YzfThunderCat
YzfThunderCat
  5 lipca 2011 (pierwszy post)

od razu mowie ze nie jestem pewny co do kategorii czy dobry wybralem.. mam tai problem.. 2 lata temu zalozylem tam konto.. wczoraj dostalem list od nich ze mam do zaplacenia 94.80zl czytalem na necie i opiniesa podzielone.. niektorzy nie placa inny placa.. macie jakies doswiadczenie z tym? .. mieliscie tez takie problemy?.. moj kumpel dostal rok temu tez taki list i nie zaplacil.. na razie ma spokój.. ale nie wiadomo czy za rok czy piec lat mu cos znowu nie przyjdzie wiecej do placenia...

Mhm
Posty: 14 (po ~121 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
YzfThunderCat
YzfThunderCat
  5 lipca 2011

ok dzieki wielkie. jeszcze planuje pojsc do jakiegos radcy prawnego albo cos.. bo nie bede im placil za to ze konto zalozylem a nic nie sciagalem.. bo ta strona nie dzialala.. dodatkowo w liscie napisali ze sam aktywowalem jakis 12 miesieczny pakiet... a nic nie aktywowalem... ;/

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011

ja nic nie placilam i dali spokoj.

YzfThunderCat
YzfThunderCat
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nic nie placilam i dali spokoj.

a dawno to bylo? tez list przyslali?
PoDgUr
PoDgUr
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie bede im placil za to ze konto zalozylem a nic nie sciagalem.

To kolejnym razem czytaj regulamin;p
Cwane bestie zamieściły tam pewną regułkę, że jeżeli wciągu 7 dni nie wyślesz im mailowo rezygnacji, to tym samym wykupujesz pakiet bla bla.
Z tego co wiem, to była głośna afera o tym, że wprowadzali w błąd reklamom. Poczytaj i załatw to e mailowo z nimi.
Sportowiecbydg14
Sportowiecbydg14
  5 lipca 2011

Właściciele strony Pobieraczek.pl już jakiś czas temu dostali kare z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w wysokości ponad 200 tys. zł, ale chyba sporo więcej na tym zarabiają skoro nadal prowadzą tą stronę, niestety.

chicel
chicel
  5 lipca 2011

nie prowadź z nimi żadnej korespondencji! zablokuj ich w swojej skrzynce pocztowej, nie czytaj wiadomości od nich bo się tylko będziesz jeszcze bardziej dołował.
oni nic Ci nie zrobią do dziś nie skierowali żadnej sprawy do sądu, sam tam miałem konto już od trzech lat nie płacę, zmieniłem email i już :)
nie martw się to naciągacze, sprawy do sądu nie skierują bo by ją przegrali mając tylko nielegalnych plików na serwerach.

YzfThunderCat
YzfThunderCat
  5 lipca 2011

no w sumie tak.. tylko ze wiesz.. teraz nic nic a pozniej jak cwaniaki procentow nazbieraja to w uj plac kilka tysiecy.. jak moj sasiad tylko ze nie z nimi... tylko z bankiem jakims.. zostala mu jedna rata i po 8 latach kilka tysiecy do placenia..

YzfThunderCat
YzfThunderCat
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: YzfThunderCat:bo nie bede im placil za to ze konto zalozylem a nic nie sciagalem. To kolejnym razem czytaj regulamin;p Cwane bestie zamieściły tam pewną regułkę, że jeżeli wciągu 7 dni nie wyślesz im mailowo rezygnacji, to tym samym wykupujesz pakiet bla bla. Z tego co wiem, to była głośna afera o tym, że wprowadzali w błąd reklamom. Poczytaj i załatw to e mailowo z nimi.

kolego.. chce ci sie czytac regulamin? ktorego calego przeczytanie zajmuje troche czasu? nie mow ze ty czytasz kazdy regulamin na kazdej stronce na ktorej zakladasz konto...
Letal
Letal
  5 lipca 2011

najlepiej nic nie pobieraj i się nie rejestruj. swojego czasu była wielka afera nagłośniona w mediach związana z tą firmą

Mhm
Posty: 14 (po ~121 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Mhm
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok dzieki wielkie. jeszcze planuje pojsc do jakiegos radcy prawnego albo cos.. bo nie bede im placil za to ze konto zalozylem a nic nie sciagalem.. bo ta strona nie dzialala.. dodatkowo w liscie napisali ze sam aktywowalem jakis 12 miesieczny pakiet... a nic nie aktywowalem... ;/

Radca prawny pewnie weźmie więcej niż to co Ci naliczyli, więc może najpierw poszukaj rozwiązania na forum prawnym. Wg regulaminu aktywowałeś.

Konto usunięte
Konto usunięte: kolego.. chce ci sie czytac regulamin? ktorego calego przeczytanie zajmuje troche czasu? nie mow ze ty czytasz kazdy regulamin na kazdej stronce na ktorej zakladasz konto...

Podczas rejestracji w serwisach, gdzie proszą o podanie większej ilości danych tj. adres, nazwisko etc. chyba warto by wiedzieć w jakim celu zbierają te dane.

Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej nic nie pobieraj i się nie rejestruj.

Przeczytałeś coś w tym temacie poza tytułem? :zonk:
Letal
Letal
  5 lipca 2011
Mhm
Mhm: Przeczytałeś coś w tym temacie poza tytułem?

jak widzisz to co napisałem to dziwne zebym nie czytał.
YzfThunderCat
YzfThunderCat
  5 lipca 2011

spokojnie tylko sie nie bijcie:)

BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dawno to bylo? tez list przyslali?

listu nie wysylali, tylko maile.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.