angii2
angii2
  25 lipca 2011 (pierwszy post)

Witajcie, mój znajomy ma problem,poprosił mnie o pomoc ale ja nigdy się nie bawiłam GIMPem więc nie umiem mu pomóc. On chce "zrobić znaczki typu awans, spadek, bez zmian, nowość, powrót oraz loga do list bo zaniknęło wszystko..." Z góry dziękuję za pomoc

angii2
angii2
  27 lipca 2011

Kochani... myślę, że nie warto się kłócić ;) I potem napisałam sprostowanie, że nie chodzi o przywrócenie ustawień fabrycznych tylko zrobienie takich znaczników... Znajomy źle wyjaśnił. Jeśli ktoś umie robić takie rzeczy w dowolnym programie graficznym to podam jego numer... Miłego wieczoru. Pozdrawiam :*

MichaU
MichaU
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chcesz mnie rozliczać z tego co pisze, wolny kraj, mam o kimś własne zdanie i mówię

oczywiscie ze mozesz o ile to nie obraza drugiej osoby ;] z reszta niech ci bedzie :)
jestemnajlepszyhah
jestemnajlepszyhah
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że co? w gimpie!!?? a jaka cholera pracuje na darmowym programie.. ? jak zapytasz o corela to z chęcią pomogę - z gimpem miałem styczność kiedy mama (laik komputerowy) chciała sobie tlo na zdjęciu zmienić na jakieś własne... to-to ma jakies bardziej zaawansowane ustawienia? .. o rany.. nie kumam programu, sry :) choć jestem garfikiem, nie pomogę przy "darmówkach", nie po to wydałem 900 PLN zeby teraz bawić sie "darmówkami"...

TAKIEJ BZDURY JUŻ DAWNO NIE CZYTAŁEM!

Za każdą jedną rzecz, która Ty umiesz zrobić w Corelu, a ja jej nie powtórzę w GIMP-ie, przez 3 minuty liże muszlę klozetową. Ale jeśli się okaże, że ja miałem rację, to wtedy odwracamy role. Freeware vs. drogi software. Przyjmujesz wyzwanie?

Konto usunięte
Konto usunięte: a jaka cholera pracuje na darmowym programie.. ?

Połowa freelancerów w tym kraju!

Swoją drogą, mam nadzieję, że ten Twój cały Corel jest legalną kopią i jesteś w stanie to udowodnić?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.