XxParadiseFoundxX
Posty: 86 (po ~92 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 9
XxParadiseFoundxX
  31 lipca 2012 (pierwszy post)
Jak wykonać praktyczną sciage na każdą okazję ?
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  6 sierpnia 2012

a moja sciage robi sie tak::
wycinam kolko z kartki i przecianam je w pol (połkole) na nim pisze wszystkie definicje.
pod lawka (tam gdzie zazwyczaj sie przyklejalo gumy :lol2: tylko ze na samej krawedzi) przypinamy polkole pineska w gornym srodku tak gdzie jest prosta linia przy samej krawedzi ławki.
gdy nauczyciel nie patrzy przekrecamy sciage i widzimy definicje, a jak nauczyciel spojrzy to palcem przegrecamy sciage tak ze sie chowa i jest nie widoczna ;d

nie wiem, czy wiecie o co chodzi, ale jest to jedna z bezpieczniejszych sciag ;d

Eve
Eve
  6 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra sprawa jak pozwalaja sciagac. ale potem lipa jak wezma do odpowiedzi:]

no ten mój od wosu na każdej lekcji pytał, często nawet 3 osoby, bo mieliśmy 1 lekcje tyg. i każdy musiał mieć ocene z odp.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja mature bez sciag napisze

znam osoby, które i na maturze ściągały, i zdały :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: od histy

Ja miałam Marka zboczka, wścibski niesamowicie, lubił dogryzać, na ściąganie uczulony. Jak zobaczył że ktoś sie kręcił, darł japę niesamowicie, więc strach było.

Konto usunięte
Konto usunięte: multum opisow i innych.

mój sor z PO od X lat dyktuje identyczne definicje, identyczne polecenia na krtk, jak zaczęli sobie robić gotowce na krkt to sie zorientował, zmienił kolejność i niektórzy mieli problem :rotfl:
u niego jak ktoś ściągał w pierwszych 10min krtk i przyłapał, musiał od tego momentu pisać zadania z drugiej grupy. Jak przyłapał kogoś w końcówce pisania, to stawiał od razu 1 :ziober2: ale ściągać to z zeszytu się czasami dawało. Tylko często przechadzał się po klasie :D
Także dobry zeszyt zawsze spoko na ściąge! :D
Strobista
Strobista
  6 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, czy wiecie o co chodzi, ale jest to jedna z bezpieczniejszych sciag ;d


siegnie reką pod lawke i po Tobie:P btw na takiej duzo nie zmiescisz wg mnie bo potem poklole to bedzie mialo promien 20cm :D
lepsza harmonijka trzymana w rekawie od bluzy dluga na ile chcesz, szeroka na ile chcesz:tak:

Eve
Eve: no ten mój od wosu na każdej lekcji pytał, często nawet 3 osoby, bo mieliśmy 1 lekcje tyg. i każdy musiał mieć ocene z odp.

znam to:D mialem 2h wosu pod rzad RANO!:haft:
i tez pytala czesto. najlepsze ze najnizsza ocena jaka mozna bylo dostac to 1 natomiast najwyzsza to 1+ bez wzgledu na to ile sie naprodukowales. no i jeszcze jej dewiza nauczycielska jak mamy odpowiadac: "Wlasnymi słowami ale z ksiązki". debilka chciala zeby wkuwac slowo w slowo:nie: i jak ktos nie wkol to chcial powiedziec wlasnymi slowami ale nie mogl bo musial recytowac ksiazke...i takie byly odpowiedzi u tej suki:/

Eve
Eve: Ja miałam Marka zboczka, wścibski niesamowicie, lubił dogryzać, na ściąganie uczulony. Jak zobaczył że ktoś sie kręcił, darł japę niesamowicie, więc strach było.

strach zawsze jest. czasem trzeba bo jak sie nic nie umie to przynajmniej jakos powalczyc o tą 2= :D

Eve
Eve: znam osoby, które i na maturze ściągały, i zdały

tez -moj ojciec i matka:D

Eve
Eve: mój sor z PO od X lat dyktuje identyczne definicje, identyczne polecenia na krtk, jak zaczęli sobie robić gotowce na krkt to sie zorientował, zmienił kolejność i niektórzy mieli problem

haha

Eve
Eve: Także dobry zeszyt zawsze spoko na ściąge! :D

jedynie z miekką okladką.... bo te z twarda to trzeba calkowicie otwierac a miekka okladke sobie zgniesz i jest git:]
Eve
Eve
  6 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jedynie z miekką okladką.... bo te z twarda to trzeba calkowicie otwierac a miekka okladke sobie zgniesz i jest git:]

e tam, nie tylko, ja często miałam zeszyty większych formatów nawet, z grubą okładką i było okej ;P
Jeszcze czasami fajne są ściągi na butach, czy na nodze jak ma się spódniczkę ;P
Strobista
Strobista
  6 sierpnia 2012
Eve
Eve: e tam, nie tylko, ja często miałam zeszyty większych formatów nawet, z grubą okładką i było okej ;P


ja to sie balem:P

Eve
Eve: Jeszcze czasami fajne są ściągi na butach, czy na nodze jak ma się spódniczkę ;P

tych pierwszych nie praktykowalem...tych drugich tym bardziej:D
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  7 sierpnia 2012

Ja sobie nagrywałam na telefon/mp3 i potem słuchawka w ucho i się pisało wszytko :ziober2:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

koliberek29
Posty: 2 (po ~21 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
koliberek29
  7 kwietnia 2018

jak szybko nauczyć się na egzaminy

CuteNinja
CuteNinja
  7 kwietnia 2018
koliberek29
koliberek29: jak szybko nauczyć się na egzaminy

Najlepiej uczyć się wieczorem, przed snem, ale nie będąc w stanie zmęczenia. Muzyka utrzymana w rytmie 60 uderzeń na minutę pomaga w szybszym uczeniu się. Ucz się w dobrze oświetlonym pomieszczeniu i po posiłku, bo głód rozprasza. Pozdrawiam i powodzenia w egzaminach!
Maraniamm
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.