styka51
styka51
  4 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.

Przedstawię mój problem.
W niedzielę Mozilla 4.0 na moim kompie latała bez zarzutu, wszystko szybko, pięknie, idealnie. Ale wczoraj pojawił się jakiś problem a dziś już w ogóle porażka. Wolno ładują się strony ( nawet po 5 minut). Wzięłam odinstalowałam ją i zainstalowałam od nowa - nic nie dało. Wyczyściłam pamięć i ciasteczka - nie pomogło. Odinstalowałam i zainstalowałam Mozille 3.8 - pomogło na jakąś godzinę. Wzięłam wszystko wyszyściłam CCleanerem - nie działa.
A już w niedzielę nie działał mi Fmod.

Pytam się więc co mogę więcej zrobić?

Ostatnio theqkash bardzo mi pomógł i było bardzo ładnie, ale do wczoraj.

Zaznaczę, że wczoraj ściągnęłam mp3knife i coś tam jesio ale odinstalowałam od razu...Może to jest przyczyna? A i ogólnie łącze z internetem jest sprawne, bo GG śmiga, aż miło.

Proszę o pomoc szanownych forumowiczów. Wiem, że jesteście bardziej rozgarnięci ode mnie.

:and:

Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011

a jak z innymi przeglądarkami? wszystko smiga?

styka51
styka51
  4 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: a jak z innymi przeglądarkami? wszystko smiga?

Wzięłam ściągnęłam opere i też nie daje rady... o IE nie wspomnę.
Niby teraz Mozilla 3.8 działa ale zamula okropnie ;c
styka51
styka51
  4 maja 2011

A i wtrące jeszcze, że opera nigdy nie wczytywała stron na moim kompie.

Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011

skoro pod kazdą przeglądarką tak Ci się wlecze, to cos nie tak. a zrób speedtesta

http://www.speedtest.pl/ :>

styka51
styka51
  4 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: http://www.speedtest.pl/ :>

Zrobiłam i wyjszło :
download: 2399 kbps, upload: 281 kbps

Lipton :ninja:
Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011
styka51
styka51: download: 2399 kbps, upload: 281 kbps


a tak powinno być? :D
Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011

nie no w sumie nie ma tragedii, ale jesli to nie wina neta to ja nie wiem :zabawa:

styka51
styka51
  4 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: a tak powinno być?

No niby nie jest najgorzej..tylko ta mozilla 4.0 nie chce latać w ogóle, a jednak lepsza jest ;c
Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011

ja mam tą : Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.19) Gecko/20110420 Firefox/3.5.19 laptok ma ze 200 lat, do tego mobilny net z oręż a wszystko smiga (chyba że komp mi się zwiesi :P) spróbuj tą zainstalować =] może to jest problem z wtyczką? ostatnio nie działała bo cos na serwerze robili.

jezu nie znam się :ziober2:

styka51
styka51
  4 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: jezu nie znam się

Kurde... zobaczę.
Dziękować w każdym razie :)
Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011

czekaj może ktoś kto wie o co chodzi cos tu pomoże :D

theqkash
theqkash
  4 maja 2011

Jedyne co mi przychodzi na myśl to ustawienie proxy w przeglądarce na "Bezpośednie połączenie z internetem" zamiast na opcję pt. "Konfiguracja systemowa".
No chyba, że to bardziej problem z dostawcą - coś gatunku wyczerpany limit czy problemy techniczne.

styka51
styka51
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne co mi przychodzi na myśl to ustawienie proxy w przeglądarce na "Bezpośednie połączenie z internetem" zamiast na opcję pt. "Konfiguracja systemowa".

To jest to: Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Ustawienia połączenia ->
a) bez serwera proxy,
b) automatycznie wykryj ustawienia serwerów proxy dla tej sieci,
c) ręczna aktualizacja serwerów proxy
Które wybrać?
theqkash
theqkash
  4 maja 2011
styka51
styka51: a) bez serwera proxy,

:tak: :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.