak proponowalbym zmiane.

Nie nowego bym nie chciał, cały czas się zastanawiam czy ten oddać do naprawy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 września 2011

Znalazłem serwis gdzie za 99zł robią :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.