oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  17 sierpnia 2010 (pierwszy post)

kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

bo ja bedę miala z hist i gegry,

wiec jeżeli byście pamietali jakies pytania itpp. to bardzo proszę :)

i czy np spr z hist to byly same daty czy np. przyczyny skutki, oosiągniecia kogoś , postacie itp.:_)

bardzo prosze o pomoc
pzdro.:)

TheHopeIsDyingLast
TheHopeIsDyingLast
  17 sierpnia 2010
nie pomogę jestem w technikum dzięki Bogu i już nie dużo mi tej nauki zostało ::mrgreen::
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  17 sierpnia 2010

Ja nie miałam żadnych testów z gimnazjum na początku.

shamaramorgan
shamaramorgan
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

testy językowe (żeby mozna było nas podzieliś na poziomy podstawowe i rozszerzone), które i tak nie były sprawdzane-podzieleni byliśmy w połowie września tak jak chcieliśmy.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiec jeżeli byście pamietali jakies pytania itpp. to bardzo proszę :)

jasne :zonk:
PjakPatrycja
PjakPatrycja
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie?? bo ja bedę miala z hist i gegry, wiec jeżeli byście pamietali jakies pytania itpp. to bardzo proszę :) i czy np spr z hist to byly same daty czy np. przyczyny skutki, oosiągniecia kogoś , postacie itp.:_) bardzo prosze o pomoc pzdro.:)

Mialam ale z ang i pol i to jakos po 2miesiacach
I nie mysl ze jak ktos bedzie pamietgal pyt to beda takie same.
Po za tym to sie nie wlicza w oceny tylko nauczyciel ma podstawe na jakim poziomie sa ucznowie i co moze od nich wymagac
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

miałam z chmii i angielskiego :ninja:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

Miałam. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiec jeżeli byście pamietali jakies pytania itpp. to bardzo proszę :)

:woot:
Nauczyciele indywidulanie takie testy układają.
91kasia
91kasia
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

nie :mrgreen:
91kasia
91kasia
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mialam ale z ang i pol i to jakos po 2miesiacach

zapomniałam... ja też miałam z angielskiego ale dlatego zeby nas rozdzielili do odpowiednich grup (podstawowy, zaawansowany poziom)
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  17 sierpnia 2010

Przypuszczalnie:

Konto usunięte
Konto usunięte: i czy np spr z hist to byly same daty czy np. przyczyny skutki, oosiągniecia kogoś , postacie itp.:_)

Wszystko.
Na moje oko, test diagnostyczny, do wiadomości prowadzącego.
Tak samo jak z geografią. Nie wiem, być może będą dawać sugestie, kto ma predyspozycje do dawania matury z danych przedmiotów.
Nie znam szkoły...
(tak, wiem że mam słabą składnie, nie jestem humanistą)
Nemuri
Nemuri
  18 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

mialam z kazdego przedmiotu, diagnoze.
feuliette
feuliette
  18 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy poszliscie na poczatku roku do liceum to mieliście jakis test na wstepie??

poszłam do technikum , ale w KAZDEJ szkole sa testy sprawdzajace poziom nauki i w ogóle , testy NIE SĄ na ocenę tylko dla nauczyciela
PsiutekKoziFiutek
PsiutekKoziFiutek
  18 sierpnia 2010

kupa dupakupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupakupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupakupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa

PsiutekKoziFiutek
PsiutekKoziFiutek
  18 sierpnia 2010

kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupakupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupakupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa kupakupa dupadupa

styka51
styka51
  19 sierpnia 2010

Ja miałam z niemieckiego i angielskiego, z polskiego może też :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy np spr z hist to byly same daty czy np. przyczyny skutki, oosiągniecia kogoś , postacie itp.:_)

Jaki idziesz do dobrego LO to same daty na pewno nie wystarczą :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.