xFakajSiex
xFakajSiex
  1 października 2012 (pierwszy post)

Mam prośbę niebawem piszę maturę a co za tym idzie wybieram się na studia, ale nie wiem za bardzo na jaki kierunek się wybrać ;)
Mam 3 opcję : bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo narodowe i zarządzanie kryzysowe. Czy mógł by ktoś po krotce opsac czym różnią sie od siebie te kierunki i który z nich jest najlepszy, konkretnie chodzi mi po to po którym najszybciej i najpewniej znajdę pracę.
:)

Strobista
Strobista
  2 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: najpewniej


najpewniejsza w zyciu to jest smierc:)

ja to nie wiem jak ty chcesz cos studiowac jak nie potrafisz najprostszych rzeczy znalezc w internecie typu charakterystyki kierunku
http://www.uczelnie.info.pl/index.php?mod=kierunki_studiow&id=14
magda14798
magda14798
  2 października 2012

to od ciebie zależy na jakie studia pójdziesz a nie od nas :)

Strobista
Strobista
  2 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to od ciebie zależy na jakie studia pójdziesz a nie od nas :)


jak nie? robimy głosowanie kazdy proponuje kierunek. którego propozycji bedzie najwiecej wtedy idzie na tan kierunek:]
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  4 października 2012

Ona się nie pytała na jaki ma iść a czym się różnią. Czytajcie uważniej ;-)

xFakajSiex
xFakajSiex
  5 października 2012

Tak własnie i chodzi o to że ja to wszystko juz przeczytałam , ale nie wiem czym tak na prawdę różnia sie w praktyce !

Idioci , wszędzie idioci ! ;]

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  5 października 2012

A po studiach:

Konto usunięte
Konto usunięte: bezpieczeństwo wewnętrzne

bezrobocie
Konto usunięte
Konto usunięte: bezpieczeństwo narodowe

bezrobocie
Konto usunięte
Konto usunięte: zarządzanie kryzysowe

bezrobocie
AtomPrezes
AtomPrezes
  6 października 2012

Dla mnie każdy kierunek jest bezsensu. Popatrz sobie na statystyki co jest pożądane na rynku pracy, bo tak robić studia dla samego studiowania to tylko strata czasu. Idź na jakiś kierunek związany z IT :)

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 października 2012

bierz bezpieczeństwo wewnętrzne za granicą dobrze będą płacić.

Strobista
Strobista
  7 października 2012

albo idz na marketing, ekonomie i zarzadzanie bedziesz miala swietlana przyszlośc:tak:

innowata
Posty: 33 (po ~259 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
innowata
  7 października 2012

Bezpieczeństwo wewnętrze kojarzy mi się tylko z taką naszą instytucją o nazwie Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego , jak nie patrzeć stały stołek , oczywiście jeśli się dostaniesz.

Czerek5
Czerek5
  7 października 2012

po BW możesz pracować w biurach np straży pożarnej ; P

margotka
margotka
  8 października 2012

gdyby się okazało, że skończenie studiów daje pracę to każdy by je kończył - a przynajmniej chciał;))
najważniejsze to studiować to, co się lubi, czuje lub ma się do tego powołanie...poza tym nie wszyscy muszą kończyć studia by pracować i zarabiać dobre pieniądze;)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  8 października 2012
margotka
margotka: co się lubi, czuje lub ma się do tego powołanie...

I właśnie przez takie podejście mamy magistrów, pedagogii, filozofii, administracji itp. na kasach w biedronkach, po co marnować czas na takie gówna?
margotka
margotka
  9 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: margotka: co się lubi, czuje lub ma się do tego powołanie... I właśnie przez takie podejście mamy magistrów, pedagogii, filozofii, administracji itp. na kasach w biedronkach, po co marnować czas na takie gówna?

to znaczy, że to nie było ich powołanie:]] ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.