xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  13 maja 2010 (pierwszy post)

dzisiaj polowa mojej klasy miala ustny polski i padały dziwne pytania, nie o tresc ksiazek czesto, tylko np.
temat o biesiadach: jak nazywawaja sie wspolczesnie zasady spozywania przy stole, nazwa obcojezyczna albo czy potrawy z Pana Tadeusza mozna by bylo ugotowac w czasach dzisiejszych.
o diable: czym jest dla ciebie diabel i zlo itp.
Malo bylo pytan o epoki gatunki itp. Co o tym sadzicie?

Macie jakies pomysly do mojego tematu: motywu snu (Makbet, Tren XIX, Zbrodnia i kara). jutro zdaje i okropnie sie boje, bo nie umiem na pamiec, a dzisiaj wszyscy byli wykuci, po prostu mowie wszystko wlasnymi slowami.

Priceless88
Priceless88
  14 maja 2010

ja uczyłam się prezentacji dwa dni wcześniej, musiałam się nauczyć niektórych rzeczy na pamięć ( informacje o starożytnej Grecji, wysokości i twórców rzeźb itp. ) ale resztę ( interpretacje 5 wierszy i wnioski ) umiałam też własnymi słowami, wiedziałam o co chodzi ;)

W szkole byłam o 10 30 a wchodziłam dopiero ok 14 , myślałam , że przez te godziny umrę ze stresu :ziober2:

Ale weszłam, komisja dziwna, jedna się ciągle na mnie patrzyła, prawie bez mrugnięcia a druga ciągle pisała :mrgreen:

Ze stresu połowy nie powiedziałam :ziober2:

Ale pytania miałam dość proste , w miare jakoś odpowiedziałam i jestem zadowolona z wyniku ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakies pomysly do mojego tematu: motywu snu (Makbet, Tren XIX, Zbrodnia i kara). jutro zdaje i okropnie sie boje, bo nie umiem na pamiec, a dzisiaj wszyscy byli wykuci, po prostu mowie wszystko wlasnymi slowami.


Nie wiem może : Który z tych utworów jest Ci najbliższy i dlaczego ?
Albo : Dlaczego do tego tematu wybrałaś takie utwory ?
Później ogólnie o treść tych utworów.
Albo jaki jest Twój stosunek do snu ? Czy wierzysz się spełniają ?

Coś takiego, albo mogą spytać Cie coś bardziej konkretnego .
shamaramorgan
shamaramorgan
  14 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: . Co o tym sadzicie?

a co mamy sądzić. Komisja może zadać Ci różne pytania, niekoniecznie ze znajomości lektur.
malinek998
malinek998
  14 maja 2010

Ciekawe czy ja się wyrobie z czasem w ogóle.. czytałem swoją pracę kilka razy lecz nic nie rozumiem :mrgreen: Ehh... olałem sprawę po całości z tą maturą

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.