angii2
angii2
  25 lipca 2011 (pierwszy post)

Witajcie, mój znajomy ma problem,poprosił mnie o pomoc ale ja nigdy się nie bawiłam GIMPem więc nie umiem mu pomóc. On chce "zrobić znaczki typu awans, spadek, bez zmian, nowość, powrót oraz loga do list bo zaniknęło wszystko..." Z góry dziękuję za pomoc

PeopleCanFly
PeopleCanFly
  25 lipca 2011

że co? w gimpie!!?? a jaka cholera pracuje na darmowym programie.. ?
jak zapytasz o corela to z chęcią pomogę - z gimpem miałem styczność kiedy mama (laik komputerowy) chciała sobie tlo na zdjęciu zmienić na jakieś własne... to-to ma jakies bardziej zaawansowane ustawienia? .. o rany.. nie kumam programu, sry :) choć jestem garfikiem, nie pomogę przy "darmówkach", nie po to wydałem 900 PLN zeby teraz bawić sie "darmówkami"...

PeopleCanFly
PeopleCanFly
  25 lipca 2011

powiem tylko ze w corelu można przywrócić "fabryczne ustawienia" uruchamiając program z wciśniętym klawiszem f8.. może tu jest podobnie :)

MichaU
MichaU
  26 lipca 2011

Kolego jakbys byl DOBRYM grafikiem to wiedzialbys jak sie bawi "darmowkami", bo to tak jakby gosciu przyszedl do mechanika a mechanik do niego przepraszam ale nie naprawie panu malucha, naprawiam tylko mercedesy :ninja:
a po drugie...dlaczego wjezdzasz na kazdego ktory pisze na tym forum ;] w jednym poscie nazwales goscia "balwanem" tutaj wjezdzasz w typa jakby ci pol rodziny wybil...tutaj pisza osoby ktore maja z czyms problem badz brakuje im wiedzy....jakby potrafil sie obslugiwac corelem to pewnie nie pisalby na tym forum

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  26 lipca 2011

@PeopleCanFly
Domniemam, ze marnym grafikiem jestes, moze paintem sie pobaw ;]

{y*x=40
{x+y=10:woot:

angii2
angii2
  26 lipca 2011
Pafel
Pafel: @PeopleCanFly Domniemam, ze marnym grafikiem jestes, może paintem sie pobaw ;]
Paint niestety darmowy - podejrzewam, że nim też nie umie się obsługiwać A wracając od tematu, to nie ja potrzebuję pomocy, a znajomy i jak się okazało, źle się wyraził. Ma swoją stronę internetową i to właśnie z niej zniknęły te wszystkie wskaźniki dlatego na początku zapytał czy ktoś ogrania GIMPa, bo wcześniej miał zrobione znaczniki w GIMPie. Jak twierdzi nie zna się na tym w ogóle dlatego zapytał, że może ja bym umiała mu takie zrobić. Ja niestety nie umiem. A na tego Pana radzę nie zwracać uwagi. Na każdym forum znajdzie się taki jeden, który pozjadał rozumy ;)
PeopleCanFly
PeopleCanFly
  27 lipca 2011

hoho wszyscy uzytkownicy darmówek sie oburzyli... :Dahaha czytaj do konca i ze zrozumieniem - NIE PO TO EYDAŁEM 900 zł zeby sie darmowym programem bawić .. i powiedz mi KOLEGO (w piaskownicy sie razem nie bawiliśmy..) jaka agencja reklamowa uzywa DARMÓWEK? pomyśl, potem cwaniakuj :D pajacu

PeopleCanFly
PeopleCanFly
  27 lipca 2011

poza tym podrzuciłem swój pomysł na wasz problem - jak nie pasuje to moze użyj google, zeby znaleźć " jak przywrócić ustawienia fabryczne gimp'a" googlowanie nie boli :D

MichaU
MichaU
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KOLEGO (w piaskownicy sie razem nie bawiliśmy..) jaka agencja reklamowa uzywa DARMÓWEK? pomyśl, potem cwaniakuj :D pajacu

nie spinaj sie tak bo ci pocieknie :rotfl:
PoDgUr
PoDgUr
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaka agencja reklamowa uzywa DARMÓWEK? pomyśl, potem cwaniakuj :D pajacu

A może ten "PAJAC" był zbędny? - uspokój się i jeżeli mówisz że się nie znasz na DARMOWYCH programach do edycji grafiki, to się nie wypowiadaj.
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: PeopleCanFly

Zacytuje ci pewien fragment wypowiedzi na temat grafikow i nie tylko :

Konto usunięte
Konto usunięte: kiepski grafik ( czytaj pseudo grafik) nawet z najlepszym programem nic nie zdziala, prawdziwy grafik ( czytaj profesjonalista ) poradzi sobie nawet w najgorszym programie


Cytat ten mozna odniesc nie tylko to grafikow , znajdzie zastosowanie w kazdej dziedzinie. Nie wszystkich stac na platne programy, pracuja na tym na czym sie da ( czytaj darmowe programy ) wiec gadki o " NIE PO TO WYDAŁEM 900 zł zeby sie darmowym programem bawić " itp. zachowaj dla siebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ...jaka agencja reklamowa uzywa DARMÓWEK?

Jesli wolno spytac, ty masz agencje taka lub inna bo zaplaciles za program?
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  27 lipca 2011

Wybaczcie za post pod postem,

Konto usunięte
Konto usunięte: PeopleCanFly


tak na szybko dla pokazania co potrafi dobry grafik w np. MS Paint:
http://www.youtube.com/watch?v=uk2sPl_Z7ZU
http://www.youtube.com/watch?v=EV7JHQMDO-w
PeopleCanFly
PeopleCanFly
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "PAJAC" był zbędny?


chcesz mnie rozliczać z tego co pisze, wolny kraj, mam o kimś własne zdanie i mówię to na głos, bo taki już jestem :P

ja wiem co potrafią ludzie zrobić w paincie, podziwiam, choć potrafię zrobić to samo w corelu kilkadziesiąt razy szybciej :D i na tym polega róznica miedzy tymi programami - choć niektórzy lubią miec pod górkę i dla własnej satysfakcji dłubac tydzień w paincie.
Dla mnie to byloby jakby mieć porsche a wozić sie furmanką :) i to i to jeździ :D

Amen :P
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  27 lipca 2011
sourcerer
sourcerer: PeopleCanFly

Chyle czola, jesli jestes taki dobry jak mowisz :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.