1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  9 września 2011 (pierwszy post)

chodzi mi o same to http://allegro.pl/orginal-ekran-dotykowy-samsung-avilla-czarny-rz-ow-i1788272362.html i mam pytank czy mogę coś zj€b@ć i czy to łatwe będzie?

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi o same to http://allegro.pl/orginal-ekran-dotykowy-samsung-avilla-czarny-rz-ow-i1788272362.html i mam pytank czy mogę coś zj€b@ć i czy to łatwe będzie?

Łatwe jeśli umiesz otworzyć obudowe ;)
Poza tym uważaj aby nie przykręcić sobie syfu pod panelem :) mi serwis przykręcił włosa i dupnie to wygląda.
1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przykręcił włosa i dupnie to wygląda

haha a czy śrubokręcik mi starczy? czy może jeszcze jakiś klej czy cuś? nie żebym bym Macgyver ale nie mam pojęcia jak to jest przymocowane
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie wiem mam takiego fona, spróbuj odkręcić wszystkie śruby jakie widać :) (pod baterią powinno ich być kilka) wtedy sprawdź czy zchodzi Ci która kolwiek z części obudowy, jeśli nie to znaczy że są tam zatrzaski a obudowe trzeba lekko podwadzić :) najlepiej czymś nie ostrym bo porysujesz fona ;) ja osobiście podwadzam malutkim płaskim śrubokrętem jednak mam już skilla w tym :) pierwsze fony które otwierałem troche podniszczyłem na łączeniu obudowy :( jednak to nie był jakiś dramat :)
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem mam

nie wiem, nie mam*

P.s klej raczej nie potrzebny :)
1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  9 września 2011

jak zrobię to dam znać jak mi poszło ;p

Jacek80
Jacek80
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zrobię to dam znać jak mi poszło ;p

tylko nie połam ewentualnych zatrzasków, bo se go będziesz skręcał na ... ;)
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko nie połam ewentualnych zatrzasków, bo se go będziesz skręcał na ... ;)

na chama chyba nie będzie ich podwadzał :P zresztą jeśli pierwszy raz otwiera to tak łatwo się nie powinny wyłamać ;p
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zy mogę coś zj€b@ć i czy to łatwe będzie?

Rozkręcałem go jakiś rok temu, i z tego co pamiętam to nie byłem w stanie ściągnąć przedniej części bo była przyklejona.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  10 września 2011

Rozbierałem już 2 razy Avillę...żeby zdjąć przedni panel, trzeba jechać dookoła cieniutkim nożykiem, delikatnie podważając. Ponadto uwagę zwrócić trzeba na tasiemki od przycisków, itp...za mocna pociągniesz, to fonik może już nie odpalić.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozkręcałem go jakiś rok temu, i z tego co pamiętam to nie byłem w stanie ściągnąć przedniej części bo była przyklejona.

chyba na zaciskach ;] bo nie kleją fonów zazwyczaj.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.