dariusial
dariusial
  26 kwietnia 2014 (pierwszy post)

inne dziewczyny patrzą sie na to jak jest któraś dziewczyna ubrana a nie jak one są

Terrorysta96
Terrorysta96
  5 maja 2014

Nom przykre, na pewno. Ja na szczęście takich zachowań nie widziałem nigdy, ale nawet gdyby były te mundurki jednakowe, to wszystko widać po reszcie ekwipunku np.plecak, piornik, buty i tego wszystkiego nie da się ukryć niestety.

Monique2
Monique2
  5 maja 2014

Ale nie rzuca się to aż tak w oczy ;p po prostu częściowych mundurków nie powinno być, są bez sensu

MaQ7
MaQ7
  6 maja 2014

Gdyby od zawsze były obowiązkowe to tej dyskusji w ogóle by nie było. W innych krajach są cały czas i nikt się nie buntuję bo tak u nich jest od zawsze... W Polsce gdyby ich nie zniesiono w latach 80 to nadal wszyscy nosiliby bez gadania ;-)

Terrorysta96
Terrorysta96
  6 maja 2014

Ja i tak jestem przeciwny temu, cieszę się, że ich już nie ma, nie są obowiązkowe itd. Każdy ma jakieś swoje zdanie na ten temat. Tak sobie czytałem teraz, że niedawno był ktoś kto chciał przywrócenia ich do szkół, a mianowicie Roman Giertych :). Dobrze, że nie udało się Jemu.
W Polsce w niektórych szkołach również są nadal obowiązkowe. Wszystko zależy od szkoły. Co prawda mało jest takich obecnie, ale są.

Monique2
Monique2
  6 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby od zawsze były obowiązkowe to tej dyskusji w ogóle by nie było. W innych krajach są cały czas i nikt się nie buntuję bo tak u nich jest od zawsze... W Polsce gdyby ich nie zniesiono w latach 80 to nadal wszyscy nosiliby bez gadania ;-)


dokładnie ;) ale niech bd takie jak kiedyś
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.