malinek998
malinek998
  16 maja 2010 (pierwszy post)

Heja

W czwartek czeka mnie wyrocznia.. = angielski ;]

Macie jakiś dobry sposób na te rozmówki ?
Jak szybko skojarzyć jakieś słowa ? Z tym właśnie mam największy problem.. słownictwo :( a raczej jego brak..
Zdołam się czegoś nauczyć w 3 dni ? :)
Z angola jestem niestety kiepski więc się obawiam..
Czekam na jakieś porady :)

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cos mi sie wydaje ze 5 pkt... a wręcz jestem pewna, wiec jak sie nie ruszy rozmow to sie nie zdaje

Za obrazek nie ma 6 punktow 5 albo 4:) 2 chyba za opisanie badz trzy bo kogo widac gdzie i co robi i 2 pytania czyli 5 :D O:D
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: 6pkt. chyba, że postarasz się bardziej z tym słownictwem :> a i tak wiem, że się nie uczysz. :D


. Uczeń może uzyskać po 3 punkty za każde zadanie (jeden poprawnie zrealizowany myślnik to jeden punkt). czyli to juz 9 pkt;)
(obrazek ) W tej części można uzyskać 6 pkt (dwa za obrazek i po dwa za pytania)
Na końcu uczeń jest oceniany za umiejętności językowe. Punktacja ta wynosi 5-0

cale 20pkt;)
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Kingusia
Kingusia: cale 20pkt;)

no. voi la ;>
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: The man writing po tablica"

:lol:

julCiak69
julCiak69: weź przestań, ja miałam komisję zewnątrz, moja klasa, 9 osób. 8jest po egzaminie; 6pkt albo 10 pkt albo 11pkt. niewiadomo, jak ta ostania osoba. ja miałam 11 ;| taka stara i wredna zołza mnie pytała ;| jak ona coś mówiła połowy słychać nie było, jak prosiłam o powtórzenie, żeby było głośniej i wyraźniej to ona jak na złość ciszej i tak, żebym nie zrozumiała ;| wkurzona jestem, jak nie wiem co. ;|

No u mnie jeden byl z zewnatrz, a druga ze szkoly, ale taka co mnie nie uczy.
Poprosilem o to, zeby mi jeszcze raz pytanie wytlumaczyla, ktorego nie zrozumialem, ale i tak jej wyjasnienie nie wystarczylo.
Wazne, ze 18pkt jest.
Teraz juz tylko chillin chillin.
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No u mnie jeden byl z zewnatrz, a druga ze szkoly, ale taka co mnie nie uczy. Poprosilem o to, zeby mi jeszcze raz pytanie wytlumaczyla, ktorego nie zrozumialem, ale i tak jej wyjasnienie nie wystarczylo. Wazne, ze 18pkt jest. Teraz juz tylko chillin chillin.

ale przynajmniej kogoś ze szkoły miałeś. :tak: ja jeszcze mam polski za dwa dni.
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale przynajmniej kogoś ze szkoły miałeś. ja jeszcze mam polski za dwa dni.

Niby mialem, ale to mi nie pomagalo, bo i tak nie rozumialem pytania do obrazka, a to powinno byc najlatwiejsze:)
Ja juz polski mialem:D 11 pkt, skakalem z radosci bo na zywca poszedlem:lol:
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby mialem, ale to mi nie pomagalo, bo i tak nie rozumialem pytania do obrazka, a to powinno byc najlatwiejsze:) Ja juz polski mialem:D 11 pkt, skakalem z radosci bo na zywca poszedlem

ja się boję. nic nie umiem o Witkacym. :ninja:
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja się boję. nic nie umiem o Witkacym.

Ja tez na pytania nic nie umialem.
O jakies motywy wedrowca, o smierci heretyckiej baba nam wpajala 3 lata to samo, a sie okazalo, ze to bledne tlumaczenie.
Dobrze, ze chociaz z zewnatrz mi zadala pytanie co jest specyficznego w dziewczynce z zapalkami:P
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez na pytania nic nie umialem. O jakies motywy wedrowca, o smierci heretyckiej baba nam wpajala 3 lata to samo, a sie okazalo, ze to bledne tlumaczenie. Dobrze, ze chociaz z zewnatrz mi zadala pytanie co jest specyficznego w dziewczynce z zapalkami:P

a jaki miałeś temat, że korzystałeś z bajki Andersena?!
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a jaki miałeś temat, że korzystałeś z bajki Andersena?!

'Analizujac wybrane utwory literackie omow funkcje smierci i zla w basniach bajkach i mitach"
Wlasnie problemem jest, ze nie mialem bajek:)
Mialem basnie i mity.
A o KRasickim nie pomyslalem.
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 'Analizujac wybrane utwory literackie omow funkcje smierci i zla w basniach bajkach i mitach" Wlasnie problemem jest, ze nie mialem bajek:) Mialem basnie i mity. A o KRasickim nie pomyslalem.

Krasickiego cenię, ale tylko jego satyry. :lol:
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: Krasickiego cenię, ale tylko jego satyry.

Ja nie cenie zadnego z tworcow lektur, do ktorych jestesmy zmuszani:P
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie cenie zadnego z tworcow lektur, do ktorych jestesmy zmuszani:P

ja lubię Shakespeare'a, Moliera. :zakochany:
kuba92762
kuba92762
  18 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja lubię Shakespeare'a, Moliera.

Ja lubie wycinki z gazet:P
Moliera tylko Swietoszka czytalem w 1 klasie, wiec nawet na maturze nie pamietalem o co chodzilo tam:D
julCiak69
julCiak69
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubie wycinki z gazet:P Moliera tylko Swietoszka czytalem w 1 klasie, wiec nawet na maturze nie pamietalem o co chodzilo tam:D

ja znam. byłam na tym w teatrze. świetna rola Malajkata, jako Tartuffe'a :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.