cargorappl
cargorappl
  16 czerwca 2010 (pierwszy post)

Siemanko... jest taka sprawa... wszystko wyjątkowo pozaliczane mam ale z chemii uż wpisaną lache... z urzedu przysługuje mi jednap oprawka jak kazdy wie... jestem w 2 liceum to ostatni rok chemii... poprawki nie ogarne wiem to bo kija umiem i nigdy nie umiealem i nie chce nawet rozumiec tego :)... jest pcja by uciec od tego? wywinąć sie? przeniesc do waw do jakies szkoly ktora w 2 klasie nie miala chemii? znacie jakies? albo inne opcje? pomocy :D ja musze to ogarnac bo mam uklad ze starym albo zdaje dostaje fure albo mam szukac nowego domu xDDD

agniesiaO3
agniesiaO3
  18 czerwca 2010

szukaj nowego domu :p
powaznie, to nie ma co się zrażać do poprawki, bo można wszystko nadrobić, nie unikniesz raczej tej chemii. bierz sie do roboty

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  20 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko... jest taka sprawa... wszystko wyjątkowo pozaliczane mam ale z chemii uż wpisaną lache... z urzedu przysługuje mi jednap oprawka jak kazdy wie... jestem w 2 liceum to ostatni rok chemii... poprawki nie ogarne wiem to bo kija umiem i nigdy nie umiealem i nie chce nawet rozumiec tego :)... jest pcja by uciec od tego? wywinąć sie? przeniesc do waw do jakies szkoly ktora w 2 klasie nie miala chemii? znacie jakies? albo inne opcje? pomocy :D ja musze to ogarnac bo mam uklad ze starym albo zdaje dostaje fure albo mam szukac nowego domu xDDD

Nie ma zadnej opcji:) W kazdej szkole jest wymagana zdana chemia podstawowa rozlozona na dane lata to tak jakbys zapytal/ala sie czy mozna uciec od matury z matematyki albo od nauczania jej przez cale zycie bo przeciez sie nie przyda:) Zapisz sie na korki masz sporo czasu albo niech ktos ci wytlu,aczy proste skoro inni ogarneli ty tez powninienes:)
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  20 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w szkole średniej można 2 poprawki , przynajmniej u mnie.

W gimnazjum tez tak jest ale nie kazdy jest dopuszczony w gimnzjum jak i w liceum do 2 poprawek zwolywana jest rada i to oni podejmuja decyzje czy dopuszcza czy nie
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  20 czerwca 2010
Flo
Flo: no bo tak jest, ale jeszcze nie słyszałam o tym, żeby kogoś nie dopuścili do drugiej poprawki..

U mnie nie dopuścili bo strwiedzili ze i tak rady nie da:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.