xZycieJestBuenox
xZycieJestBuenox
  26 stycznia 2010 (pierwszy post)

Jaka szkoła jest najlepsza po ukończeniu gimnazjum ? Wiem że na 100% ide do technikum tylko nie wiem na jaki kierunek. Możecie mi coś doradzić ?

xZycieJestBuenox
xZycieJestBuenox
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem

a ty na jakim kierunku jesteś? albo na jaki się wybierasz?
xSylwusia
xSylwusia
  27 stycznia 2010

ja polecam hotelarstwo, tylko niestety wymagana jest znajomość języków obcych :)

smencik
smencik
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty na jakim kierunku jesteś? albo na jaki się wybierasz?

Ja jestem na jakże przecudnym kierunku noszącym nazwę 'politologia' :mrgreen: Większość jak słyszy nazwę 'politologia' to stereotypowo uznaje to za kierunek z gatunku łatwych do zdania... Niestety tak nie jest :and: Chociaż są gorsze :tak:
ZamknijJape
ZamknijJape
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka szkoła jest najlepsza po ukończeniu gimnazjum ?

przede wszystkim najbardziej renomowana w okolicy, na jaką możesz sobie pozwolić. jeżeli jednak pytasz, czy liceum, czy technikum, to zależy od kilku czynników. na przykład, lepiej iść do technikum informatycznego kiedy planuje się studiować informatykę, ponieważ jakieś wprowadzenie masz i jest znacznie łatwiej na studiach niż reszcie. jeśli zaś planujesz karierę przypuśćmy prawnika, to lepiej by było, jakbyś znalazła się na profilu w lo z rozszerzonym wosem. to wszystko zależy jak planujesz swoją przyszłość.

Konto usunięte
Konto usunięte: Możecie mi coś doradzić ?

z roku na rok powstaje wiele ciekawych kierunków. ja myślałem nad logistyką, ale Tobie może nie pasować.
NaTaLa3
NaTaLa3
  29 stycznia 2010

Ja jestem w Technikum Ekonomicznym i nie żałuję ;-)
Bywa trrrrudno ale da sie wytrzymać .. ;)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.