Dolny
Dolny
  3 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam, posiadam bibliografie i tutaj mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi to sprawdzić czy jest dobrze?

prace bym wysłał na email.

Nie ukrywam że bym wolał aby osoba która jest aktywna na forum i ma jakieś pojęcie mi to sprawdzała :)

Eve
Eve
  4 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: powaznie, moja prezentacja miała ok 30 slajdów w tym 5-minutowy film, to mowiąc ją sobie w domu starczylo na jakies 10-12 minut. wiec dalem wiecej opisów:]

Widocznie miałeś kiepską koncepcję na realizację tematów, bo moja ma kilka slajdów, z czego przy każdym mam mase rzeczy do opowiedzenia ;)
Belfegor666
Belfegor666
  4 kwietnia 2012
Eve
Eve: Widocznie miałeś kiepską koncepcję na realizację tematów, bo moja ma kilka slajdów, z czego przy każdym mam mase rzeczy do opowiedzenia ;)

eee kiepska raczej nie byla jak zdobylem 16/20 punktów:mrgreen:

szczerze powiedziawszy to tez nie mialem nad czym sie tam rozpowiadać, przedstawienie Warszawy w lalce i ludziach bezdomnych gdzie wiecej w tych ksiązkach gadania o sklepie i milości Wokulskiego oraz jak sobie radził Judym :D
ale....najwazniejsze ze mam to za sobą:) a na wyniki ustnego to i tak nie wiem gdzie bedą patrzyli:)
Eve
Eve
  4 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: eee kiepska raczej nie byla jak zdobylem 16/20 punktów

Spoko, mój brat pewnie nawet nie wiedział o czym mówi, i też miał 16pkt. :zonk:
Fantastyczna
Fantastyczna
  4 kwietnia 2012

Zgłaszam się.

Belfegor666
Belfegor666
  4 kwietnia 2012
Eve
Eve: Spoko, mój brat pewnie nawet nie wiedział o czym mówi, i też miał 16pkt.

bo to latwo jest zdac, jak sie codziennie bedzie powtarzalo to na lajcie...
artubul538
artubul538
  4 kwietnia 2012

ustny egzamin z polskiego to formalność

MOROwaPanna
MOROwaPanna
  7 kwietnia 2012

Jakby co, też mogę sprawdzić, o ile nie jest za późno (polonistka :D )

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  16 kwietnia 2012

ogólnie to każda szkoła ma swója wersję bibliografii wiec kazda się moze róznić. Ja tez mogę ewentualnie sprawdzić :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.