oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  27 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Jak myslicie co będzie z geografii??

Było kiedys obliczanie wysokości górowania słońca??????

oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  27 kwietnia 2010

i o co chdzi w tej wysokosci i długosci równolezników...jak to okleślic;/???

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010

sama nie wiem ;/ mam nadzieje ze tego nie będzie.. skoro polski był łatwy moze ten tez będzie ^^

julCiak69
julCiak69
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Było kiedys obliczanie wysokości górowania słońca??????

było. :ziew: ale Wam dają coraz łatwiejsze testy, a nam, Maturzystom życie utrudniają :nie:
KroplaRosy
KroplaRosy
  27 kwietnia 2010

myślę, że będzie obliczyć różnicę czasu i skalę.

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
julCiak69
julCiak69: ale Wam dają coraz łatwiejsze testy, a nam, Maturzystom życie utrudniają

nas tez kiedys czeka matura takze kto wie, moze i my będziemy miec zycie utrudnione ^^
julCiak69
julCiak69
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nas tez kiedys czeka matura takze kto wie, moze i my będziemy miec zycie utrudnione ^^

właśnie "dowcip" polega na tym, że mieliśmy nieco trudniejsze te testy gimnazjalne i na koniec szóstej klasy niż Wy. konkretnie Wasz rocznik. co wymyślą na maturę nie wiem. ale jednego Wam zazdroszczę, prawdopodobnie polski wróci do "normy", tzn. będzie losowanie trzech pytań na ustnym, a nie prezentacja, którą przygotowujemy przez cały rok szkolny ;-)
KroplaRosy
KroplaRosy
  27 kwietnia 2010
julCiak69
julCiak69: julCiak69

matury generalnie teraz też są łatwiejsze niż kilka lat wstecz, więc. :woot:
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  27 kwietnia 2010
julCiak69
julCiak69: właśnie "dowcip" polega na tym, że mieliśmy nieco trudniejsze te testy gimnazjalne i na koniec szóstej klasy niż Wy. konkretnie Wasz rocznik. co wymyślą na maturę nie wiem. ale jednego Wam zazdroszczę, prawdopodobnie polski wróci do "normy", tzn. będzie losowanie trzech pytań na ustnym, a nie prezentacja, którą przygotowujemy przez cały rok szkolny ;-)


szczersze to byłam zaskoczona tym egzaminem bo jak czytałam testy które były kilka lat temu to masakra.. rozprawka zawsze byla na podstawie lektur a nie pisac to co sie chce
daniel151
daniel151
  27 kwietnia 2010

Matma na gimnazjalnym byla lajtowa kilka zamknietych i otwartych jakies powierzchnie policzyc roznice czasowe takie popi.:cenzura:.ki. Ja to zobacze jak to bedzie bo za rok matura i zawodowy test. Moze wycofaja matme bo na probnych slabo wychodzila ona malo osob zdawalo.

mmaryjka
mmaryjka
  27 kwietnia 2010
daniel151
daniel151: Matma na gimnazjalnym byla lajtowa

uczyłam dziewczynkę do tego egzaminu. jak zobaczyłam zakres, to się załamałam.

daniel151
daniel151: Moze wycofaja matme bo na probnych slabo wychodzila ona malo osob zdawalo.

nie licz na to, nie wycofają
Misia
Misia
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro polski był łatwy moze ten tez będzie ^^

Pocieszę trochę :mrgreen: jak jeden jest taki łatwy to drugi z reguły trudniejszy :ziober2:

julCiak69
julCiak69: właśnie "dowcip" polega na tym, że mieliśmy nieco trudniejsze te testy gimnazjalne i na koniec szóstej klasy niż Wy

Teraz mamy coraz głupsze młodsze pokolenia to muszą robić tak żeby jako tako te testy wyszły :x
innocent0kiss
innocent0kiss
  27 kwietnia 2010

Nie stersuj się.
Ja też panikowałam kiedyś jak głupia.
Teraz te testy są naprawdę banalne.

W tamtym roku było dosyć dużo z geografii.
Podejrzewam, że w tym będzie mniej, a więcej biologii.

Powodzenia.

dupynsky
dupynsky
  27 kwietnia 2010

jutro najgorsza część testów
tymbardziej, że ścisłych przedmiotów nie rozumiem ani troche szczególnie matmy i fizy bo chemia to jeszcze

innocent0kiss
innocent0kiss
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: fizy

Do fizyki będziesz miał podane wzory.
Wystarczy je umiejętnie wykorzystać i nara ^^
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.