xMaUgosiAx
xMaUgosiAx
  5 kwietnia 2010 (pierwszy post)
Witam ;]
Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny?
Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci.
Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje?
Pozdrawiam.
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ;] Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny? Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci. Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje? Pozdrawiam.


no wiesz jak bym poszła ze względu na facetów :D
ale jesli chodzi o technikum informatyczne to słyszałam ze cięzko jest ale skoro sie interesujesz to powinnas isc ze względu na to, co mówia inni ;)
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  5 kwietnia 2010

Jeśli się tym naprawdę interesujesz, to myślę, że nie warto rezygnować.
To fakt, że w klasie będzie większość chłopców, ale jeśli nie przeszkadza Ci to, że będziesz mieć mało/mniej koleżanek w klasie, to myślę, że możesz próbować.
Mam koleżankę w technikum informatycznym, oprócz niej w klasie jest tylko jedna dziewczyna, reszta to faceci, ale mówi, że jej nie przeszkadza to, bo przynajmniej chodzi do szkoły, w której rozwija swoje zainteresowania.
(-:

Betty2315
Betty2315
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ;] Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny? Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci. Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje? Pozdrawiam.

Sama chodzę do technikum informatycznego i powiem ci że to że są sami faceci to nic, jest się z kim pośmiać;))) A z zainteresowań z tego powodu nie warto rezygnować;))
pozdrawiam:)
EnemyOfGod
EnemyOfGod
  5 kwietnia 2010

ważne żebyś szła do takiej szkoły jaka cię interesuje. u mnie jest większość dziewczyn w klasie i właśnie jest kiepsko.

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ważne żebyś szła do takiej szkoły jaka cię interesuje. u mnie jest większość dziewczyn w klasie i właśnie jest kiepsko.

według mnie łatwiej sie dogadac z facetem niz z dziewczyną ;]
xMaUgosiAx
xMaUgosiAx
  5 kwietnia 2010

heh też tak uważam ;)
faceci nie mają takich problemów jak np złamany paznokieć i wybór sukienki ;D

wampirrr666
wampirrr666
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ;] Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny? Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci. Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje? Pozdrawiam.

rezygnować? ;) niby czemu ;)
tym bardziej iść! na przekór wszystkim ;D
a że sami faceci... będziesz jak księżniczka ;)
pozdrawiam, Karolina ;*
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: heh też tak uważam ;) faceci nie mają takich problemów jak np złamany paznokieć i wybór sukienki ;D

no własnie i nie robią ze wszystkiego problemu x)
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci. Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje?

no i dobrze.
w sumie z moich znajomych sporo dziewczyn poszło do takich techników.
oczywiście że warto iść w kierunku tego co Cię jara.
91kasia
91kasia
  5 kwietnia 2010

Jeśli Cię to interesuje to czemu nie :)
tylko z tego co mi wiadomo to w późniejszym czasie będzie Ci cięzko znaleźć prace bo chętniej są zatrudniani informatycy a nie informatyczki...

julCiak69
julCiak69
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ;] Co sądzicie o tym, by dziewczyna po skończeniu gimnazjum udała się do technikum na profil informatyczny? Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci. Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje? Pozdrawiam.

masz zainteresowania i chcesz je dalej rozwijać - nie rezygnuj z tego z byle jakiego powodu! niech będzie 30stu facetów (maksymalny stan klasy to chyba 32 osoby :> ), ale idź na ten kierunek do technikum! nie rezygnuj z marzeń, to najgorsza rzecz, jaką człowiek może zrobić. Zaryzykuj:) i spróbuj! :)
Filuteria
Filuteria
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje?


Nigdy nie ma wystarczającego powodu, by rezygnować z marzeń.
KondziooLis
KondziooLis
  5 kwietnia 2010

Moja znajoma chodzi i z chłopakami ma przerąbane :lol2:

thomas893
thomas893
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lecz czy z takiego powodu warto rezygnować z tego, co się lubi, czym się interesuje?

Głupie pytanie - jasne, że nie warto.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, w klasie zapewne będą sami, lub prawie sami faceci.

U mnie na studiach, na pierwszym roku informatyki są tylko 4 dziewczyny. Nie sądzę, by miały jakieś obawy związane z tym, że będą w zdecydowanej mniejszości ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.