KamiQa
KamiQa
  6 lutego 2010 (pierwszy post)
Dyrekcja i grono pedagogiczne w mojej szkole jest tak nieudolne że cięzko jest się coś od nich dowiedzieć.
Dlatego pisze na forum.

Otóż, wiadomo że piszemy w tym roku obowiązkowa matematykę, polski i obcy język.
Wiadomo też że przedmiot dodatkowy jest nadobowiązkowy i nie ma przymusu go zdawać.
Wiem już też że jesli chcę zdawać rozszerzony polski (czy inny przedmiot obowiązkowy) to muszę pisać najpierw podstawę a później dopiero rozszerzenie, czyli jak by dwa egzaminy ;>
Problem pojawia się kiedy przychodzi kwestia rozszerzenia przedmiotu dodatkowego.
Do tej pory było u mnie w szkole mówione że dodatkowy jeśli rozszerzony to pisze się normalnie. Przychodzę piszę rozszerzenie idę do domu.
Ale wczoraj doszły mnie słuchy że jednak dodatkowy przedmiot rozszerzony też zabierze nam cały dzień i będziemy musieli pisać najpierw podstawę później rozszerzenie.

Więc jak to naprawdę jest, wie ktoś?
I jeszcze jedno, co będzie jak np nie zdam podstawy a rozszerzenie tak ;> tak czysto teoretycznie pytam.
KamiQa
KamiQa
  6 lutego 2010

ah, jeśli na bank to dziękuję za rozwianie wątpliwości :)
wiem na pewno ze przedmiotu obowiązkowe pisze się obie części jesli chcesz rozszerzenie ale nie byłam pewna z dodatkowym.
Dzięuję za odpowiedzi :) :*

Be3Forever
Be3Forever
  8 lutego 2010
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Jeśli nie zda się dodatkowego przedmiotu, obojętnie czy na poziomie podstawowym czy rozszerzonym, to wcale nie oznacza, że nie zdaje się matury.

sorry, ja to podalam na przykladzie obowiazkowych ;p
ale masz racje, jest tak jak piszesz;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.