malinek998
malinek998
  16 maja 2010 (pierwszy post)

Heja

W czwartek czeka mnie wyrocznia.. = angielski ;]

Macie jakiś dobry sposób na te rozmówki ?
Jak szybko skojarzyć jakieś słowa ? Z tym właśnie mam największy problem.. słownictwo :( a raczej jego brak..
Zdołam się czegoś nauczyć w 3 dni ? :)
Z angola jestem niestety kiepski więc się obawiam..
Czekam na jakieś porady :)

kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja znam. byłam na tym w teatrze. świetna rola Malajkata, jako Tartuffe'a :)

To najlepsze jest to, ze ja zaczynam lubic teatr i chyba zaczne czesciej chodzic jesli uda mi sie juz na studia dostac:)
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To najlepsze jest to, ze ja zaczynam lubic teatr i chyba zaczne czesciej chodzic jesli uda mi sie juz na studia dostac:)

ja od dziecka byłam tego uczona. opera, teatr. kino owszem, ale rzadziej :tak:
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010

Ja do opery nie mam zamiaru nawet isc, no nie moge sie przekonac, chociaz pewno dziewczyna mnie przekona:)

julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja do opery nie mam zamiaru nawet isc, no nie moge sie przekonac, chociaz pewno dziewczyna mnie przekona:)

wiesz, zależy na co. mi się Jezioro Łabędzie podobało. byłam na tym, jako dziecko. :tak:
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: wiesz, zależy na co. mi się Jezioro Łabędzie podobało. byłam na tym, jako dziecko.

Ja nie pamietam na czym bywalem:P
Wiem, ze ostatnio jedynie bylem na Mayday 2 i na Miustrzu i Malgorzacie.
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie pamietam na czym bywalem:P Wiem, ze ostatnio jedynie bylem na Mayday 2 i na Miustrzu i Malgorzacie.

nie lubię tego ostatniego. :nie:
ja tylko to pamiętam. :lol:
pijana
pijana
  19 maja 2010

Ja już po ustnym ang., wszyscy z mojej grupy zdali. Jeszcze w poniedziałek polski i wakacje :swir:

julCiak69
julCiak69
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już po ustnym ang., wszyscy z mojej grupy zdali. Jeszcze w poniedziałek polski i wakacje

ja wczoraj miałam angola. :tak: jutro polski. :tak:
pijana
pijana
  19 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja wczoraj miałam angola.

Jak poszło ? :pavarotti:
julCiak69
julCiak69: jutro polski.

Uuu to powodzenia :mrgreen:
julCiak69
julCiak69
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poszło ?

masakra. baba, która egzaminowała była jakąś porytą sucz ;| druga się uśmiechała. cała klasa zdała w zasadzie, ale punktacja była świetna u nas: albo 6pky, albo 10pkt albo 11pkt. ja miałam 11pkt ;| nie wiem, jak ona oceniała.:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Uuu to powodzenia

nie dziękuję. nic z Witkacego nie umiem. :|
pijana
pijana
  19 maja 2010
julCiak69
julCiak69: masakra. baba, która egzaminowała była jakąś porytą sucz ;| druga się uśmiechała. cała klasa zdała w zasadzie, ale punktacja była świetna u nas: albo 6pky, albo 10pkt albo 11pkt. ja miałam 11pkt ;| nie wiem, jak ona oceniała.

O rany :-/ U nas jedna osoba wyciągnęła 100%, dwie czy trzy 95, tyle samo 90 (w tym ja), trzy osoby nie zdały z czego jedna miała 2 pkt :wtf: Ale komisja ok, ogólnie jestem zadowolona, choć mogło być 100 :rotfl:
julCiak69
julCiak69
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O rany :-/ U nas jedna osoba wyciągnęła 100%, dwie czy trzy 95, tyle samo 90 (w tym ja), trzy osoby nie zdały z czego jedna miała 2 pkt Ale komisja ok, ogólnie jestem zadowolona, choć mogło być 100

ale baba olewko nas traktowała. :tak:
poproszona by głośniej i wyraźniej mówiła, robiła na złość i ściszała głos i bełkotała :|
pijana
pijana
  19 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale baba olewko nas traktowała. poproszona by głośniej i wyraźniej mówiła, robiła na złość i ściszała głos i bełkotała :|

To jest najgorsze, jak się umie, a oni na złość... U nas babka na pisemnym angolu (ta z obcej szkoły) na listeningu zaczęła otwierać batonika, ale zabiliśmy ją spojrzeniami i przestała : D
kuba92762
kuba92762
  19 maja 2010
julCiak69
julCiak69: julCiak69

Dzisiaj w szkole bylem podenerwowac ludzi, ale wszyscy zdali:P
Moja dziewczyna miala 19 z rozszerzonego i jest srednio zadowolona:lol:
julCiak69
julCiak69
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest najgorsze, jak się umie, a oni na złość... U nas babka na pisemnym angolu (ta z obcej szkoły) na listeningu zaczęła otwierać batonika, ale zabiliśmy ją spojrzeniami i przestała : D

nie u nas takiej sytuacji nie było. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj w szkole bylem podenerwowac ludzi, ale wszyscy zdali:P Moja dziewczyna miala 19 z rozszerzonego i jest srednio zadowolona

ustnego?!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.