xxxkellyxxx
xxxkellyxxx
  21 czerwca 2010 (pierwszy post)

chciałambym się zapytać jak wygląda taki egzamin komisyjny sierpniowy z j. polskiego, jestem w liceum, i jak napisać taką deklaracje do Dyrektora w sprawie o egzamin? bo do rady (czyli jutra) trzeba oddać takie podanie a ja nie wiem jak napisać może ktoś by mi pomógł , jaki wzór tego ? z góry dziękuję!

Ewa
Ewa
  21 czerwca 2010

Do Rady Pedagogicznej:
Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi
pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego.

Z poważaniem
XYZ

Flo
Flo
  21 czerwca 2010
Ewa
Ewa: Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego.

Swoją prośbę motywuję tym, że ...

Konto usunięte
Konto usunięte: chciałambym się zapytać jak wygląda taki egzamin komisyjny sierpniowy z j. polskiego, jestem w liceum

dostaniesz od nauczyciela zbiór zagadnień, egzamin wygląda jak taki duży sprawdzian, później na części ustnej losujesz karteczkę z zadaniami, masz 15 minut na przygotowanie i później opowiadasz komisji.
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  21 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałambym się zapytać jak wygląda taki egzamin komisyjny sierpniowy z j. polskiego, jestem w liceum, i jak napisać taką deklaracje do Dyrektora w sprawie o egzamin? bo do rady (czyli jutra) trzeba oddać takie podanie a ja nie wiem jak napisać może ktoś by mi pomógł , jaki wzór tego ? z góry dziękuję!

generalnie jedna poprawka przysługuje Ci bez żadnych podań.
no ale jeśli trzeba to tak jak wyżej:
Ewa
Ewa: Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego.

Flo
Flo: Swoją prośbę motywuję tym, że ...

i tutaj możesz powiedzieć że nie byłaś w stanie przyswoić omawianego materiału, że nie opuszczałaś godzin[no chyba że opuszczałaś to logiczne że nie możesz tak napisać]
etc.
Flo
Flo
  21 czerwca 2010
zuebobo
zuebobo: i tutaj możesz powiedzieć że nie byłaś w stanie przyswoić omawianego materiału, że nie opuszczałaś godzin[no chyba że opuszczałaś to logiczne że nie możesz tak napisać] etc.

albo, że nie zgadzasz się z oceną wystawioną przez nauczyciela i tyle ;)
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  21 czerwca 2010
Flo
Flo: albo, że nie zgadzasz się z oceną wystawioną przez nauczyciela i tyle ;)

albo.
ale jeśli ma tą jedynkę to musiała ona z czegoś jej wyjść :>
nie okłamujmy się :)
Flo
Flo
  21 czerwca 2010
zuebobo
zuebobo: albo. ale jeśli ma tą jedynkę to musiała ona z czegoś jej wyjść :> nie okłamujmy się :)

no ja np miałam komisa w gimnazjum, bo nauczycielka była wredną zołzą i się na mnie uwzięła. mój egzamin był jej ostatnim w tej szkole.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  22 czerwca 2010

Tutaj pozostaje jeszcze kwestia, czy Dada Pedagogiczna wyrazi zgodę na przystąpienie do egzaminu ;) wszystko zależy od okoliczności, które sprawiły, że nie zaliczyłeś "jak należy" danego semestru :)

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  22 czerwca 2010
tomas
tomas: Dada

Rada :ninja:
margotka
margotka
  23 czerwca 2010
Ewa
Ewa: Do Rady Pedagogicznej:Zwracam się z ogromną prośbą do Rady Pedagogicznej o umożliwienie mi pisania egzaminu poprawkowego z języka polskiego. Z poważaniemXYZ


Dopisz jeszcze:
prośbę swą motywuję chęcią dalszej nauki.

o zakres materiału poproś nauczyciela przedmiotu... ma obowiazek cie o tym poinformowac
margotka
margotka
  23 czerwca 2010
Flo
Flo: no ja np miałam komisa w gimnazjum, bo nauczycielka była wredną zołzą i się na mnie uwzięła. mój egzamin był jej ostatnim w tej szkole.


hehe bierzesz dobry przykład z margolci - zrobiłam to samo w liceum;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.