malinek998
malinek998
  16 maja 2010 (pierwszy post)

Heja

W czwartek czeka mnie wyrocznia.. = angielski ;]

Macie jakiś dobry sposób na te rozmówki ?
Jak szybko skojarzyć jakieś słowa ? Z tym właśnie mam największy problem.. słownictwo :( a raczej jego brak..
Zdołam się czegoś nauczyć w 3 dni ? :)
Z angola jestem niestety kiepski więc się obawiam..
Czekam na jakieś porady :)

julCiak69
julCiak69
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Heja W czwartek czeka mnie wyrocznia.. = angielski ;] Macie jakiś dobry sposób na te rozmówki ? Jak szybko skojarzyć jakieś słowa ? Z tym właśnie mam największy problem.. słownictwo :( a raczej jego brak.. Zdołam się czegoś nauczyć w 3 dni ? :) Z angola jestem niestety kiepski więc się obawiam.. Czekam na jakieś porady :)

a masz repetytorium? poczytaj po każdym dziale słownictwo. czytaj, ale się nie ucz. wzrokowo zapamiętasz. :)
xKochamCiePawelkux
xKochamCiePawelkux
  16 maja 2010

ja kupiłam 64 zestawy rozmówek na allegro i sobie je przeglądam bo tez jestem kiepska:/

malinek998
malinek998
  16 maja 2010

No mam po każdym dziale bank słów. Jednak czasami tych najprostszych do konstrukcji zdań nie umiem :( :(

julCiak69
julCiak69
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o mam po każdym dziale bank słów. Jednak czasami tych najprostszych do konstrukcji zdań nie umiem :( :(

czasami? tzn? poucz się tych słówek. znaczy czytaj je! tylko je czytaj!
malinek998
malinek998
  16 maja 2010

Eh .. A te rozmówki to można jakoś w innej kolejności ? np od końca ? Jak oni to punktują ?

shamaramorgan
shamaramorgan
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakiś dobry sposób na te rozmówki ?

wystarczy nauczyć sie standardowych rozmówek. Zauważ, ze większość zadań się powtarza (zamawianie, kupowanie, rezerwowanie, umawianie się)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdołam się czegoś nauczyć w 3 dni ? :)

ja się nauczyłam, więc Ty tez masz szansę ;]
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W czwartek czeka mnie wyrocznia.. = angielski ;]

Powodzenia, ja zdaję w piątek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakiś dobry sposób na te rozmówki ?

One generalnie opierają się na podobnych schematach, więc da się to wypracować i ogarnąć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdołam się czegoś nauczyć w 3 dni ? :)

Pewnie, nigdy nie jest za późno. ;-)
malinek998
malinek998
  16 maja 2010

No dobra :)
Poszukam sobie w necie przykładowych rozmówek i odpowiedzi no i będę się uczył.. no i do tego słownictwo..
Ehh.. chciałbym zaliczyć na to minimum i mieć z głowy :(

julCiak69
julCiak69
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra :) Poszukam sobie w necie przykładowych rozmówek i odpowiedzi no i będę się uczył.. no i do tego słownictwo.. Ehh.. chciałbym zaliczyć na to minimum i mieć z głowy :(

opisz sam obrazek to już masz 6pkt :D
i po 3pkt chyba są za każdą rozmówkę :tak: więc 9pkt kolejnej. masz 15pkt. reszta za słownictwo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Eh .. A te rozmówki to można jakoś w innej kolejności ? np od końca ? Jak oni to punktują ?

można wybrać :> czy chcesz najpierw obrazek, czy rozmówki :>
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakiś dobry sposób na te rozmówki ? Jak szybko skojarzyć jakieś słowa ? Z tym właśnie mam największy problem.. słownictwo :( a raczej jego brak.. Zdołam się czegoś nauczyć w 3 dni ? :) Z angola jestem niestety kiepski więc się obawiam.. Czekam na jakieś porady :)

Ja jestem taka tepa z angielskiego.... Ze sie nie przejmuj na pewno zadasz i na pewno dasz rade Ja prawie zemdlalam tak sie deenrwowalam
Moja radanie mow tego co tam pisze tylko zmieniaj slowa naprostrze ja tak kombinowalam ze sie zakrwecilam i nie wiedzialam co powiedziec:) Mow swoimi slowamia oni beda ci Pomagac Jak najprsciej nie komplikuj Mowie ci:) Kumpel kleil proste zdania i 20pkt dostał
malinek998
malinek998
  17 maja 2010

A od ilu się zdaje ? Od 15 pkt ?

pijana
pijana
  17 maja 2010

20 pkt - 100%
6 pkt - 30%

Podchodzisz do matury, a nic o niej nie wiesz :zonk:

xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: opisz sam obrazek to już masz 6pkt :D

cos mi sie wydaje ze 5 pkt... a wręcz jestem pewna, wiec jak sie nie ruszy rozmow to sie nie zdaje
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cos mi sie wydaje ze 5 pkt... a wręcz jestem pewna, wiec jak sie nie ruszy rozmow to sie nie zdaje

6. bo reszta jest za jężyk...:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.