xPietsze
xPietsze
  22 sierpnia 2011 (pierwszy post)

witam. co może być spowodowane częste zacinanie się wyświetlacza. Ekran nie reaguje na dotyk. a jeśli załapie to przy naciśnięciu przycisku np. wiadomości to włącza się przycisk do głównego menu. kalibrowałem ekran ale nic to nie dawało..

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Zrobiło mi się to samo z moim LG GT540... Oddałem na gwarancję i czekam...
Podejrzewam że ekran się uszkodził i jest do wymiany
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  22 sierpnia 2011

Prawdopodobnie do wymiany digitizer (szybka dotykowa) :)

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  22 sierpnia 2011
tomas
tomas: Prawdopodobnie do wymiany digitizer (szybka dotykowa) :)

Myślisz że obejmuje to gwarancja i wymienią mi? Bo miałem to samo co kolega ;P
Tylko czasem na niektóre rzeczy nie dają gwarancji, lub dają skróconą...
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  22 sierpnia 2011

Myślę, że wymienią jeśli nie będzie śladów typu pęknięcia, itp. świadczących o nieprawidłowej eksploatacji :)

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  22 sierpnia 2011
tomas
tomas: Myślę, że wymienią jeśli nie będzie śladów typu pęknięcia, itp. świadczących o nieprawidłowej eksploatacji :)

Właśnie sam się zdziwiłem.. bo było cacy (lekkie rysy) i wchodzę na YT i nagle nic nie działa... wyciągam baterię, włączam nie mogę odblokować.. mówię wtf.. potem zaczął działać tak na 1min i znowu trup, albo reakcja tam gdzie nie trzeba..
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie sam się zdziwiłem.. bo było cacy (lekkie rysy) i wchodzę na YT i nagle nic nie działa... wyciągam baterię, włączam nie mogę odblokować.. mówię wtf.. potem zaczął działać tak na 1min i znowu trup, albo reakcja tam gdzie nie trzeba..

A może wystarczy zaktulizować oprogramowanie...w sumie to jest już rutynową czynnością, jeśli z telefonem dzieją się dziwne rzeczy
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  22 sierpnia 2011
tomas
tomas: A może wystarczy zaktulizować oprogramowanie...w sumie to jest już rutynową czynnością, jeśli z telefonem dzieją się dziwne rzeczy

Rzecz w tym że był najaktualniejszy soft dla mojego fona tam :) Poszedł na serwis zobaczymy ;)
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  24 sierpnia 2011

Wrócił mój GT540 z serwisu.. wymienili cały przedni panel (nie mam rys :D), ale wylogowali mi się z konta google, i mam problem bo nie mogę się zalogować spowrotem, nie mogę też zalogować się na inne, ani założyć innego O.o a z przeglądarki normalnie się loguje.. konto jest potrzebne żeby android działał np. market, synchronizacja, mapy etc.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.