julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010 (pierwszy post)

Dziś matura z historii. Pisał ktoś? Czy tylko ja się porwałam z przysłowiową motyką na słońce? :mrgreen:
Jak oceniacie poziom trudności?
Co najbardziej Wam pasowało, a co nie?
Zadowoleni jesteście??
Pozdrawiam :)

julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie tak ; D Ja bym się smiała jakbym zobaczyła takie zadania xd

ja padłam, jak zobaczyłam zadania nawiązujące do Biblii. uznałam to za całkiem niezły dowcip. :lol:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja padłam, jak zobaczyłam zadania nawiązujące do Biblii. uznałam to za całkiem niezły dowcip.

Na miejscu kogoś kto nie wierzy wstałabym i wyszła xd

PS. Chcesz trochę budyniu ? xD
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na miejscu kogoś kto nie wierzy wstałabym i wyszła xd

jestem ateistką, która negatywnie ocenia postępowanie i działania kościoła. aczkolwiek, gdy papieżem był Karol Wojtyła to jego osobę szanowałam. :tak: kościół zawsze był dla mnie najstarszą partią polityczną, która podporządkowuje sobie ludzi i żeruje na nich. Ale jak papieżem był Polak, do tego tak wspaniały, który miał w sobie tyle miłości dla dzieci w szczególności - jako tako szanowałam kościół. a jego osobę to już najbardziej. Zmarł. i to zmieniło moje nastawienie. :taK: możesz się nie zgodzić, ale to moja opinia. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Chcesz trochę budyniu ? xD

a jaki masz? :mrgreen: i z czym? :ziober2:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: możesz się nie zgodzić, ale to moja opinia.

Ale dobrze trafiłaś.
Ja jestem agnostyczką - nie sądzę, że Boga nie ma, nie sądzę, że jest ..
Potępiam postępowanie koscioła, księży tym bardziej - przykład - mój proboszcz ma kobietę.. Nie powinno sie im zakazywać tego by mieli rodzinę, ale cóż - taka religia, takie państwo.
Nie lubię również niepotrzebnego wtrącania się w sprawy państwa.
Co do Jana Pawła II - to był jedyny człowiek którego tak bardzo ceniłam.

julCiak69
julCiak69: a jaki masz? i z czym?

Czekoladowy . Sam ^^
Tak jakoś mnie wzięło.
Dawniej jadałam śmietankowy + sok malinowy ^^
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

podobne poglądy? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem agnostyczką - nie sądzę, że Boga nie ma, nie sądzę, że jest ..

według mnie nie ma. nie zostało to udowodnione naukowo. a poza tym, czego nie w Google to istnieje, jak mój kolega mawia :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Potępiam postępowanie koscioła, księży tym bardziej - przykład - mój proboszcz ma kobietę.. Nie powinno sie im zakazywać tego by mieli rodzinę, ale cóż - taka religia, takie państwo.

mnie wkurza to, że ludzie bronią księży, że oni niby nie mają potrzeb w seksualnych. w tą bzdurę nie umiem uwierzyć. każdy człowiek potrzebuje seksu. skoro w Ameryce mogą mieć żony- tak, wiem, tam są pastorowie, ale ich religii teraz nie pamiętam.. :woot: wydaje mi się, że powinno się naszym księżom pozwolić na zakładanie rodzin. skoro w Ameryce mogą... czemu by nie zmienić prawa kanonicznego (to chyba tak się nazywa, no nie? :woot:) ? to byłoby całkiem rozsądne rozwiązanie moim zdaniem ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię również niepotrzebnego wtrącania się w sprawy państwa.

ale kościół musi ro robić. oni chcą mieć kontrolę. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do Jana Pawła II - to był jedyny człowiek którego tak bardzo ceniłam.

popieram. :tak: bez apelacyjnie popieram. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekoladowy . Sam ^^ Tak jakoś mnie wzięło. Dawniej jadałam śmietankowy + sok malinowy ^^

mmm...:D aleś mi ochoty narobiła :>
dawaj! :w00t:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: podobne poglądy?

Na to wygląda :mrgreen:

julCiak69
julCiak69: według mnie nie ma. nie zostało to udowodnione naukowo. a poza tym, czego nie w Google to istnieje, jak mój kolega mawia

O . Dobre powiedzenie.

julCiak69
julCiak69: czemu by nie zmienić prawa kanonicznego (to chyba tak się nazywa, no nie?

Dokładnie tak to się nazywa.
Nasza religia już taka jest. Moim zdaniem jednak powinno się to zmienić. Po 1. Za wilu księży ma kogoś na boku. 2. Nie wiem po jakiego uja nauczają jak prawidłowo zyć z kobieta/mężczyzna skoro sami tego w ogóle nie wiedzą.

julCiak69
julCiak69: ale kościół musi ro robić. oni chcą mieć kontrolę.

To jest jedna wielka mafia. :tak:

julCiak69
julCiak69: mmm...:D aleś mi ochoty narobiła :> dawaj!


Proszę !
Ha :mrgreen: Już drugi raz to samo. Mamy takie same smaki. ^^
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na to wygląda

dogadamy się w przyszłości. :mrgreen: przynajmniej sprzeczek o byle gówno przysłowiowe nie będzie. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: O . Dobre powiedzenie.

też mi się bardzo podoba. :D :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie tak to się nazywa. Nasza religia już taka jest. Moim zdaniem jednak powinno się to zmienić. Po 1. Za wilu księży ma kogoś na boku. 2. Nie wiem po jakiego uja nauczają jak prawidłowo zyć z kobieta/mężczyzna skoro sami tego w ogóle nie wiedzą.

oni wiedzą, ale nie chcą tego okazywać. bo im nie wolno. :tak: coraz więcej jest afer, że ksiądz posuwał małoletnią w zachrystii- źle ujęłam, nie tyle, co małoletnią, co niepełnoletnia. :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest jedna wielka mafia.

mój dziadek określa ich, jako najstarszą i najgorszą partią świata która chce kontrować wszystko i wszystkich. :tak: gorzej niż mafia włoska :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę ! Ha Już drugi raz to samo. Mamy takie same smaki. ^^

na języku chyba :jezyk:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: dogadamy się w przyszłości. przynajmniej sprzeczek o byle gówno przysłowiowe nie będzie.

I to się mi podoba ! ;D

julCiak69
julCiak69: też mi się bardzo podoba. :D

Kolega też? ^^

julCiak69
julCiak69: oni wiedzą, ale nie chcą tego okazywać. bo im nie wolno. coraz więcej jest afer, że ksiądz posuwał małoletnią w zachrystii- źle ujęłam, nie tyle, co małoletnią, co niepełnoletnia.

Hahahaha. Ta, nasz ksiądz za to ostatnio pobił 14 letniego kolesia.

julCiak69
julCiak69: mój dziadek określa ich, jako najstarszą i najgorszą partią świata która chce kontrować wszystko i wszystkich. gorzej niż mafia włoska :D

Bardzo mądrze. Takie też mam zdanie.

julCiak69
julCiak69: na języku chyba

Hahaha. Też ^^
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I to się mi podoba ! ;D

to jest ważne! :zakochany:
:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolega też? ^^

zdanie! nie kolega! wolę mechanika. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahaha. Ta, nasz ksiądz za to ostatnio pobił 14 letniego kolesia.

za co? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo mądrze. Takie też mam zdanie.

bo mam mądrego dziadka :D 91lat już. :D 6maja miał urodziny :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha. Też ^^

na pewno :P
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: to jest ważne!

Very very ważne !

julCiak69
julCiak69: za co?

Bo są u nas spotkania do bierzmowania. I kolesie po spotkaniu wlecieli do kościoła i pwoiedzieli coś do mikfofonu. Reszta uciekła, a tego jedego złapał i zaczął nim rzucać o ścianę i podłogę.

julCiak69
julCiak69: bo mam mądrego dziadka :D 91lat już. :D 6maja miał urodziny :D

;o
Się chłop trzyma :tak:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Very very ważne !

important ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo są u nas spotkania do bierzmowania. I kolesie po spotkaniu wlecieli do kościoła i pwoiedzieli coś do mikfofonu. Reszta uciekła, a tego jedego złapał i zaczął nim rzucać o ścianę i podłogę.

głupi?!

Konto usunięte
Konto usunięte: ;o Się chłop trzyma

uwierz mi. to co mój Dziadek przeszedł- jestem pełna podziwu. :tak:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: głupi?!

Mądry to on na pewno nie jest. Co najlepze on sobie po prostu nic z tego nie zrobił. Tydzień potem na spotkaniu - jak gdyby nigdy nic.

julCiak69
julCiak69: uwierz mi. to co mój Dziadek przeszedł- jestem pełna podziwu.

Ja dla mojego też.
Ale to takie pokolenie. :tak:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mądry to on na pewno nie jest. Co najlepze on sobie po prostu nic z tego nie zrobił. Tydzień potem na spotkaniu - jak gdyby nigdy nic.

a rodzice? nie wnieśli skargi?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dla mojego też. Ale to takie pokolenie.

no wiem. ale wiesz, mimo wieku forma 60latka. :)
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a rodzice? nie wnieśli skargi?

Właśnie nie. A koles wiesz - krew z wargi i w ogóle.
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie nie. A koles wiesz - krew z wargi i w ogóle.

powinni. chyba, że oni tacy świętoyebliwi...:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.