NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2011 (pierwszy post)

Witam.

W mojej nokii miga wyświetlacz, w sumie jak się nic nie robi to jest w porządku. Gdy przyciskam to miga. Pewnie taśma poszła no nie?

Warto to robić czy zbyt droga inwestycja?

==

W sumie w/w telefon mam od paru lat gdzie wart był jeszcze z 1,5 tysia teraz może 200zł.

Chciałbym abyście zaproponowali jakiś telefon dotykowy, wszak teraz prawie wszyscy taki mają - cóż takie czasy.

co polecacie ??

mile widziane zdjęcia bo nazwy nic mi nie mówią.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  24 września 2011

naprawa n95 juz nie jest chyba oplacalna. wiem ze kiedys to kosztowalo kolo 100 150 zl nie wiem jak teraz. powiedz ile masz do wydania na ewentualny nowy telefon

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2011
MichaU
MichaU: naprawa n95 juz nie jest chyba oplacalna. wiem ze kiedys to kosztowalo kolo 100 150 zl nie wiem jak teraz. powiedz ile masz do wydania na ewentualny nowy telefon

No też tak słyszałem, że 100-150 ale podejdę do jakiegoś pseudo serwisu i zapytam.

Co do wydania nie będę tu burżujem i napiszę, że coś dobrego w przystępnej cenie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  24 września 2011

co znaczy przystepna cena :D? dla kazdego jest inna :P

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  24 września 2011

Definitywnie tasma na 99% albo płytka główna.Telefony ze sliderami tak mają.

Telefony dotykowe-nie napisałeś nic,jakiego chcesz telefonu,czy używany czy nie, do czego ma być,na jakim systemie ma być oparty,ceny też nie napisałeś więc nie doradzę.
Powiem tyle,nie opłaca się naprawiać nokii n95,co prawda koszt wynosi 70zł za taśmę + robocizna 10zł. Ale na Twoim miejscu bym kupił nowy telefon.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 września 2011
MichaU
MichaU: co znaczy przystepna cena :D? dla kazdego jest inna :P

Dobra obojętnie, coś fajnego daj 1 telefon za 200-300zł a drugi za 700-1000 :)
A coś wybiorę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Telefony dotykowe-nie napisałeś nic,jakiego chcesz telefonu,czy używany czy nie, do czego ma być,na jakim systemie ma być oparty,ceny też nie napisałeś więc nie doradzę.

Nowy, system do wyboru (wg was najlepszy) - ceny jak w/w

Ostatnio kolega pokazała mi Nokie x6, nawet spoko więc coś w tą deseń.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tyle,nie opłaca się naprawiać nokii n95,co prawda koszt wynosi 70zł za taśmę + robocizna 10zł. Ale na Twoim miejscu bym kupił nowy telefon.

jeśli do 100zł wyniesie naprawa to go zrobię, będzie jako awaryjny albo sprzedam za parę groni.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  25 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ostatnio kolega pokazała mi Nokie x6, nawet spoko więc coś w tą deseń.

mam x6 jako 2 telefon swoj..bateria w niej bardzo dobrze trzyma, fajnie wyswietlacz reaguje..16 gb tez jest wystarczajace, poza tym... nic szczegolnego. jesli nie robisz niewiadomoczego z trelefonem i telefon do ma byc telefon to jest calkiem ok. chyba ze wolisz cos z androidem a nie symbianem... ale to juz niech sie ktos wypowie kto korzysta z takiego telefonu
Alucard
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  25 września 2011

Jeżeli chcesz telefonu z wyższej półki i może być używany to polecam ci SE Xperia X10i ,miałem go rok,bateria trzymała średnio 4 dni przy ciągłym używaniu,pisaniu,przeglądaniu www itp,aparat świetny,kamera też,z android market możesz sobie pobrać różne programy do tel. takie jak odtwarzacz mp3,mp4,gg,dolphin browser itd. ,jeżeli chcesz inny dotykowy to polecam włączyć tv i pooglądać reklamy,teraz ciągle jakieś telefony dotykowe reklamują ;]
Jeżeli SE ci nie odpowiadają to śmiało bierz telefony firmy HTC.
tutaj masz cały opis:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sonyericsson/xperiax10/

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 września 2011
MichaU
MichaU: mam x6 jako 2 telefon swoj..bateria w niej bardzo dobrze trzyma, fajnie wyswietlacz reaguje..16 gb tez jest wystarczajace, poza tym... nic szczegolnego. jesli nie robisz niewiadomoczego z trelefonem i telefon do ma byc telefon to jest calkiem ok. chyba ze wolisz cos z androidem a nie symbianem... ale to juz niech sie ktos wypowie kto korzysta z takiego telefonu

Dzięki za opinię.
W sumie mój telefon chciałbym także używać przede wszystkim do internetu, tak jak teraz moją Nokię mogę połączyć kablem lub przez bluetooth z laptopem.

Alucard
Alucard: http://pdaclub.pl/index.php?view=article&id=17740:recenzja-samsung-i5700-spica&option=com_content&Itemid=88:52 Mam polecam koszt od 400 do 450 zł.


Niezły, a jak Ci się sprawuje na androidzie?
Widzę pomimo słabego aparatu nawet dobre foty robi, nawet na kolokwium z rachunkowości :ziober2:

Wszystko fajnie, ale to jednak samsung - a chyba wolałbym Nokię lub SE.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli chcesz telefonu z wyższej półki i może być używany to polecam ci SE Xperia X10i

Fajny jest ten telefon ale dosyć drogi. Kumpel go wyczaił od gościa, który używał 2 tygodnie i nie mógł się w nim odnaleźć - ponoć za trudny. Zrobił interes życia, kupił za 400zł a wiadomo ile jest warty.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  25 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Niezły, a jak Ci się sprawuje na androidzie?

Właśnie aplikacje i wigety z androida są bardzo pomocne.
I większości darmowe.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wszystko fajnie, ale to jednak samsung - a chyba wolałbym Nokię lub SE.

To już nie są te same samsungi co kiedyś.
Jednak jak chcesz SE to polecam ci tą xperie co u góry kolega zaprezentował.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 września 2011
Alucard
Alucard: Właśnie aplikacje i wigety z androida są bardzo pomocne. I większości darmowe.

No z pewnością to duża zaleta.

Alucard
Alucard: Jednak jak chcesz SE to polecam ci tą xperie co u góry kolega zaprezentował.

W sumie nie wiem czy teraz chce taki dobry tel, zawsze w kieszeni i tak wala się z kluczami, fajami, i drobnymi na bro :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  25 września 2011

X6 mozna spokojnie tak podpiac :) a co do xperii telefon spoko ale wg mnie troche taki babski :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 września 2011
MichaU
MichaU: X6 mozna spokojnie tak podpiac :) a co do xperii telefon spoko ale wg mnie troche taki babski :P

ale ta xperia mini chyba, bo xperia x10 to dla kobiet raczej nie ;D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MichaU
MichaU
  27 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ale ta xperia mini chyba, bo xperia x10 to dla kobiet raczej nie ;D

no mini mini :P ktos ode mnie ma wlasnie ta mini i mialem okazje sie bawic :P tak samo jak tego nowego pseudo smartfona huaiwei czy jakos tak tego drugiego nie polecam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.