TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010 (pierwszy post)

No to maturzyści jak tam po?
Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ?
Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :)
Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum :ziober2:

juleczkusia
juleczkusia
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zestresowana

będzie OK. będziemy mieć te głupie 30%. jestem tego pewna. chyba. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam lajcik

takim do ku*r*wa dobrze. :ninja:
MaQ7
MaQ7
  4 maja 2010

juz pdaoli 8 ;x

madzia2143
madzia2143
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się rozpisałam na temat Orgona i Tartuffe'a. Elmirę i Kleanta ujęłam razem, w kilku zdaniach.

jeju... ale fatlnie mi teraz z tym bledem :and: czuje sie jak idiotka :and:
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010

NA CKE jeszcze nie ma :ninja:

juleczkusia
juleczkusia
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tartuffe'a opisałam na 1 stronę, Orgona też, Elmirę na pół, i chcąc już pisac wnioski zdałam sobie sprawę że zapomniałam o Kleancie To go wplotłam jakoś pod koniec w czterech zdaniach :D Praca wyszła mi na trochę ponad 3 strony.

dobry agent jesteś. ja miałam sporo cytatów zarówno o Tartuffe'ie - to co mówi o nim Orgon, ale także opinia Klenta. :tak: U mnie wyszło na 5 stron. :mrgreen: no w zasadzie dwóch linijek mi zabrakło, by było idealnie an 5 stron :P
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010

a w 5 jak napisałam tylko " Kto umie szukać, znajdzie perełki " to dobrze ?

LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie debile tylko ludzie hmm... niepowtarzalnie oryginalni osobowościowo Swoją drogą kiedyś na polskim ułożyłem Poczet Idiotów (największych świrów-artystów) Czołówka to Wierzyński, Białoszewski i Gałczyński.

wybacz dla mnie trzeba być debilem, żeby wymyślić wiersz gdzie nikt tego nie rozumie
i muszę się domyślać o co autorowi chodzi, lepiej pisać wprost niż owijać w bawełnę.
hahahahhaaha :crylol: ale pewnie później szły komentarze od nieżyczliwych, na nie
np. "takie piątkowe a nie zdały" :Crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie takiego hardcore'u to nie am jeszcze.

ciesz się przynajmniej nie musiałaś wpisywać się na portierni do księgi gości szkoły :Crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszym to chyba zawsze najgorzej ja gdybym byla pierwsza to bym nie zdala, bo jeszcze rano sie uczylam no zrobila raban, bo udupily dziewczyny, ktore na jakiejs tam olimpiadzie z polskiego startowaly czy cos

ale ma najmniej stresu.
Też się uczyłem, ale raczej bardziej pociłem się niż uczyłem
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na browara idziemy?

dobra :mrgreen: kiedy ? :>

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja niestety nie.

czasem jest tak, że nie mogę się skupić na dwóch, kilku rzeczach naraz, ale najczęściej mi to wychodzi :mrgreen:
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: NA CKE jeszcze nie ma

Dostałeś sie na strone :ninja: ? Ja nie mogę, ciagle mi wyskakuje "Serwer przeciążony" :zonk:
AnatomyTune
AnatomyTune
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze nie ma wszystkich. za trudne dla nich, nie umieją rozwiązac

Ja po 1.5h wyszłam :nielapie:
Jak na razie źle nie jest :D
Na 8 zadań- 1 błędne :D
Ironizator
Ironizator
  4 maja 2010

Pytanie do zadania 3. Nie wiem czemu napisałem "analizować" albo "analiza". Jak sądzicie można to zaliczyć jako "analitycznie" ??

AnatomyTune
AnatomyTune
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto umie szukać, znajdzie perełki "

Ja właśnie tego nie napisałam, tylko zdanie przed.
To źle?
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: takim do ku*r*wa dobrze.

nie omijaj bluzgometra :D za to bana kiedyś dostałem :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dostałeś sie na strone ? Ja nie mogę, ciagle mi wyskakuje "Serwer przeciążony"

nom przed chwilą mi się udało :D
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to maturzyści jak tam po? Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ? Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :) Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum

hmmm matura ujdzie;/ Ale czytanie ze zrozumieniem tragiczne a ja wybralam zdarzyc przed panem bogiem:) I takze jestem zadowolona
LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszym to chyba zawsze najgorzej ja gdybym byla pierwsza to bym nie zdala, bo jeszcze rano sie uczylam no zrobila raban, bo udupily dziewczyny, ktore na jakiejs tam olimpiadzie z polskiego startowaly czy cos

ale ma najmniej stresu.
Też się uczyłem, ale raczej bardziej pociłem się niż uczyłem
hahahahhaaha :crylol: ale pewnie później szły komentarze od nieżyczliwych, na nie
np. "takie piątkowe a nie zdały" :Crylol:
*
kuwa yego mac
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.