xZycieJestBuenox
xZycieJestBuenox
  26 stycznia 2010 (pierwszy post)

Jaka szkoła jest najlepsza po ukończeniu gimnazjum ? Wiem że na 100% ide do technikum tylko nie wiem na jaki kierunek. Możecie mi coś doradzić ?

KondziooLis
KondziooLis
  26 stycznia 2010

Ja jestem na hotelarstwie :zonk: Podobno jeden z najtrudniejszych, ale nie narzekam :)

obsordine
obsordine
  26 stycznia 2010

Na pewno taki,który łączyłby się z Twoimi zainteresowaniami.Nie widzę sensu wybierania kierunku, na którym przez cztery lata człowiek się tylko męczy.Fajnie by tez było gdyby dotyczył czegoś co chcesz kontynuować w przyszłości,np na studiach bądź późniejszej pracy.A decyzję musisz podjąć sama.Kieruj się raczej tym co Cię interesuje,jest ciekawe i sprawia Tobie przyjemność.

KondziooLis
KondziooLis
  26 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno taki,który łączyłby się z Twoimi zainteresowaniami.Nie widzę sensu wybierania kierunku, na którym przez cztery lata człowiek się tylko męczy.Fajnie by tez było gdyby dotyczył czegoś co chcesz kontynuować w przyszłości,np na studiach bądź późniejszej pracy.A decyzję musisz podjąć sama.Kieruj się raczej tym co Cię interesuje,jest ciekawe i sprawia Tobie przyjemność.

To jednak poważna decyzja, więc jak nie chcesz studiować zastanów się dobrze.
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 stycznia 2010

jeśli chcesz iść do technikum, to do takiego, który odpowiada Twoim zainteresowaniom.

xZycieJestBuenox
xZycieJestBuenox
  26 stycznia 2010

co myślicie o Gastronomi--Kelnerka ../// czy coś ? Bo ja specjalnych zainteresowań nie mam ...; -)

KondziooLis
KondziooLis
  26 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co myślicie o Gastronomi--Kelnerka ../// czy coś ? Bo ja specjalnych zainteresowań nie mam ...; -)

Już lepiej na hotelarstwo więcej wiedzy :D
David
David
  26 stycznia 2010

ja jestem po ekonomiscie , zdalem technika bardzo ladnie i nie zaluje ze wybralem taki kierunek ;D

TorebkaStawowa
TorebkaStawowa
  26 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co myślicie o Gastronomi--Kelnerka ../// czy coś ? Bo ja specjalnych zainteresowań nie mam ...; -)

jak nie wiesz co chcesz robić w zyciu to idz do liceum :zonk:
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  26 stycznia 2010

ja tez jestem w hotelarskim.

Konto usunięte
Konto usunięte: co myślicie o Gastronomi--Kelnerka

kelnerka mozesz zostac nawet po hotelarskim :)

zalezy jakie kierunki sa w Twoim miescie, u mnie jest niestety malo
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka szkoła jest najlepsza po ukończeniu gimnazjum ?

idź na kierunek który Cię interesuje gdyż spędzisz tam najbliższe kilka lat ( a prawdopodobnie tez jedna z najlepszych lat swojego zycia :) )

Konto usunięte
Konto usunięte: ? Wiem że na 100% ide do technikum tylko nie wiem na jaki kierunek.

wiesz o tym że będziesz mieć masę przedmiotów ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: co myślicie o Gastronomi--Kelnerka ..

to nie lepsze już kucharz małej gastronomi ?
w takich kierunkach najważniejsze jest by wybrac dobre praktyki
i najlepiej samemu bo jak zadecyduję za Ciebie szkołą to poślą Cię do zaprzyjaźnionych z dyrektorką gastronomi i dowiesz się na własnej skórze jak to jest być małym chińczykiem w fabryce NIKE :tak:
...Ignorance is bliss...
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nie wiesz co chcesz robić w zyciu to idz do liceum

Nie przesadzaj, że licea są tylko dla tych, którzy nie wiedzą, co chcą robić. Ja wiem a jestem w liceum. Wiesz dlaczego ? Dlatego, że nie słyszałam o technikum nastawionym na psychologię :zonk: Więc zastanów się zanim coś powiesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Możecie mi coś doradzić ?

Ja na Twoim miejscu poszłabym na hotelarstwo.
ZacnyUser
ZacnyUser
  27 stycznia 2010

Jak nie wiesz co w życiu robić, idź na hotelarstwo. :zonk:
Najlepiej, nie? Też czasem smuty dupicie.
Idź do liceum, a po takiej szkole, na pewno będziesz wiedzieć, co chcesz faktycznie w życiu robić.

A jak nie, to nie idź nigdzie. Leć z rodziną do UK, gdzie w wieku 16 lat nie musisz się już uczyć i idź pakować do kartonów słoiki z tanim majonezem.

To nie jest nasza wina, że w tak młodym wieku człowiek musi wybrać zajęcie na cale życie. :nie:

margotka
margotka
  27 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest nasza wina, że w tak młodym wieku człowiek musi wybrać zajęcie na cale życie.


czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość rada;)

..przy wyborze szkoły zawsze nalezy kierowac się zainteresowaniami...:> nigdy nie opiniami innych czy modą... bo to unieszczęsliwia na dłuższą metę...
smencik
smencik
  27 stycznia 2010

Studiowanie, to najlepszy okres nauczania, a większość z niego rezygnuje, żeby szybciej skończyć naukę i pracować jako kelnerka, kucharz albo recepcjonista w hotelu... Nie rozumiem :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.