xMaUgosiAx
xMaUgosiAx
  5 kwietnia 2010 (pierwszy post)
Witam ;]
Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny?
Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci.
Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje?
Pozdrawiam.
x00
x00
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ;] Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny? Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci. Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje? Pozdrawiam.

Żadna filozofia. W pobliskim elektryku jest 8 dziewczyn (na 600 uczniów) i naprawdę nikt tam nie robi afery z tego powodu ;] Tyle tylko, że plan jest układany tak, by wszystkie miały w-f na jednej godzinie, a poza tym to żadna różnica, jakiej płci jest uczeń.
dnmMili
dnmMili
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny?

no ja jestem w technikum informatycznym i fakt że jest więcej chłopców to najmniejszy problem:P
zastanów się nad tym kierunkiem pod tymi aspektami
- jest multum godzin, ja mam prawie codziennie osiem lekcji i na dodatek sporo zajęć pozalekcyjnych, chcę Ci się?
- są przedmioty takie jak np programowanie - czyli zastanów się czy lubisz pisać programy na turbo pascalu, html, php itd...
- zastanów się czy jesteś osobą która lubi przedmioty ścisłe
a tak w ogóle powodzenia :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.