powerorginal
powerorginal
  7 maja 2010 (pierwszy post)

Czesc pisze sobie wlasnie prace (w srode zdaje ustny ) tematyka mojej pracy jest bunt ... i potrzebuje paru przykladów gdzie w wyniku buntu cywilizacja zrobiła krok do przodu .... cos w stylu mitu o Dedalu i Ikarze tylko cos realnego i naukowego Jak żarówka Thomasa Edisona ... wazne zeby odkrycie wynikalo ze sprzeciwu wobec panujacych praw ...

ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
julCiak69
julCiak69: nie zapominaj, że tego pseudonimu używał częściej.

i cóż z tego ? czy nieprawdą jest, iż nazywał się Witkiewicz ?

julCiak69
julCiak69: może. ale ono mi całkiem pasuje.

tyle, że przez takie myślenie, feministka w oczach większości to babochłop, który ma kompleksy.
radzę się tego wyzbyć.
julCiak69
julCiak69
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i cóż z tego ? czy nieprawdą jest, iż nazywał się Witkiewicz ?

nazywał. Ojciec- prekursor, stworzył styl zakopiański. młody Stanisław chciał sam zapracować na swoje nazwisko. dlatego też przyjął pseudonim Witkacy, którego wielokrotnie używał.

Konto usunięte
Konto usunięte: tyle, że przez takie myślenie, feministka w oczach większości to babochłop, który ma kompleksy. radzę się tego wyzbyć.

nie wyzbędę się. z racji takiej, iż jestem za kastracją facetów po 30roku życia. bo do niczego się nie nadają. po co mi facet? nic nie umie zrobić. tylko marudzi cały czas. nie mam kompleksów, akceptuję siebie. jestem szczęśliwa- mam przy sobie kobietę, która mnie szanuje i kocha.
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
julCiak69
julCiak69: nazywał.

tak właśnie napisałam.

julCiak69
julCiak69: dlatego też przyjął pseudonim Witkacy, którego wielokrotnie używał.

na jedno wychodzi - używał, ale nazywał się Witkiewicz ^^

julCiak69
julCiak69: nie wyzbędę się.

chodziło mi o wyzbycie się poglądu na temat feministek, które - w Twoim mniemaniu - jedynie nienawidzą mężczyzn. ot, co.

julCiak69
julCiak69: iż jestem za kastracją facetów po 30roku życia. bo do niczego się nie nadają.

to, że się nie nadają do niczego, nie świadczy o tym, że trzeba ich kastrować.

julCiak69
julCiak69: po co mi facet?

tego nie wiem.
juleczkusia
juleczkusia
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak właśnie napisałam.
Konto usunięte
Konto usunięte: na jedno wychodzi - używał, ale nazywał się Witkiewicz ^^

są rzeczy pod którymi podpisywał się pseudonimem.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi o wyzbycie się poglądu na temat feministek, które - w Twoim mniemaniu - jedynie nienawidzą mężczyzn. ot, co.

i same sobie radzą. niby z jakiej paki mam się wyzbywać? wybacz, ale mam do tego prawo.

Konto usunięte
Konto usunięte: to, że się nie nadają do niczego, nie świadczy o tym, że trzeba ich kastrować.

należy. bo po o mi jakiś darmozjad? który, jeżeli już chce podupczyć to idzie do innej? do tego małoletniej i z cyckami, które są jak dwie dynie? (mam na myśli sytuację za kilka, bądź kilkanaście lat)

Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie wiem.

już Ci na to pytanie odpowiedziałam. i uważam, że nad wyraz wyczerpująco.
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: są rzeczy pod którymi podpisywał się pseudonimem.

co nie zmienia faktu, iż nazywał się Witkiewicz ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: i same sobie radzą.

i radź sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: wybacz, ale mam do tego prawo.

tego nie neguję. napisałam tylko, iż takie stereotypowe myślenie jest - wg mnie - złe. tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo po o mi jakiś darmozjad?

z tego, co zrozumiałam - Ty nie chcesz wiązać się z facetem, itd., więc nie wiem, jak on - nagle i niespodziewanie - mógłby znaleźć się u Twego boku. jest Ci niepotrzebny, więc nigdy takiego darmozjada w domu nie będziesz trzymać, więc nie będzie powodu do kastracji, ot co.
juleczkusia
juleczkusia
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co nie zmienia faktu, iż nazywał się Witkiewicz ^^

uparcie się powtarzasz. jest to co najmniej nudne.

Konto usunięte
Konto usunięte: i radź sobie.

mi świetnie to wychodzi! umiem zmienić uszczelkę, umiem trzymać siekierę, ba umiem się nią posługiwać :] młotek i gwoździe nie są mi obce!

Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie neguję. napisałam tylko, iż takie stereotypowe myślenie jest - wg mnie - złe. tyle.

inaczej to odebrałam. :]

Konto usunięte
Konto usunięte: z tego, co zrozumiałam - Ty nie chcesz wiązać się z facetem, itd., więc nie wiem, jak on - nagle i niespodziewanie - mógłby znaleźć się u Twego boku. jest Ci niepotrzebny, więc nigdy takiego darmozjada w domu nie będziesz trzymać, więc nie będzie powodu do kastracji, ot co.

a powiedz mi, jaki facet my się związał z kobietą, która potrafi przywalić mu w gębę młotkiem? która powie mu, że idzie do kolegów na mecz i wypić z nimi piwo? która powie mu wypnij się, mam ochotę Cię wykorzystać analnie! Mało tego upiera się, by wsadzić mu wibrator w tyłek i go potraktować tak, jak facet [przeciętny] traktuje kobietę, czyli jak rzecz, jak jakiś przedmiot do jednej czynności! sporo z takimi przebywałam. dlatego planuję kastrację. mało kobiet cierpi przez takich? trzeba takich się pozbywać. kastracja ma to umożliwić. :>
juleczkusia
juleczkusia
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: my

miało być: mógłby się
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: uparcie się powtarzasz. jest to co najmniej nudne.

bo Ty uparcie starasz się udowodnić, że Witkiewicz uzywał pseudonimu, co wiemy.

Konto usunięte
Konto usunięte: mi świetnie to wychodzi! umiem zmienić uszczelkę, umiem trzymać siekierę, ba umiem się nią posługiwać :] młotek i gwoździe nie są mi obce!

i bardzo dobrze !

Konto usunięte
Konto usunięte: inaczej to odebrałam. :]

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: a powiedz mi, jaki facet my się związał z kobietą, która potrafi przywalić mu w gębę młotkiem?

hm, ale ja zrozumiałam to tak - Ty nie chcesz faceta, nie oni Ciebie. przynajmniej na to wyszło.

Konto usunięte
Konto usunięte: mało kobiet cierpi przez takich? trzeba takich się pozbywać. kastracja ma to umożliwić. :>

oczywiście, najlepiej i najłatwiej jest generalizować. wrzucić wszystko i wszystkich do jednego worka z napisem 'facet to świnia'.
tak, teraz wyjdę na WIELKĄ OBROŃCZYNIĘ UCIŚNIONYCH, ale trudno - faceci, jak i baby, nawzajem siebie ranią, taka prawda.
nam nie obcina się za to cycków, ich nie powinno się kastrować.
juleczkusia
juleczkusia
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Ty uparcie starasz się udowodnić, że Witkiewicz uzywał pseudonimu, co wiemy.

na jedno i to samo wychodzi. :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: i bardzo dobrze !

wiem. kobiety są dlatego samowystarczalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: hm, ale ja zrozumiałam to tak - Ty nie chcesz faceta, nie oni Ciebie. przynajmniej na to wyszło.

to działa w obie strony :>

Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście, najlepiej i najłatwiej jest generalizować. wrzucić wszystko i wszystkich do jednego worka z napisem 'facet to świnia'. tak, teraz wyjdę na WIELKĄ OBROŃCZYNIĘ UCIŚNIONYCH, ale trudno - faceci, jak i baby, nawzajem siebie ranią, taka prawda. nam nie obcina się za to cycków, ich nie powinno się kastrować.

ale powiedz mi, czy skoro facet ma zły gen to po co ma się dalej to rozprzestrzeniać? trzeba się tego pozbyć. przed 30stka facet narobi dzieciaków. potem nie musi mieć uja w spodniach, bo po co on? wsadza tam, gdzie nie powinien. :nie:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na jedno i to samo wychodzi.

wreszcie zrozumiałaś.

Konto usunięte
Konto usunięte: to działa w obie strony :>

a takim razie - Ty nie chcesz, a oni Ciebie - będziesz bez nich szczęśliwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale powiedz mi, czy skoro facet ma zły gen to po co ma się dalej to rozprzestrzeniać?

co to jest 'zły gen' ?

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba się tego pozbyć.

oczywiście - wróćmy do faszyzmu :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: wsadza tam, gdzie nie powinien.

po co dajemy sobie wsadzać, hę ?
juleczkusia
juleczkusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wreszcie zrozumiałaś.

Ty chyba też. :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: a takim razie - Ty nie chcesz, a oni Ciebie - będziesz bez nich szczęśliwa.

no co Ty. :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: co to jest 'zły gen' ?

cham, nierób. :ziew: poszukaj negatywnych przymiotników dotyczących faceta - pełno tego jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście - wróćmy do faszyzmu

a co ma faszyzm do tego?!

Konto usunięte
Konto usunięte: po co dajemy sobie wsadzać, hę ?

my nie. raczej te głupie gęsi, co mają lat 13 i chcą być fajne. :ziew: które rozwalają udane związki, bo chcą szybki szmal zarobić :>
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chyba też.

ziewanie jest oznaką niedotlenienia mózgu.

Konto usunięte
Konto usunięte: cham, nierób. poszukaj negatywnych przymiotników dotyczących faceta - pełno tego jest.

co do kobiet - to samo.

Konto usunięte
Konto usunięte: a co ma faszyzm do tego?!

hm, jak to co - eliminowanie, eksterminacja, coś kojarzysz ?

Konto usunięte
Konto usunięte: raczej te głupie gęsi, co mają lat 13 i chcą być fajne. które rozwalają udane związki, bo chcą szybki szmal zarobić :>

ale to najstarszy zawód świata - był i będzie.
tak samo jak będą nędzni i wartościowi faceci. fajne, sympatyczne kobiety, jak i te beznadziejne, zdradzające.
juleczkusia
juleczkusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ziewanie jest oznaką niedotlenienia mózgu.

mam inną teorię- ziewanie jest zaraźliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: co do kobiet - to samo.

przynajmniej wiadomo od kogo się uczymy.

Konto usunięte
Konto usunięte: hm, jak to co - eliminowanie, eksterminacja, coś kojarzysz ?

no wiem, ale nie bardzo mi to pasuje do mojej wizji feminizmu. :>

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to najstarszy zawód świata - był i będzie. tak samo jak będą nędzni i wartościowi faceci. fajne, sympatyczne kobiety, jak i te beznadziejne, zdradzające.

niestety, a może jednak stety? spór trwa od wielu lat na ten temat.
ale to nie powód, by komuś rozwalać małżeństwo, nie sądzisz? nie dość, że taka wymaga więcej niż własna żona to ma mniejsze doświadczenie. :ninja:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiem, ale nie bardzo mi to pasuje do mojej wizji feminizmu. :>

jak to nie ? kastracja, eliminowanie facetów - to Twoja wizja :]

Konto usunięte
Konto usunięte: niestety, a może jednak stety?

nic na ten temat nie napisałam...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to nie powód, by komuś rozwalać małżeństwo, nie sądzisz?

w takim razie - wychodzi na to, że to wina dziwek, przynajmniej teraz to sugerujesz.
juleczkusia
juleczkusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie ? kastracja, eliminowanie facetów - to Twoja wizja :]

eliminacja, ale nie całkowita. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie - wychodzi na to, że to wina dziwek, przynajmniej teraz to sugerujesz.

troszkę rozwalają, ale z drugiej strony facet jest idiotą, skoro idzie do 13letniej dziewczynki, by ta zrobiła mu loda. :]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.