YzfThunderCat
YzfThunderCat
  5 lipca 2011 (pierwszy post)

od razu mowie ze nie jestem pewny co do kategorii czy dobry wybralem.. mam tai problem.. 2 lata temu zalozylem tam konto.. wczoraj dostalem list od nich ze mam do zaplacenia 94.80zl czytalem na necie i opiniesa podzielone.. niektorzy nie placa inny placa.. macie jakies doswiadczenie z tym? .. mieliscie tez takie problemy?.. moj kumpel dostal rok temu tez taki list i nie zaplacil.. na razie ma spokój.. ale nie wiadomo czy za rok czy piec lat mu cos znowu nie przyjdzie wiecej do placenia...

MadeForEachOther
MadeForEachOther
  5 lipca 2011

Też to miałem z jakiś rok temu ,olej sprawę nie przejmuj się nic Ci nie zrobią ; )

piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  6 lipca 2011

Sprawa była w mediach i tv, zarówno policia jak i prokuratura zapewniali że nic się nie stanie jeśli nie zapłacisz, ta firma to naciągacze którzy nie tylko tą stronę mają, posiadają też te na których można było wygrać niby 100zł a to zwykły kicz.
Na przyszłość jak będziesz chciał na jakiejkolwiek stronie wpisać dane w formularzu, dobrze się zastanów co to jest za strona, sprawdź ją w google np. ja nie ufam nawet jeśli to jest strona bankowa, kto wie, może wypełniając dane teleadresowe pozostawiam te dane w złym miejscu gdzie później zostaną one wykorzystane w niecnych celach lub przyjedzie pod mój adres ekipa która opustoszy mi dom ? Trzeba się kilka razy zastanowić gdzie się zostawia takie dane.

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

YzfThunderCat
YzfThunderCat
  6 lipca 2011

no teraz to mam nauczke lekka;d to mowisz zeby nie placic..?

piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no teraz to mam nauczke lekka;d to mowisz zeby nie placic..?

Raz zapłacisz, to będą chcieli więcej, zapłacisz więcej to znów będą chcieli, no chyba że jesteś taki bogaty to płać.

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

fake
fake
  6 lipca 2011
piotrek1928
piotrek1928: Trzeba się kilka razy zastanowić gdzie się zostawia takie dane.

Pomijając fakt włamań i głupoty administratorów, przytaczając ostatnio publicznie dostępne kilka tysięcy CV ;)
YzfThunderCat
YzfThunderCat
  7 lipca 2011
piotrek1928
piotrek1928: YzfThunderCat:no teraz to mam nauczke lekka;d to mowisz zeby nie placic..? Raz zapłacisz, to będą chcieli więcej, zapłacisz więcej to znów będą chcieli, no chyba że jesteś taki bogaty to płać.

no w sumie tez o tym czytalem...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.