powerorginal
powerorginal
  7 maja 2010 (pierwszy post)

Czesc pisze sobie wlasnie prace (w srode zdaje ustny ) tematyka mojej pracy jest bunt ... i potrzebuje paru przykladów gdzie w wyniku buntu cywilizacja zrobiła krok do przodu .... cos w stylu mitu o Dedalu i Ikarze tylko cos realnego i naukowego Jak żarówka Thomasa Edisona ... wazne zeby odkrycie wynikalo ze sprzeciwu wobec panujacych praw ...

EnemyOfGod
EnemyOfGod
  7 maja 2010

a może epancypacja kobiet? Zbuntowały się i dostały prawa prawie równe mężczyzną... w końcu Skłodowska była pierwszą kobietą wykładającą na Sorbonie i odkryła rad i polon... chyba da się pod to podciągnąć ^^

Czemu się tak późno za to bierzesz? Prawie pół roku miałeś..

powerorginal
powerorginal
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: epancypacja kobiet

emancypacja :D .. dobry przyklad... tym bardziej ze w komisji same kobiety beda ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu się tak późno za to bierzesz? Prawie pół roku miałeś..

to tylko matura.... a nie zalezy mi na nie wiadomo jakiej pracy ... chcialbym zaciekawic komisje i dostac 50-60% - ide na studia zaoczne wiec nie potrzebuje dobrych wynikow...
bellemadone
bellemadone
  8 maja 2010

rany ja swoja prace mialam juz pol roku wczesniej napisana :ninja:

EnemyOfGod
EnemyOfGod
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: emancypacja :D


kurde, literówka, sorry... :D

Konto usunięte
Konto usunięte: to tylko matura.... a nie zalezy mi na nie wiadomo jakiej pracy ... chcialbym zaciekawic komisje i dostac 50-60% - ide na studia zaoczne wiec nie potrzebuje dobrych wynikow...


tak, pracę można teraz robić, ale cholera, materiałów szukać wcześniej :D
Tak jest wygodniej, a nie na ostatnią chwilę.
A jeśli będziesz mówił składnie i na temat, wiedział jak na pytania odpowiedzieć, jakieś 70% możesz zgarnąć.
agniesiaO3
agniesiaO3
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rany ja swoja prace mialam juz pol roku wczesniej napisana

a ja swojej chyba nie będe pisała, bo jeszcze przyjdzie mi do głowy uczenie się na pamięć
Mam bardzo dobry i rozbudowany plan wypowiedzi i myślę, ze to powinno mi wystarczyć (oby)
powerorginal
powerorginal
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, literówka, sorry... :D

spoko :D wazne ze przyklad dobry ...

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, pracę można teraz robić, ale cholera, materiałów szukać wcześniej :D Tak jest wygodniej, a nie na ostatnią chwilę.

wiem wiem :D ale tak sie nauczylem w szkole sredniej nic nie robic...

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja swojej chyba nie będe pisała, bo jeszcze przyjdzie mi do głowy uczenie się na pamięć Mam bardzo dobry i rozbudowany plan wypowiedzi i myślę, ze to powinno mi wystarczyć (oby)

zgadza sie ... uczenie na pamiec nie jest dobre :D

Ludzie ale temat byl zalozony w innym celu ... PRZYKLADY BUNTU KTORY BYL POZYTKIEM DLA CYWILIZACJI :d ....
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rany ja swoja prace mialam juz pol roku wczesniej napisana

ja mam w środę ustny, właśnie tworzę swą pracę - w sumie, to nic dziwnego jak dla mnie ^^
powerorginal
powerorginal
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam w środę ustny, właśnie tworzę swą pracę - w sumie, to nic dziwnego jak dla mnie ^^

no to jestesmy w takiej samej sytuacji :D .... jaki masz temat??
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki masz temat??

postaci feministek w literaturze. omów interesujące - Twoim - zdaniem postaci. przedstaw stosunek autora do przedstawianych postaci oraz sposób kreowania bohaterek xD

Konto usunięte
Konto usunięte: PRZYKLADY BUNTU KTORY BYL POZYTKIEM DLA CYWILIZACJI

Prometeusz ! ;d
sylwik
sylwik
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc pisze sobie wlasnie prace (w srode zdaje ustny )

i tak lepiej niz ja, w czwartek mam, a nawet nie mam ksiazek ktore sa w bibliografii ze juz o planie czy napisaniu nie wspomne;)
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak lepiej niz ja, w czwartek mam, a nawet nie mam ksiazek ktore sa w bibliografii ze juz o planie czy napisaniu nie wspomne;)

ja musiałam plan ramowy i bibliografię oddać 4 kwietnia ^^
powerorginal
powerorginal
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Prometeusz ! ;d

mam wpracy :D ... chodzi mi o cos naukowego bardziej

Konto usunięte
Konto usunięte: i tak lepiej niz ja, w czwartek mam, a nawet nie mam ksiazek ktore sa w bibliografii ze juz o planie czy napisaniu nie wspomne;)

no to spontan :D .... ja tez nie mialem ksiazek z bibliografii ... hehe masz 4 dni wiec nie ma powodu do zmartwien ... jesli sie nie stresujesz to lekka pyta zdasz ustny :mrgreen:
MartuUunia91
MartuUunia91
  9 maja 2010

A ja juz na szczescie po.... ufff :banan:

ZagUbiOona
ZagUbiOona
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam wpracy :D

:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi o cos naukowego bardziej

Galileusz :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.