ShinyStern
ShinyStern
  17 sierpnia 2011 (pierwszy post)

bla bla bla, tak wiem, ze sa jeszcze wakacje ale czas goni.
w tym roku szkolnym bede zdawac mature. Jako ze jestem na profilu biologiczno-chemicznym chcialabym zdac te przedmioty na rozszerzeniu. wlasciwie od poczatku liceum olalam sobie troche chemie bo nie mialam kompletnie zamiaru jej zdawac, i nagle mnie olsnilo ze jednak przydalo by sie... i moje pytania

1. Jestem w stanie nadrobic material z klasy 1 i polowy 2?
2. Lepiej pracowac samemu czy z korepetytorem?
3. A co z biologia? Warto kuć cala ksiazke na pamiec? Czy wiedza z repetytorium powinna wystarczyc? :pavarotti:
4. Jakie kierunki wybralibyscie zdajac na maturze biologie i chemie na rozszerzeniu?
5. Matura to bzdura? :mrgreen:

to tyle, z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi:)
:mleko:
ShinyStern
ShinyStern
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma czegoś takiego, jak "bardziej przychylne patrzenie".

no a co jesli liczba punktow jest taka sama? (tj, jedna osoba zdawala mature na rozszerzeniu druga na podstawie i system wyliczyl ze ejst jwednakowa ilosc pkt)co wtedy decyduje o przyjeciu? swiadectwo maturalne?
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no a co jesli liczba punktow jest taka sama? (tj, jedna osoba zdawala mature na rozszerzeniu druga na podstawie i system wyliczyl ze ejst jwednakowa ilosc pkt)co wtedy decyduje o przyjeciu? swiadectwo maturalne?

Obydwie osoby zostają przyjęte na studia.
ShinyStern
ShinyStern
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obydwie osoby zostają przyjęte na studia.

a gdy nie ma miejsc?
master822
master822
  28 sierpnia 2011

Bez korepetycji nie podołasz mówię ci.

sarkilor
sarkilor
  28 sierpnia 2011

master822 dziewczyna jest ambitna i (już)zdeterminowana, więc niepotrzebnie się trudzisz próbując obciąć jej pewność siebie. Da radę. Ja dałem radę sam z chemią, to i ona sobie poradzi ze swoimi planami po swojemu. ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.