Dolny
Dolny
  3 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam, posiadam bibliografie i tutaj mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi to sprawdzić czy jest dobrze?

prace bym wysłał na email.

Nie ukrywam że bym wolał aby osoba która jest aktywna na forum i ma jakieś pojęcie mi to sprawdzała :)

Belfegor666
Belfegor666
  3 kwietnia 2012

a nie lepiej dać swojemu nauczycielowi od PL do sprawdzenia? ja pamietam z 5 razy oddawałem bo przyczepiala sie o nie postawienie przecinka lub o postawienie jednego więcej:ninja:

Belfegor666
Belfegor666
  3 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie postawienie

niepostawienie*:mrgreen:
Dolny
Dolny
  3 kwietnia 2012

ja już mojego nauczyciela od PL mam dosyć...

asexualna
asexualna
  3 kwietnia 2012

Ja tam oddałam raz, bo polonistka nic nie sprawdzała i mimo błędów dopuścili mnie do matury. Nie ma co się srać.

Eve
Eve
  3 kwietnia 2012

Albo porównaj z pracami innych, jeżeli chodzi Ci o sam układ, czy coś. Możesz poszukać swojego tematu w necie, może będzie przykładowa bibliografia. :)

Belfegor666
Belfegor666
  3 kwietnia 2012

najwiekszy bezsens w tych bibliografiach to podawanie skąd sie wzieło obraz... bezsensowne wklejanie na kartke papieru linków do zdjęć:ninja:...dobrze ze mi nie kazali przynosic plyty z całym filmem bo miałem kilku minutowy kawalek:)

Eve
Eve
  3 kwietnia 2012

Ta, i opisanie co zawiera prezentacja multimedialna. :zonk:

Belfegor666
Belfegor666
  3 kwietnia 2012
Eve
Eve: Ta, i opisanie co zawiera prezentacja multimedialna.

a ile wgl masz ksiązek na ustna?
Eve
Eve
  3 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile wgl masz ksiązek na ustna?

Nie mam książek :)
Belfegor666
Belfegor666
  3 kwietnia 2012
Eve
Eve: Nie mam książek :)

to pewnie masz jakis jezykowy temat?:P
Eve
Eve
  3 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to pewnie masz jakis jezykowy temat?:P

Tak jest. Mam 3 artykuły, 2 słowniki i jedną książkę, informatyczną bodajże.
Nie pamiętam, pobierałam z neta tylko na chwilę. :ziober2:
Belfegor666
Belfegor666
  3 kwietnia 2012
Eve
Eve: Tak jest. Mam 3 artykuły, 2 słowniki i jedną książkę, informatyczną bodajże.

no to powodzenia przez te 15 minut:) bo ja to wszystko bym pewnie przerobil w 5 min a reszte czasu stał:]
Eve
Eve
  3 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no to powodzenia przez te 15 minut:) bo ja to wszystko bym pewnie przerobil w 5 min a reszte czasu stał:]

Chyba sobie żartujesz. :)
Belfegor666
Belfegor666
  3 kwietnia 2012
Eve
Eve: Chyba sobie żartujesz. :)

powaznie, moja prezentacja miała ok 30 slajdów w tym 5-minutowy film, to mowiąc ją sobie w domu starczylo na jakies 10-12 minut. wiec dalem wiecej opisów:]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.