Maizter
Maizter
  2 września 2010 (pierwszy post)

ROzpoczął się rok szkolny :(( Jestem z tego powodu załamany. Zawaliłem już 2 lata coprawda się w ogóle nie przykładam do niej, bo gram w pilke, imprezy wiadomo. Wczoraj miałem rozpoczęcie i nie pojawiłem się... Mam jakiś bachorów w klasie 2 lata młodszych bo znam jednego kolesia. Ma ksywe kremik, bo to lanser non stop sie żeluje nawet jak piliśmy bro to on mi mówi ze za 5 minut bo fryzure układa. Laski zna w ogóle chyba tylko z jpegów wiaodmo ze nigdy nie moczył. Co gorsze moją wychowawczynią jest wąsata typiara co uczyła mnie fizy. to był jakiś dramat miałem rok temu z 1,5 srednia z fizy tylko dlatego , ze pomagała mi taka przyjaciolka Oleśka. Ale ona skonczyla już ta szkole;//// nie bedzie nawet od kogo zrzynać, bo poza tym kremikiem to nikogo nie znam. Do innej szkoły chyba nie pójde bo tą mam rzut kamieniem i azresztą moja ciotka jest w niej sprzątaczką ;// nienawidze jej za młodu musiaem u niej na chacie wcinac jakieś zupy ogórkowe bo twierdziła ze jestem niedozywiony. zreszta w tej szkole miałem kilka perypeti bo grałem w piłke i stracilem lampe;/// akcja niezła starzy w szkolei skonczylo sie na naganie :( u tej baby od fizyki jestem skonczony. kremik opowiadał mi ze celowo się pytała o mnie - pewnie michał jeszcze śpi... nie no sora nie moge sie przelamac aby chodzic z takimi lamusami wole napisac cos na fotce... Chodzili byście do tej szkoly?? Dajcie rady prosze

Aivalar
Aivalar
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No i nauczycielka pyta się po naziwsku a ja dla jaj nie odpowiadam.


Konto usunięte
Konto usunięte: "TEPAKU JAK NIE ZNASZ STANKO SVITLICY TO JA NIE BEDE ZAKUWAL jakichs lesnych dziadow ze starogrodu


Mi osobiście czymś takim nie imponujesz.
Dziwie się ,że Cię ze szkoły nie wywali za takie teksty - choć uważam ,że w 90% wszystko co napisałeś jest wyolbrzymione ...
Gdzie się podziały czasy ,kiedy miało się szacunek do nauczycieli ? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dajcie rady prosze

U mnie w mieście jest szkoła 'trójka'. Szkoła dla osób z zespołem downa i dla osób ,które nie dają sobie rady z nauką . Zaznaczę ,że dzieci z zespołem downa się do nauki tam przykładają ,natomiast tych 'tępaków' ,którzy nawet z klasy do klasy nie zdają czeka co najwyżej zbieranie kamieni na polu. Nic innego stary nie osiągniesz w życiu.
Szczerze dziwię się Twoim rodzicom ,że jeszcze Cię utrzymują.
Ja to już dawno bym Ci powiedziała ,że masz do roboty iść jak się uczyć nie chcesz.
Już nie wspomnę o tym ,że nie wyobrażam sobie jak można powtarzać klasy w gimnazjum ?!
I to dwa razy...
Maizter
Maizter
  3 września 2010

ta heheh zdałem prawko i niedługo jade do Portugali bede pomagał staremu utrzymać firme. Dziś miałem iść do skula pobrechtać się z tych jelopw ale toche za póxno wstałem cos budzik ten tego. Nawet bym sie wyrobil, ale patrze w lodowke... no ku... nie ma nuteli ani snikersa w szafce. To mowie do starej zeby dala mi 2 dychy i ide na zakupy a ona cos ze do szkoly mam isc hahah to ja kminie sobie ze mowie ze jak da mi 20 pln to pojde do szkoly. Ona taka zaskoczona hahaha i 50 zl mi dala ;DD dzwonie do Torresa i mówie siema tori wpadasz dzis na bingla? tak mowimy na taki wielobranrzowy sklep. No i on jasne hehe Tori dobry ziom też przestał chadzac na skula. No i obaliliśmy troche o dziwo nie palilismy i było git. Teraz wracam heheh W pn chyba ide na 2 wuefy bo ponoc bedzie graka na sztucznej.

Aivalar
Aivalar
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ta heheh zdałem prawko i niedługo jade do Portugali bede pomagał staremu utrzymać firme.

:and:
Szczerzę współczuję mu syna nieuka ...
Żeby prowadzić firmę trzeba mieć COŚ w głowie, Ty posiadasz tylko pustkę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś miałem iść do skula pobrechtać się z tych jelopw ale toche za póxno wstałem cos budzik ten tego.

Oni przynajmniej w życiu coś osiągną.

Konto usunięte
Konto usunięte: To mowie do starej zeby dala mi 2 dychy i ide na zakupy a ona cos ze do szkoly mam isc hahah to ja kminie sobie ze mowie ze jak da mi 20 pln to pojde do szkoly.

:zonk:
Dałabym Ci ,ale 20 razy po mordzie chyba ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ona taka zaskoczona hahaha i 50 zl mi dala

Ta. 100 od razu.
:ziew:

____
Ja myślę ,że ten temat jest prowokacyjny.
Bo niestety trudno mi zrozumieć ,że ludzie z takim tokiem myślenia rzeczywiście istnieją ...
Maizter
Maizter
  3 września 2010

ta sama jesteś prowokacyjna hehe to co niby ile mam lat wrzesień jest i chciałem sie podzielić z wami bo mam problem nie wiem po co chodzić do skula i tyle
bitą smietane zostaw koledze jak nie masz ciekawszych rad już TrupiaCzacha chyab cos pisal Ci?? to wez sobie do serca takie uwagi is ei nie przemadrzaj hehe moi starzy nie musza zasuwać na etacie pakując mielonke a ja wakacje spendzałem na azorach hehe Ty pewnie myślkusz ze to są pieski jakieś pewnie. To mowię, że to są wyspy heheh byłem też w tajlandi fajne laski są tam i tanie

Aivalar
Aivalar
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem po co chodzić do skula i tyle

Żeby mieć w życiu jakiś start dzięki edukacji i poszerzaniu wiedzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: bitą smietane zostaw koledze jak nie masz ciekawszych rad już TrupiaCzacha chyab cos pisal Ci?

Moje rady są jak najbardziej adekwatne do Twojego problemu.
Twój kolega TrupiaCzacha myli natomiast wszystkie dostępne w swoim małym zasobie słów - pojęcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty pewnie myślkusz ze to są pieski jakieś pewnie.

:zonk:
Ta.
A Horwacia to jakaś wieś w której przebywasz we wakacje kupując sobie za małe koszulki.

Konto usunięte
Konto usunięte: To mowię, że to są wyspy heheh byłem też w tajlandi fajne laski są tam i tanie

:crylol:
Maizter
Maizter
  3 września 2010

nie no sory nie jesteś dla mnie autorytetem. ja przynajmniej umiem moczyć. a z moja edukacia nie jest źle hehe
TrupiaCzacha to nie mój ziomek, Ze Roberto tak ale dobrze pisze jeden i drugi zgadzam sie z nimi

Aivalar
Aivalar
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no sory nie jesteś dla mnie autorytetem.

W to akurat nie wątpię ...

Konto usunięte
Konto usunięte: ja przynajmniej umiem moczyć.

Sikasz jeszcze do łóżka ?
:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: a z moja edukacia nie jest źle hehe

Chyba sam już nie wiesz co piszesz ...
Maizter
Maizter
  3 września 2010

wiesz co się liczy hehe? szacunek ludzi ulicy bo to ulica wychowuje

Aivalar
Aivalar
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szacunek ludzi ulicy bo to ulica wychowuje

Bezdomny też jesteś?
Mnie wychowywali rodzice.
Przykro mi.
Maizter
Maizter
  3 września 2010

ta no to fajnie Cie wychowali hah kiedy 4000 post?. ja tam nic do Ciebie nie mam ale sora cos tam wiem takie laski co dają jak mają 16 to mówie moje śliczne ty kochanie i pytają się o pyte wiec dlatego ulica wychowuje, a net niekoniecznie hehe

Aivalar
Aivalar
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ta no to fajnie Cie wychowali hah kiedy 4000 post?.

Zaraz.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nic do Ciebie nie mam ale sora cos tam wiem takie laski co dają jak mają 16

A skąd pewność ,że ja coś dałam mając 16 ?

Konto usunięte
Konto usunięte: mówie moje śliczne ty kochanie i pytają się o pyte wiec dlatego ulica wychowuje, a net niekoniecznie hehe

Ta.
I co jeszcze ?

Idę.
Nie chce mi się dyskutować.
:bye:
Maizter
Maizter
  3 września 2010

A czy ja mówie o Tobie :and: ???

Aivalar
Aivalar
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy ja mówie o Tobie ???

Tak to zabrzmiało.
Znaków interpunkcyjnych nie stosujesz i mało zrozumiale piszesz.
A ja nie będę zgadywać.
Niemniej idę.
:)

Żegnam serdecznie.
I życzę udanych wagarów.
:bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.