oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  27 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Jak myslicie co będzie z geografii??

Było kiedys obliczanie wysokości górowania słońca??????

julCiak69
julCiak69
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szczersze to byłam zaskoczona tym egzaminem bo jak czytałam testy które były kilka lat temu to masakra.. rozprawka zawsze byla na podstawie lektur a nie pisac to co sie chce

i to było dobre. przynajmniej młodzież czytała lektury. :P ja nie wszystkie przeczytałam, bo mam takich autorów, których nie strawię, ale reszta szła gładko. :zakochany:

daniel151
daniel151: Moze wycofaja matme bo na probnych slabo wychodzila ona malo osob zdawalo.

nie wycofają, bo próbną maturę z matematyki, która była w listopadzie nie zaliczyło jakieś 20%-25% maturzystów. :tak:

Misia
Misia: Teraz mamy coraz głupsze młodsze pokolenia to muszą robić tak żeby jako tako te testy wyszły :x

niestety. a poza tym chcą kierować narodem politycy i dlatego takie są te testy ;x masakra to jest przecież.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 kwietnia 2010
Misia
Misia: Teraz mamy coraz głupsze młodsze pokolenia to muszą robić tak żeby jako tako te testy wyszły :x

Sarkazm?
W sumie nie uważam, żeby jakoś moje pokolenie było "głupsze". I takie komentarze są nie na miejscu... ;]
innocent0kiss
innocent0kiss
  27 kwietnia 2010
Misia
Misia: Teraz mamy coraz głupsze młodsze pokolenia to muszą robić tak żeby jako tako te testy wyszły :x

Hm. Głupsze?
Może bardziej rozlwniwione.
Wszystko jest podane jak na tacy także nic im się nie chce...
Mitsuko
Mitsuko
  27 kwietnia 2010

Hej.
Jak Wam poszedł dzisiejszy humanistyczny?

thomas893
thomas893
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Było kiedys obliczanie wysokości górowania słońca??????

szczytowania? :mrgreen:

julCiak69
julCiak69: a nam, Maturzystom życie utrudniają

matura to bzdura! ;p

KroplaRosy
KroplaRosy: matury generalnie teraz też są łatwiejsze niż kilka lat wstecz, więc.

wystarczy spojrzeć na matematykę w zeszłym roku i próbną w tym roku :D

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie nie uważam, żeby jakoś moje pokolenie było "głupsze". I takie komentarze są nie na miejscu... ;]

a mi się wydaje, że jest głupsze :woot: ;p

poza tym trzeba młodzież nakierować na właściwe poglądy! :rock:
mmaryjka
mmaryjka
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy spojrzeć na matematykę w zeszłym roku i próbną w tym roku

wiadomo, że się różnią bo teraz maturę musi napisać każdy, a w zeszłym wybierał ją ten, kto czuł się na siłach.
wg mnie ta obowiązkowa matura z jednej strony jest bardzo potrzebna, ale z drugiej strony, jak mamy mieć takich inżynierów to ja dziękuję.
stopofan89
stopofan89
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myslicie co będzie z geografii??


Myśle, że będą zagadnienia geograficzne. Nie dziękuj za pomoc.

Tak serio to się nie zastanawiajcie nad tym co ma być, po prostu idźcie, siądźcie i napiszcie. Po co sobie bzdurami głowę zawracać. Nie zdać tego testu jest równe z byciem idiotą, więc wrzućcie na luz ;)
Sardyn
Sardyn
  28 kwietnia 2010
julCiak69
julCiak69: oOoBuZiAcZeKoO: Wam dają coraz łatwiejsze testy, a nam, Maturzystom życie utrudniają

Patrząc na maturę z matematyki, to ułatwiają. ;) Bo moim zdaniem (i moich znajomych piszących na maturze matematykę w latach poprzednich) poziom jest niższy.

julCiak69
julCiak69: Ale jednego Wam zazdroszczę, prawdopodobnie polski wróci do "normy", tzn. będzie losowanie trzech pytań na ustnym, a nie prezentacja, którą przygotowujemy przez cały rok szkolny ;-)

Zazdrościsz bo:
1. Uważasz, że tak jest łatwiej?
2. Uważasz, że to bardziej odpowiedni sposób na egzaminowanie uczniów?

Ja tam się cieszę, że miałem prezentację, przynajmniej matura nie wymagała ode mnie wielkiego nakładu pracy. Przygotowanie do ustnej, łącznie z napisaniem pracy i nauczeniem się, to jakieś 2-3 dni. :) Mam tu na myśli tematy dotyczące lektur.
Pisemny polak też nie sprawiał trudności, wystarczy czytać ze zrozumieniem i mieć "jakieś" pojęcie o najważniejszych lekturach.

A już w ogóle najprostsza matura to angielski ustny. :mrgreen: Nawet dla uczniów słabych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.