Mrau91
Posty: 13 (po ~339 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mrau91
  28 września 2010 (pierwszy post)

Hej, z racji tego że mieszkam w stanach ( buuuu ! ) chętnie podzielę się z wami ciekawostkami życia szkolnego tutaj ;)

Macie jakieś pytania ? coś was nurtuje ? Walcie śmiało :D

iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mój znajomy, uczył się tam w liceum i na jakimś przedmiocie całą lekcję rysował owoce

hmm ja na polskim grywałem w państwa miasto albo też co rysowaliśmy z kolegą :woot:
pinheiros
pinheiros
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm ja na polskim grywałem w państwa miasto albo też co rysowaliśmy z kolegą

i tematem lekcji było ''państwa miasta''?:wtf:
iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i tematem lekcji było ''państwa miasta''?

nie tematem lekcji był np. Kordian
mam umysł ścisły, lekcje j. polskiego , wosu historii czy biologii strasznie mnie nudziły
pinheiros
pinheiros
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tematem lekcji był np. Kordian mam umysł ścisły, lekcje j. polskiego , wosu historii czy biologii strasznie mnie nudziły

mi chodzi o to, że tematem przewodnim u nich na lekcji było rysowanie owoców:and:
i nie robili tego z nudy tak jak Ty:ziober2:
iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi chodzi o to, że tematem przewodnim u nich na lekcji było rysowanie owoców i nie robili tego z nudy tak jak Ty

a, no to bardzo fajne lekcje :rotfl:
bliżej zapoznawali się z jabłkami
to chyba tam nie zdać do następnej klasy po prostu nie da się, bo chyba każdy tam wie jak jabłko wygląda :ziober2:
pinheiros
pinheiros
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba tam nie zdać do następnej klasy po prostu nie da się, bo chyba każdy tam wie jak jabłko wygląda

jak umiesz dodawać i odejmować ułamki to bez problemu
nie myśl tylko, że robią to na wszystkich lekcjach:pavarotti:
iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak umiesz dodawać i odejmować ułamki to bez problemu nie myśl tylko, że robią to na wszystkich lekcjach

to chyba nasze gimnazja ich przegoniają o lata świetlne, choć z roku na rok z tym poziomem coraz gorzej
szkoda :ziober2: tyle że jak mówiła autorka tematu że wybierają sobie przedmioty i taki system mi by odpowiadał
pinheiros
pinheiros
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tyle że jak mówiła autorka tematu że wybierają sobie przedmioty i taki system mi by odpowiadał

autorka wspomniała także, że amerykańskie liceum jest na poziome polskiej podstawówki
i to chyba tyle w tym temacie
dzięki Europejczykom i Azjatom trzymają jeszcze poziom:pavarotti:
iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: autorka wspomniała także, że amerykańskie liceum jest na poziome polskiej podstawówki i to chyba tyle w tym temacie dzięki Europejczykom i Azjatom trzymają jeszcze poziom

ja tam już nie wiem pogubiłem się co do ich wieku, że niby oni w wieku 16-19 uczą się dodawać i odejmować ułamki, liczyć proste pola figur ? :ninja:
bo tam chyba do szkoły już idą w wieku 6lat
azjaci pewnie najwieksze mózgi co do europejczyków to nie powiedziałbym, ktoś mi opowiadał że znał gościa z francji nawet nie wiedział gdzie leży polska na mapie.
pinheiros
pinheiros
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: azjaci pewnie najwieksze mózgi co do europejczyków

nie sprawdzałam, być może:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś mi opowiadał że znał gościa z francji nawet nie wiedział gdzie leży polska na mapie.

no to mało różnią się od Amerykanów

http://www.youtube.com/watch?v=NPH1N6V82pk&feature=related to najlepszy dowód na ich inteligencję
iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie sprawdzałam, być może

wydaje mi się że tak, największe technologie teraz wychodzą z Azji

Konto usunięte
Konto usunięte: no to mało różnią się od Amerykanów http://www.youtube.com/watch?v=NPH1N6V82pk&feature=related to najlepszy dowód na ich inteligencję

nie mam możliwości teraz sprawdzenia filmiku ale domyślam się że go widziałem
i pytali się co to jest europa ? :ninja:
pewnie żyje im się tak dobrze że nie myślą o wyjazdach zagranicę to pewnie się nie interesują innymi krajami
pinheiros
pinheiros
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam możliwości teraz sprawdzenia filmiku ale domyślam się że go widziałem i pytali się co to jest europa ? pewnie żyje im się tak dobrze że nie myślą o wyjazdach zagranicę to pewnie się nie interesują innymi krajami

tak, tak laska nie widziała, że Francja to państwo, co to Budapeszt itp., itd.
iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, tak laska nie widziała, że Francja to państwo, co to Budapeszt itp., itd.

a to widziałem już go kiedyś :ziober2:
Mrau91
Posty: 13 (po ~339 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mrau91
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda że większość osób ma tam nadwagę i szokiem jest spotkanie tam bardzo szczupłej osoby ? bo mi się wydaje że to mit, patrząc na ich odsetek ludności


Nie prawda, szczupłe osoby to normalne zjawisko xD

Konto usunięte
Konto usunięte: mój znajomy, uczył się tam w liceum i na jakimś przedmiocie całą lekcję rysował owoce


ja kroiłam na biologii grzybka i uczyłam się gdzie jest trzonek a gdzie kapelusz ... i nie wiedziałam czy to ja źle się czuję i jestem u czubków, czy oni mają coś nie teges
pinheiros
pinheiros
  1 października 2010
Mrau91
Mrau91: ja kroiłam na biologii grzybka i uczyłam się gdzie jest trzonek a gdzie kapelusz

no widzisz jak fajnie
szkoda, że nie żabkę:pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.