ona268
ona268
  18 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam. Jaką mogę postawić tezę w prezentacji dotyczącej samotności w literaturze ? Książki, jakie wybrałam to : Ludzie Bezdomni (Tomasz Judym oraz Korzecki), Latarnik i Wieża.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Belfegor666
Belfegor666
  22 kwietnia 2012
Fantastyczna
Fantastyczna: Jaki miałeś? :)

warszawa w literaturze i sztuce - omow na wybranych przykladach

Fantastyczna
Fantastyczna: Najcieńsza linia oporu.

szkoda czasu na takie cos, wolalem w tym czasie podszkolic sie z matmy:D

Fantastyczna
Fantastyczna: "Wesele" jest jak dla mnie lekkie

nie trawię tekstów z podzialem na role:nie:
Fantastyczna
Fantastyczna
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: warszawa w literaturze i sztuce - omow na wybranych przykladach

Nooo... Całkiem, całkiem. :>

Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda czasu na takie cos, wolalem w tym czasie podszkolic sie z matmy:D

Ja musiałam się dokształcać z fizyki. ;f

Konto usunięte
Konto usunięte: nie trawię tekstów z podzialem na role

O wiele szybciej się czyta, poza tym zawsze wydawało mnie się, że są łatwiejsze do przyswojenia. ;P Ale kazdy inaczej odbiera różne teksty. :)
Belfegor666
Belfegor666
  22 kwietnia 2012
Fantastyczna
Fantastyczna: Nooo... Całkiem, całkiem. :>

spoko temat, nie chcieli w nim zadnych porównań epok lub czegos innego na przestrzeni lat;]

Fantastyczna
Fantastyczna: Ja musiałam się dokształcać z fizyki. ;f

fizyka...:haft: całe 3 lata na ściągach.straszny przedmiot i zawsze straszni nauczyciele:mrgreen:

Fantastyczna
Fantastyczna: O wiele szybciej się czyta, poza tym zawsze wydawało mnie się, że są łatwiejsze do przyswojenia. ;P Ale kazdy inaczej odbiera różne teksty. :)

wiesz jak mi zalezy zeby cos szybciej przeczytac to biore streszczenie lub wcale nie czytam:D grunt zeby to zrozumieć a z takimi tekstami zawsze mialem problem:ninja:
Fantastyczna
Fantastyczna
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko temat, nie chcieli w nim zadnych porównań epok lub czegos innego na przestrzeni lat;]

Czyli spore pole do popisu. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: fizyka... całe 3 lata na ściągach.straszny przedmiot i zawsze straszni nauczyciele

Ja w 3 kl. nie miałam już fizyki. :mrgreen:
A w 1 kl. to miałam takie zajawki z nauczycielem, że szok. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz jak mi zalezy zeby cos szybciej przeczytac to biore streszczenie lub wcale nie czytam:D grunt zeby to zrozumieć a z takimi tekstami zawsze mialem problem

No, tak. Czytanie czegoś na siłę, bez zrozumienia nie ma większego sensu. ;P
Belfegor666
Belfegor666
  23 kwietnia 2012
Fantastyczna
Fantastyczna: Czyli spore pole do popisu. :)

spore aczkolwiek tez nie za duze bo malo bylo lektur dokladnie opisujacych wawe:)

Fantastyczna
Fantastyczna: Ja w 3 kl. nie miałam już fizyki.

ja nawet nie pamietam moze tez nie mialem:woot:

Fantastyczna
Fantastyczna: No, tak. Czytanie czegoś na siłę, bez zrozumienia nie ma większego sensu. ;P

w tym rzecz. ale MEN przeciez wprowadza "same ciekawe ksiązki"...cale szczescie ze juz to mam za sobą:ninja:
Fantastyczna
Fantastyczna
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: spore aczkolwiek tez nie za duze bo malo bylo lektur dokladnie opisujacych wawe:)

No, ale przecież Warszawa w literaturze i SZTUCE, więc mogłeś wybrać też inne dzieła oprócz książek. :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nawet nie pamietam moze tez nie mialem

Ja byłam w klasie plastycznej, więc miałam więcej godzin z przedmiotów humanistycznych. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: cale szczescie ze juz to mam za sobą

I tyle na temat lektur szkolnych. :ziober2:
ona268
ona268
  23 kwietnia 2012

Ale się rozgadaliście.. ;)
Prezentację napisałam ;) prosiłam o pomoc bo nie wiedziałam jak miałaby ta teza wyglądać ;p czy wystarczyłoby napisać że samotność w literaturze ma różne oblicza, czy coś ;p już sobie poradziłam ;p

Belfegor666
Belfegor666
  24 kwietnia 2012
Fantastyczna
Fantastyczna: No, ale przecież Warszawa w literaturze i SZTUCE, więc mogłeś wybrać też inne dzieła oprócz książek.

a to tak:) mialem tez kawałek filmu "lalka" i kilka obrazów Canaletta i Gierymskiego:)

Fantastyczna
Fantastyczna: Ja byłam w klasie plastycznej, więc miałam więcej godzin z przedmiotów humanistycznych. :)

a ja tradycyjnie trafilem do klasy najgorszej:] jakies fatum ktore ciagie sie od podstawówki:D

Fantastyczna
Fantastyczna: I tyle na temat lektur szkolnych.

DOKLADNIE:D:D
Fantastyczna
Fantastyczna
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a to tak:) mialem tez kawałek filmu "lalka" i kilka obrazów Canaletta i Gierymskiego:)

Ja miałam tylko 3 wiersze i 2 książki. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja tradycyjnie trafilem do klasy najgorszej:] jakies fatum ktore ciagie sie od podstawówki:D

Moja klasa była najgorsza pod względem frekwencji, a warto zaznaczyć, że na 30 osób było tylko 2 chłopców.
Belfegor666
Belfegor666
  25 kwietnia 2012
Fantastyczna
Fantastyczna: Moja klasa była najgorsza pod względem frekwencji

u mnie frekwencja, oceny, zachowanie:ninja:

Fantastyczna
Fantastyczna: na 30 osób było tylko 2 chłopców.

to kapkę przesrane:mrgreen:
Fantastyczna
Fantastyczna
  25 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie frekwencja, oceny, zachowanie

Pięknie. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: to kapkę przesrane

Tym bardziej, że nienawidzę kobiet. :mrgreen:
W ławce z kumplem pasożytem siedziałam.
To była straszna klasa. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.