julCiak69
julCiak69
  1 sierpnia 2010 (pierwszy post)
Witam, witam i o zdrowie pytam! :rock:


Mam nietypowy problem. Nie zdałam matury, ale tu chodzi o przedmiot dodatkowy na poziomie rozszerzonym - geografię. Co teraz?
Wiem, zaraz mi napiszecie, że po co ja jęczę, skoro zdałam obowiązkowe. Hm, chodzi o moją ambicję i to, że moja duma została urażona.

Pytanie samo się w zasadzie nasuwa:

Kiedy odbywa się poprawka z przedmiotu dodatkowego? Tak samo w sierpniu, jak poprawki z przedmiotów obowiązkowych? Czy jednak muszę czekać do maja 2011 i wtedy pisać geografię po raz kolejny? Czy wtedy też będę musiała pisać obowiązkowe? Jak to wygląda?

Jeżeli ktoś się orientuje bardzo prosiłabym o odpowiedź i naprowadzenie mnie. Bardzo mi na tym zależy.
Pozdrawiam i miłych, słonecznych wakacji życzę :)

thomas893
thomas893
  2 sierpnia 2010
julCiak69
julCiak69: wiem, wiem, ale to był cios poniżej pasa

mężczyzn boli bardziej :tak: :and:

Już Ci wyżej wszystko napisali... generalnie masz czas z nauką do maja Juleczko :*
styka51
styka51
  3 sierpnia 2010
julCiak69
julCiak69: Tak samo w sierpniu, jak poprawki z przedmiotów obowiązkowych?

Wydaje i się, że możesz pisać poprawkę w sierpniu z przedmiotu dodatkowego.
91kasia
91kasia
  3 sierpnia 2010
julCiak69
julCiak69: aż tak kiepsko ze mną nie jest. miałam trzy obowiązkowego + trzy dodatkowe. sumując jest sześć. :>

a no to juz mi ulzyło xD hehe ja wzięłam 2 dodatkowe
julCiak69
julCiak69
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli to wszystko pogodzisz to czemu nie :) jednak radzę Ci wybrać kierunek, który będziesz chciała kontynuować po poprawce. Wiesz, chodzi mi o to, byś nie szła na ten rok "na przeczekanie", bo tylko szkoda kasy.
kierunek mam upatrzony. zresztą marzę o nim, więc raczej nie zmienię zdania.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli nie zdałaś obowiazkowego polskiego, najpierw musiałabyś go chyba zdać, żeby później ewentualnie poprawić dodatkowe. To tak na mój chłopski rozum :)
zagmantwane to. jakby po ludzku się nie dało. :nie: zawsze urzędnicy coś napieprzą. :ninja: ale żeby nie było: dziękuję za pomoc:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Musisz czekać do maja 2011 ;) We wrześniu wypełniasz deklarację, że chcesz ten przedmiot poprawić :)
To sobie poczekam.
julCiak69
julCiak69
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mężczyzn boli bardziej Już Ci wyżej wszystko napisali... generalnie masz czas z nauką do maja Juleczko :*
mnie jeszcze bardziej. chcesz się przekonać? :ninja:
Dzięki Tomuś :) zresztą av masz taki słodziutki... ;> co to za zmiana? :>

styka51
styka51: Wydaje i się, że możesz pisać poprawkę w sierpniu z przedmiotu dodatkowego.
"wydaje" Ci się? :and: a ja muszę mieć pewność 100%, no. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: a no to juz mi ulzyło xD hehe ja wzięłam 2 dodatkowe
jeszcze na głowę nie upadłam chyba. aczkolwiek chciałam na początku roku szkolnego brać jeszcze niemiecki ;) w ostateczności zrezygnowałam. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.