cargorappl
cargorappl
  16 czerwca 2010 (pierwszy post)

Siemanko... jest taka sprawa... wszystko wyjątkowo pozaliczane mam ale z chemii uż wpisaną lache... z urzedu przysługuje mi jednap oprawka jak kazdy wie... jestem w 2 liceum to ostatni rok chemii... poprawki nie ogarne wiem to bo kija umiem i nigdy nie umiealem i nie chce nawet rozumiec tego :)... jest pcja by uciec od tego? wywinąć sie? przeniesc do waw do jakies szkoly ktora w 2 klasie nie miala chemii? znacie jakies? albo inne opcje? pomocy :D ja musze to ogarnac bo mam uklad ze starym albo zdaje dostaje fure albo mam szukac nowego domu xDDD

Flo
Flo
  16 czerwca 2010

nawet jak się przeniesiesz to będziesz miał wstawioną na świadectwie z obecnej szkoły ocenę niedostateczną, a z taką oceną nie dopuszczą Cię do matury. Generalnie, trzeba było się uczyć żeby przeciągnąć się chociaż na dopach.

cargorappl
cargorappl
  16 czerwca 2010

ale na pewno sa skzoly gdzie da sie jakos dogadac...mi akurat 1 oceny juz zabraklo nie zdazylem...na dopach lecialem opor

Flo
Flo
  16 czerwca 2010

z tego co wiem, wystawianie ocen jest do piątku czy do poniedziałku, porozmawiaj z wychowawcą i z nauczycielem. ostatecznie napiszesz tą poprawkę, wierz mi, przez dwa miesiące można się bardzo dużo nauczyć.

Xagusiaaa92
Xagusiaaa92
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko... jest taka sprawa... wszystko wyjątkowo pozaliczane mam ale z chemii uż wpisaną lache... z urzedu przysługuje mi jednap oprawka jak kazdy wie... jestem w 2 liceum to ostatni rok chemii... poprawki nie ogarne wiem to bo kija umiem i nigdy nie umiealem i nie chce nawet rozumiec tego :)... jest pcja by uciec od tego? wywinąć sie? przeniesc do waw do jakies szkoly ktora w 2 klasie nie miala chemii? znacie jakies? albo inne opcje? pomocy :D ja musze to ogarnac bo mam uklad ze starym albo zdaje dostaje fure albo mam szukac nowego domu xDDD

Ja też mam jedną "lachę" już wpisaną. I też obawiam się tej poprawki, bo jedynka jest z przedmiotu którego nie ogarniam, nawet kiedy bardzo się staram. Cieńko to widzę w każdym bądź razie :ninja: Weź może spróbuj pouczyć się tej chemii, może coś zaczaisz. Jeżeli możesz, załatw korki, a jak nie to popytaj znajomych, może któryś z nich się akurat "specjalizuje" :D. I raczej nie ma szkoły w której w 2 kl LO nie byłoby chemii, ja jestem na humanie a nawet tam jest. Co najyżej możesz prosić o wpisanie dopa i wyjęcie papierów, o ile znajdziesz inną szkołę.
feuliette
feuliette
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: urzedu przysługuje mi jednap oprawka

ale w szkole średniej można 2 poprawki , przynajmniej u mnie.
julCiak69
julCiak69
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko... jest taka sprawa... wszystko wyjątkowo pozaliczane mam ale z chemii uż wpisaną lache... z urzedu przysługuje mi jednap oprawka jak kazdy wie... jestem w 2 liceum to ostatni rok chemii... poprawki nie ogarne wiem to bo kija umiem i nigdy nie umiealem i nie chce nawet rozumiec tego :)... jest pcja by uciec od tego? wywinąć sie? przeniesc do waw do jakies szkoly ktora w 2 klasie nie miala chemii? znacie jakies? albo inne opcje? pomocy :D ja musze to ogarnac bo mam uklad ze starym albo zdaje dostaje fure albo mam szukac nowego domu xDDD
Maciek, było trzeba było do mnie napisać. znam nauczycielkę, która jest bardzo dobra z chemii. świetnie tłumaczy. jestem z niej całkowicie zadowolona. chemiczka w szkole nastraszyła mnie, że będę miała niedostateczną, a wyszło na dostateczny na koniec drugiej LO. :ziober2:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jest pcja by uciec od tego? wywinąć sie?

Jakbyś się dogadał wcześniej to by Ci mogli wpisać dopa, ale pod warunkiem przeniesienia się do innej szkoły.
Tak jest czasem :woot:

Ja tu zrobię Meksyk.

agasta
agasta
  17 czerwca 2010
ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: Tak jest czasem

Zazwyczaj jak sie chca pozbyc delikwenta:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w szkole średniej można 2 poprawki , przynajmniej u mnie.

Fajna masz szkole.
W mojej szkole mozna bylo miec jedna, o kolejna trzeba bylo sie starac pisemkiem, ktore nie zawsze bylo rozpatrywane na korzysc ucznia:ziober2:
julCiak69
julCiak69
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W mojej szkole mozna bylo miec jedna, o kolejna trzeba bylo sie starac pisemkiem, ktore nie zawsze bylo rozpatrywane na korzysc ucznia
ja mam podobnie. jedna przysługująca z urzędu, a druga pisemko trzeba wystosować do rady ;) najczęściej na korzyść rozpatrywane.
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
julCiak69
julCiak69: ja mam podobnie. Jedna przysługująca z urzędu, a druga pisemko trzeba wystosować do rady ;) najczęściej na korzyść rozpatrywane.

Wydawalo mi sie,ze wszedzie jest tak, ze jedna z urzedu a druga pisemko, ale widac sie mylilam:ziober2:
Flo
Flo
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydawalo mi sie,ze wszedzie jest tak, ze jedna z urzedu a druga pisemko, ale widac sie mylilam

no bo tak jest, ale jeszcze nie słyszałam o tym, żeby kogoś nie dopuścili do drugiej poprawki..
agasta
agasta
  17 czerwca 2010
Flo
Flo: No bo tak jest,


Konto usunięte
Konto usunięte: szkole średniej można 2 poprawki , przynajmniej u mnie.

:ninja:
Dziwna szkola :ziober2:

Flo
Flo: ale jeszcze nie słyszałam o tym, żeby kogoś nie dopuścili do drugiej poprawki..

Nie dopuszczaja, sa takie przypadki :-P Jesli osoba,ze tak powiem "niewychowana", wagaruje itp,to nie dopuszczaja :ziober2:
KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Flo
Flo: no bo tak jest, ale jeszcze nie słyszałam o tym, żeby kogoś nie dopuścili do drugiej poprawki..

W mojej szkole trzeba mieć naprawdę poważny powód, żeby nie dopuścili. Jedna przysługuje każdemu, ale druga tylko w przypadku, kiedy ktoś przez długi czas leżał w szpitalu, miał problemy rodzinne... wtedy trzeba przynieść dowód, np. zaświadczenie ze szpitala, w innym wypadku nie ma mowy...
KiwiLattina
KiwiLattina
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W mojej szkole trzeba mieć naprawdę poważny powód, żeby nie dopuścili.

*żeby dopuścili :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.