Mrau91
Posty: 13 (po ~339 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mrau91
  28 września 2010 (pierwszy post)

Hej, z racji tego że mieszkam w stanach ( buuuu ! ) chętnie podzielę się z wami ciekawostkami życia szkolnego tutaj ;)

Macie jakieś pytania ? coś was nurtuje ? Walcie śmiało :D

feministka
feministka
  28 września 2010
Mrau91
Mrau91: Hej, z racji tego że mieszkam w stanach ( buuuu ! ) chętnie podzielę się z wami ciekawostkami życia szkolnego tutaj ;)
Mam wystarczającą wiedzę dotyczącą szkół amerykańskich. Podziękuję.
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  28 września 2010

ja zawsze chciałam wiedzieć czy serio jest tak jak na filmach - śliczne cheerleaderki (mogłam napisać źle :P) znęcają sie nad gorszymi i biedniejszymi. kolesie chcą tylko seksu, a tak czy inaczej wszyscy to robia i każdy o tym gada i wie :D i czy serio jest ta chierarchia ze sportowcy sa naj naj naj naj :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zawsze chciałam wiedzieć czy serio jest tak jak na filmach - śliczne cheerleaderki (mogłam napisać źle :P) znęcają sie nad gorszymi i biedniejszymi. kolesie chcą tylko seksu, a tak czy inaczej wszyscy to robia i każdy o tym gada i wie :D i czy serio jest ta chierarchia ze sportowcy sa naj naj naj naj :D

To tylko w filmach są najlepsze kobiety, dużo alkoholu, codziennie imprezy w Akademikach i na domówkach bo rodziców nie ma 365 dni w roku. :crylol:

Ogólnie jest jeszcze większa ujnia niż u nas a fast foodowe kobiety przypominają słonie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pinheiros
pinheiros
  28 września 2010
Mrau91
Mrau91: ja zawsze chciałam wiedzieć czy serio jest tak jak na filmach - śliczne cheerleaderki

słyszałam od koleżanki, która mieszka już w stanach piąty rok, że w jej szkole chodzą właśnie takie ''śliczne cheerleaderki'':mrgreen:
szkoła mieści się w Green Village
Mrau91
Posty: 13 (po ~339 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mrau91
  29 września 2010

Co do sportu to prawda, tutaj on jest bardzo ważny w szkolnictwie, także jak jesteś w drużynie footballowej to wymiatasz szkołą, z cheerleaderkami to różnie bywa, czasami nawet tluścioszki sie zdarzają, ale w większości to są po prostu zadbane dziewczyny. Wszyscy tutaj starają się zabłysnąc, dziewczyny chodzą wypindrzone, faceci napaleni i gadają tylko o wedżajnach ;D , jak taki nie jestes to frajer

egze
egze
  29 września 2010

Z innej beczki troszkę.

Zdarzało mi się czasem zobaczyć jakiś głupi amerykański film, gdzie wszyscy młodzi ludzie chodzili nawaleni po kilku piwach. Nigdy zaś nie widziałem, by ktokolwiek pił wódkę.
Jak to jest tam z tym alkoholem?

iLetsRoock
iLetsRoock
  29 września 2010

dobry temat
też trochę z innej beczki
a co tam w Stanach mówią o Polsce ? :ziober2:

pinheiros
pinheiros
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a co tam w Stanach mówią o Polsce ?

niektórzy może nawet nie wiedzą co to Polska i gdzie leży:ninja:
iLetsRoock
iLetsRoock
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy może nawet nie wiedzą co to Polska i gdzie leży

właśnie takiej odpowiedzi oczekuje :rotfl:
ciekaw jestem czy tam dyskryminują ze względu na czyjąś nacje
tak samo czy niemców tam wyzywają od hitlerowców :woot:
bo ciężko jest mi uwierzyć w ich tolerancje

ps. poziom nauki naprawdę jest tam tak niski ? bo coś nie chce mi się wierzyć skoro mają tam tylu wybitnych naukowców (wiadomo że część sprowadzają z innych krajów)
Mrau91
Posty: 13 (po ~339 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mrau91
  30 września 2010

nie tyle co nie wiedza co ich po prostu nie interesuje

dyskryminacji nie ma, tolerancja pełną parą, nie znajdziesz książki czy ulotki gdzie nie ma osob z roznych narodowosci, ludzi sie nie wyzywa bo od razu nazywaja Cie rasistą i po prostu kazdy stara sie nawet jak nie chce byc tolerancyjny.

Poziom nauki ma wiele do gadania, amerykanskie liceum jest na poziomie polskiej podstawowki, a podstawowka tutaj w ogole nie uczy ( mam brata w pierwszej klasie) nie zna literek, nie umie liczyc, ale kaza im czytac mimo ze nie potrafia, zeby przynajmniej widzialy slowo, zapamietaly jak wyglada i wiazaly to ze znaczeniem. Co do wybitnych naukowcow, to po prostu oni tutaj ucza sie w jednym kierunku w jakim sobie wybiora, jezeli chcesz byc mechanikiem samoc hodowym nie musisz uczyc sie geografii czy historii sztuki i masz wiedze tylko ze swojej dziedziny ;P

egze
egze
  30 września 2010
Mrau91
Mrau91: dyskryminacji nie ma, tolerancja pełną parą, nie znajdziesz książki czy ulotki gdzie nie ma osob z roznych narodowosci, ludzi sie nie wyzywa bo od razu nazywaja Cie rasistą i po prostu kazdy stara sie nawet jak nie chce byc tolerancyjny.


czyli jednym słowem państwo, które szczyci się wolnością słowa jest państwem, w którym nie można niczego powiedzieć.
Mrau91
Posty: 13 (po ~339 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mrau91
  30 września 2010

hmm, dobrze powiedziane, tutaj ustawiają ludzi jak mają mówic i się zachowywac od małego

iLetsRoock
iLetsRoock
  30 września 2010

masz jakieś może ciekawe zdjęcia stamtąd ? z życia codziennego

czy to prawda że większość osób ma tam nadwagę i szokiem jest spotkanie tam bardzo szczupłej osoby ?
bo mi się wydaje że to mit, patrząc na ich odsetek ludności

pinheiros
pinheiros
  30 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ps. poziom nauki naprawdę jest tam tak niski ?

mój znajomy, uczył się tam w liceum i na jakimś przedmiocie całą lekcję rysował owoce:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.