xFakajSiex
xFakajSiex
  1 października 2012 (pierwszy post)

Mam prośbę niebawem piszę maturę a co za tym idzie wybieram się na studia, ale nie wiem za bardzo na jaki kierunek się wybrać ;)
Mam 3 opcję : bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo narodowe i zarządzanie kryzysowe. Czy mógł by ktoś po krotce opsac czym różnią sie od siebie te kierunki i który z nich jest najlepszy, konkretnie chodzi mi po to po którym najszybciej i najpewniej znajdę pracę.
:)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  9 października 2012

No jak kogoś jara całe życie robić za minimalną krajową... może bawić się w rozwijanie hobby na studiach.

xFakajSiex
xFakajSiex
  11 października 2012

Wiecie co to jest idiotyczne , zawsze będą dwa przeciwne stanowiska ; jedno bedzie za studiami , a drugie przeciw, w tej kwesti konsensusu się nie znajdzie ,a tym bardziej złotego środka. A ja chciałam poprosci Was tylko o pomoc w wyborze , bo właśnie to mnie inetesuj, a chce robic to co kocham! A jeśli mi się nie uda będę sprzątaczką z dyplomem magisterskim ;D

Strobista
Strobista
  11 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a chce robic to co kocham


i serio rób to co lubisz bo to jest najwazniejsze...
ja sie 2 razy wrabalem w gówno bo posluchalem swojego starego i raz rok straciłem i teraz wyebalem sie w szkole gdzie nie wiem czy ją przejde...
xFakajSiex
xFakajSiex
  12 października 2012

Tak zrobię było, to głupie że poprosiłam o pomoc w końcu jestem człowiekiem rozumnym , powinna się kierowc tym co ja uważam za słuszne ;)

Strobista
Strobista
  12 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak zrobię było, to głupie że poprosiłam o pomoc w końcu jestem człowiekiem rozumnym , powinna się kierowc tym co ja uważam za słuszne ;)


nie bylo glupie bo zawsze lepiej pytac i potem rozwazac ewentualne "za" i "przeciw" niz isc slepo w to co sie nie chce
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.