julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010 (pierwszy post)

Dziś matura z historii. Pisał ktoś? Czy tylko ja się porwałam z przysłowiową motyką na słońce? :mrgreen:
Jak oceniacie poziom trudności?
Co najbardziej Wam pasowało, a co nie?
Zadowoleni jesteście??
Pozdrawiam :)

xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  17 maja 2010

ja historii nie lubię i nigdy bym jej nie wziela, wiec podziwiam :)

julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja historii nie lubię i nigdy bym jej nie wziela, wiec podziwiam :)

a ja lubię :) dzięki. :pavarotti:
była względnie łatwa ;P
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: Pisał ktoś? Czy tylko ja się porwałam z przysłowiową motyką na słońce? Jak oceniacie poziom trudności? Co najbardziej Wam pasowało, a co nie? Zadowoleni jesteście??

ja pisałam podstawę.
hmm była w miarę łatwa, łatwiejsza niż próbna.
nie pasowało mi zadanie z tabelką, co trzeba było wpisać te pokoje + tabelka o wojskowości :zonk: z innymi myślę, że dałam radę.
zawsze mogło być lepiej..

cieszę się tylko z tego, że jutro mam ostatnią maturę :mrgreen:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pisałam podstawę. hmm była w miarę łatwa, łatwiejsza niż próbna. nie pasowało mi zadanie z tabelką, co trzeba było wpisać te pokoje + tabelka o wojskowości z innymi myślę, że dałam radę. zawsze mogło być lepiej.. cieszę się tylko z tego, że jutro mam ostatnią maturę

to też mi się podobało! :mrgreen: btw: ta satyra z tym COPem to był Dmowski no nie? :mrgreen:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: btw: ta satyra z tym COPem to był Dmowski no nie?

ja miałam Grabskiego :mrgreen: bo tam za tym ludzikiem pieniądze szły, a to Grabski zmienił walute ;> a zresztą nie wiem :D a co miałaś pod tymi rzeźbami? :D
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja miałam Grabskiego bo tam za tym ludzikiem pieniądze szły, a to Grabski zmienił walute ;> a zresztą nie wiem :D a co miałaś pod tymi rzeźbami? :D

gotyk i rokoko.
a w tym poleceniu B., które były w średniowieczu tu gotyk i romanizm. :>
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: gotyk i rokoko. a w tym poleceniu B., które były w średniowieczu tu gotyk i romanizm. :>

no to też tak mam, tylko zamiast gotyku mam renesans . ^^

a coś tam o tym dostojniku co miał milion studów ?
ja miałam Zamojskiego :mrgreen:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to też tak mam, tylko zamiast gotyku mam renesans . ^^

ale gdzie masz renesans? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: a coś tam o tym dostojniku co miał milion studów ? ja miałam Zamojskiego

tak, Zamoyski. :D
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale gdzie masz renesans?

no pod tą pierwszą rzeźbą :ninja: ale to strzelałam ;p
i chrzest Rusi mam źle. miałam dobrze, a pozmieniałam i mam źle pfff. :and:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no pod tą pierwszą rzeźbą ale to strzelałam ;p i chrzest Rusi mam źle. miałam dobrze, a pozmieniałam i mam źle pfff.

ja nie mogłam sobie skojarzyć z tym pierwszym monumentem. egipskim. albo te 12kart to było chyba imperium perskie :P ale głowy nie dam za to...:nie:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: albo te 12kart to było chyba imperium perskie :P ale głowy nie dam za to...

ja miałam Rzym, bo w tym tekście coś było, że lubie na forum szaleją :mrgreen:
czym więcej o tym myślę tym bardziej zdaję sobie sprawę z tego jakie głupoty na wypisywałam :D . :and:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lubie

ludzie* :and:
te zadania ze statystykami za to były banalne :)
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja miałam Rzym, bo w tym tekście coś było, że lubie na forum szaleją czym więcej o tym myślę tym bardziej zdaję sobie sprawę z tego jakie głupoty na wypisywałam :D .

ja walnęłam najpierw, że KEN została utworzona podczas Czteroletniego, a potem zmieniłam. i tak nie na ten, co trzeba! :crylol:
ale i tak historia mi chyba lepiej pójdzie niż geografia i WOS razem wzięte. :and:
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: te zadania ze statystykami za to były banalne :)

zgadzam się! podobne na geografii analizowaliśmy to napisałam. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.