julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010 (pierwszy post)

Dziś matura z historii. Pisał ktoś? Czy tylko ja się porwałam z przysłowiową motyką na słońce? :mrgreen:
Jak oceniacie poziom trudności?
Co najbardziej Wam pasowało, a co nie?
Zadowoleni jesteście??
Pozdrawiam :)

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale i tak historia mi chyba lepiej pójdzie niż geografia i WOS razem wzięte.

ja żałuję, że nie zdawałam wosu. :and: zdawałam geografię i .. delikatnie mówiąc nie poszło. :and: na szczęście na mój kierunek biorą albo geografie albo historię, więc jestem dobrej myśli :and:

i cieszę się, że ustny polski mam już za sobą . :ninja:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale i tak historia mi chyba lepiej pójdzie niż geografia i WOS razem wzięte.

Ile Ty też tych matur pisała? ;o
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja żałuję, że nie zdawałam wosu. zdawałam geografię i .. delikatnie mówiąc nie poszło. na szczęście na mój kierunek biorą albo geografie albo historię, więc jestem dobrej myśli i cieszę się, że ustny polski mam już za sobą .

a u mnie wszystkie trzy przedmioty. :ninja:

ja mam ustny za 3dni. a jutro angola. :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Ty też tych matur pisała? ;o

pisemnych 6egzaminów miałam. :lol:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a jutro angola.

też jutro mam :and: i nie wiem czy się już dzisiaj wieszać czy poczekać jeszcze :ninja:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: pisemnych 6egzaminów miałam.

Czyś Ty na głowę upadła? ;D
No że Ci się chciało to Cię podziwiam.

Ja jestem na mat-geo-wos.. Ale z wosem nie będe się wychylac, jak widziałam arkusz w tym roku to wyszłam z siebie i stanęłam obok.

julCiak69
julCiak69: analizowaliśmy

Osz, tobie to tylko jedno w głowie. :tak:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: też jutro mam i nie wiem czy się już dzisiaj wieszać czy poczekać jeszcze

ja sobie słownictwo tylko jeszcze przejrzę :)
poczekaj! powiesimy się razem- po wynikach. :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyś Ty na głowę upadła? ;D No że Ci się chciało to Cię podziwiam. Ja jestem na mat-geo-wos.. Ale z wosem nie będe się wychylac, jak widziałam arkusz w tym roku to wyszłam z siebie i stanęłam obok.

niet. matka mnie wyklinała, że wzięłam historię, bo ona mimo, że była z historii całkiem dobra (ta, powiedzmy głośno, za moją mamę wszystkie prace pisał mój Dziadek!) to wzięła biologię. no inna sprawa, że jak moja mama zdawała to dodatkowe przedmioty zdawało się ustnie, nie pisemnie :ziober2: jak jej powiedziałam nie dała mi spokój :D biologii nie ogarniam :D historia była łatwa, czego moim zdaniem o WOSie nie można powiedzieć. :nie: pochwal się, gdzie wylądowałaś? :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Osz, tobie to tylko jedno w głowie.

mam pilna potrzebę poruchania. :ninja:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: moją mamę

mojej mamie
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010

kuwa, dobrze jest :D nie zwracajcie uwagi ;P

innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: niet. matka mnie wyklinała, że wzięłam historię, bo ona mimo, że była z historii całkiem dobra (ta, powiedzmy głośno, za moją mamę wszystkie prace pisał mój Dziadek!) to wzięła biologię. no inna sprawa, że jak moja mama zdawała to dodatkowe przedmioty zdawało się ustnie, nie pisemnie jak jej powiedziałam nie dała mi spokój :D

Teraz już wiem czemu nakłaniała Cię do dużej ilości seksu przed maturami :tak:

julCiak69
julCiak69: biologii nie ogarniam :D historia była łatwa

Ja bym już bardziej ogarnęła biologię.
Historii nienawidzę wręcz.

julCiak69
julCiak69: czego moim zdaniem o WOSie nie można powiedzieć.

Zastanawiam sie czy ja po moim rozszerzeniu dałabym rade coś tam napisać.. :woot:

julCiak69
julCiak69: pochwal się, gdzie wylądowałaś?

Hahaha. Nie tam gdzie bym chciała. ^^

julCiak69
julCiak69: mam pilna potrzebę poruchania.

Znów?
Gutek909
Gutek909
  17 maja 2010

macie arkusz ? bo z chęcią bym zobaczył :P

julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz już wiem czemu nakłaniała Cię do dużej ilości seksu przed maturami

wodzisz. :pavarotti: mamusia zna moje potrzeby. niestety :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym już bardziej ogarnęła biologię. Historii nienawidzę wręcz.

ja historie lubię. mam kilka rzeczy, które mogę wałkować non-stop kolor :)
biologia nie, bo mi nie dobrze. jak mi model ucha albo oka stawiała przed nosem babka od biologii, notabene moja wychowawczyni to ja się wyginęłam na krześle, jak mogłam. kilka razy wychodziłam nawet. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam sie czy ja po moim rozszerzeniu dałabym rade coś tam napisać..

pewnie i tak. inna kwestia, że do WOSu się kompletnie w zasadzie nie uczyłam. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha. Nie tam gdzie bym chciała. ^^

czyli gdzie? :>
gadaj, jak na spowiedzi! ale już! :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Znów?

tym razem, z racji, iż ciotunia czerwonym mercem przyjechała w odwiedziny. :smutny:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: macie arkusz ? bo z chęcią bym zobaczył :P

też pisałeś?? :>
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: jak mi model ucha albo oka stawiała przed nosem babka od biologii, notabene moja wychowawczyni to ja się wyginęłam na krześle, jak mogłam. kilka razy wychodziłam nawet. :D

Oko i ucho - moje ulubione lekcje.
Moja klasa nie mogła zapamietać, że w kolejnosci jest młoteczek , kowadełko, strzemiączko
to wymyśliłam MKS [ miejski klub sportowy ] i nagle wszyscy umieli xd
Ja to za lubiałam bawić się szkieletem, zawsze odrywalismy mu nogi etc ^^
Kolega się drapał ręką szkieleta . :and:

julCiak69
julCiak69: czyli gdzie? :> gadaj, jak na spowiedzi! ale już!

Och, jak to gdzie . Wiadomo - koło jakiegoś super, mega przystojnego pana :zakochany:

julCiak69
julCiak69: tym razem, z racji, iż ciotunia czerwonym mercem przyjechała w odwiedziny.

Bierz tego mercedesa, bierz, bierz! xD
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oko i ucho - moje ulubione lekcje. Moja klasa nie mogła zapamietać, że w kolejnosci jest młoteczek , kowadełko, strzemiączko to wymyśliłam MKS [ miejski klub sportowy ] i nagle wszyscy umieli xd Ja to za lubiałam bawić się szkieletem, zawsze odrywalismy mu nogi etc ^^ Kolega się drapał ręką szkieleta .

nie gadaj o tym, bo ja jem! :crylol: jak zwymiotuje to będzie Twoja wina, Twoja wina...:nutki:

Konto usunięte
Konto usunięte: Och, jak to gdzie . Wiadomo - koło jakiegoś super, mega przystojnego pana

zamiast pana przeczytałam pena. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bierz tego mercedesa, bierz, bierz! xD

ale ten czerwony kolor jest beznadziejny! :crylol:
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: nie gadaj o tym, bo ja jem!

Czemu Cię to obrzydza? ; D
Smacznego tak w ogóle ; D

Łuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !
Żeś mi zapodała muzą !
Wciągasz jak video gra :nutki:

julCiak69
julCiak69: zamiast pana przeczytałam pena.

Hahahahahaha . Normalnie uwielbiam Cię za to. Hahahahaha.

julCiak69
julCiak69: ale ten czerwony kolor jest beznadziejny!

Przefarbujemy !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.