oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  17 sierpnia 2010 (pierwszy post)

kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

bo ja bedę miala z hist i gegry,

wiec jeżeli byście pamietali jakies pytania itpp. to bardzo proszę :)

i czy np spr z hist to byly same daty czy np. przyczyny skutki, oosiągniecia kogoś , postacie itp.:_)

bardzo prosze o pomoc
pzdro.:)

eMeR
eMeR
  19 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

si.
diagnozę z matmy, gegry i histy.
nei89
nei89
  19 sierpnia 2010

miałam tylko z angielskiego, żeby podzielić klasę na grupę początkującą i zaawansowaną z języków :woot:

IMajka92I
IMajka92I
  19 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie?? bo ja bedę miala z hist i gegry, wiec jeżeli byście pamietali jakies pytania itpp. to bardzo proszę :) i czy np spr z hist to byly same daty czy np. przyczyny skutki, oosiągniecia kogoś , postacie itp.:_) bardzo prosze o pomoc pzdro.:)

Ja miałam z chemii tylko.
Było po trochu z każdego działu z zakresu gimnazjum, pytań nir pamiętam, ale nie wyobrażaj sobie nawet gdyby ktoś pamiętał, że Ty będziesz miała takie same pytania. ;]
Nauczyciel sam układa takie testy i nigdy nie wiadomo co ułoży. Ale swoją drogą współczuję Ci, z historii tego materiału jest w 3 i trochę. Ja na szczęście z historii nie miałam.
PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  20 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

Nie.
Znaki sraki

Żabcia :zakochany: :*

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie?? bo ja bedę miala z hist i gegry,

Nic nie miałam

A te testy sa po to by sprawdzic wiedze z gimnazjum a nie po to by was przestraszyc czy cos wiec korzystaj z wakacji:)
pikaczu
pikaczu
  23 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

owszem. z angielskiego (aby przydzielić nas do grup) i z matematyki (sprawdzający nasze umiejętności + to jedno z moich rozszerzeń).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.