MiniMegaZord
MiniMegaZord
  9 stycznia 2010 (pierwszy post)

muszę napisać recenzję 'Pana Tadeusza', oczywiście książki.
Nie przeczytałam tego, bo stwierdziłam, że w gimnazjum nie ma sensu czytać całej książki i się z tym męczyć -_- przeczytam to jak powiedzmy 'dojrzeje' do tego.

Mógłby mi ktoś jakoś pomóc z tym ?

bez zbędnych komentarzy proszę -_-

julCiak69
julCiak69
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo zaczelas od pamietnikow starego subiekta:DTo wlasnie byla najgorsza czesci ksiazki:P

zaczęłam czytać od początku. nie umiem zaczynać nie wiadomo, w jakim momencie. :tak:
nigdy nie zapomnę, jak przerabiałam Chłopców z Placu Broni, kolega w ogóle czytał od końca tę książkę. :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet sie nie zabralem za to.Baba od polskiego dala nam 5 dni czasu miedzy Zbrodnia i Kara a potopem wiec odrazu sie poddalem, nawet streszczenia nie czytalem:)

my mamy gorzej. jednego dnia robimy na przykład Chłopów, a na następny dostajemy burę od polonistki, czemu nie mamy Potopu przy sobie. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wyzej, przelecialem ten okres w szkole nawet bez streszczenia,

jak Ty to zrobiłeś.? :szok2:
a tak na marginesie, co teraz przerabiacie, w jakiej epoce jesteście.? :>

Konto usunięte
Konto usunięte: Pana Tadka przezyje, Nad niemnem nie:D

jak to.? dlaczego.? wyjaśnij.! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta nie ma sie co dziwic, taka nauczycielke mamy, ze trzeba na sobie polegac i z przygotowaniem do matury u niej to lepiej sie nie wypowiadac

podobnie, jak u nas. przygotowała razem z drugą polonistką dla nas matury (dla wszystkich klas). nasza klasa i równoległa, którą ona uczy- czyli jakieś 25 osób zaliczyło na 2 (.!) 5 osób. klasa, którą uczy druga polonistka - wszyscy zdali i do tego bardzo wysoko, po 70% i więcej :tak:. a nasza klasa jest klasa humanistyczną, a klasa, która zdała najlepiej jest... uwaga, klasa sportowa.!
kuba92762
kuba92762
  10 stycznia 2010
julCiak69
julCiak69: zaczęłam czytać od początku. nie umiem zaczynać nie wiadomo, w jakim momencie.

No a wlasnie pierwszy rozdzial to byl pamietnik wlasnie i pewno to Cie zniechecilo:D

julCiak69
julCiak69: my mamy gorzej. jednego dnia robimy na przykład Chłopów, a na następny dostajemy burę od polonistki, czemu nie mamy Potopu przy sobie.

No moze ogol nie ma gorzej, ale ja na pewno...Babie sie chyba podobam i sie uwziela ladnie na mnie...Kombinuje sobie teraz, zeby jej uprzkyrzyc zycie kuratorium:D

julCiak69
julCiak69: jak Ty to zrobiłeś.? a tak na marginesie, co teraz przerabiacie, w jakiej epoce jesteście.? :>

Na sprawdzianie sciagnalem, dosc szybko ja przerobilismy i mnie nie zdazyla zapytac, ale teraz juz mnie co kazda lekture pyta...Chociaz w sumie na "Innym Swiecie" nie zapytala po tym jak na wigilii klasowej powiedzialem jej, ze jest zalosna.

Wlasnie skonczylismy "Inny Swiat":D
Wspolczesnosc juz:)

julCiak69
julCiak69: jak to.? dlaczego.? wyjaśnij.! :D

Wyjde na jakiegos nie przykladajacego sie, ale ten sam powod co w Potopie:D:D:D

julCiak69
julCiak69: podobnie, jak u nas. przygotowała razem z drugą polonistką dla nas matury (dla wszystkich klas). nasza klasa i równoległa, którą ona uczy- czyli jakieś 25 osób zaliczyło na 2 (.!) 5 osób. klasa, którą uczy druga polonistka - wszyscy zdali i do tego bardzo wysoko, po 70% i więcej . a nasza klasa jest klasa humanistyczną, a klasa, która zdała najlepiej jest... uwaga, klasa sportowa.!

Tez jestem w klasie humanistycznej, ale plany dziennikarstwa przeszly mi w 1 miesiacu pierwszej klasy, wiec taki ze mnie humanista jak z koziej du py traba:ziober2:
julCiak69
julCiak69
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No a wlasnie pierwszy rozdzial to byl pamietnik wlasnie i pewno to Cie zniechecilo:D

tego to ja już nie pamiętam...:pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: No moze ogol nie ma gorzej, ale ja na pewno...Babie sie chyba podobam i sie uwziela ladnie na mnie...Kombinuje sobie teraz, zeby jej uprzkyrzyc zycie kuratorium:D

proponuję, ale zrób to już po maturze, wyślij jej pocztą kwiatową wieniec ostatnie pożegnanie. :crylol: ale warunek: musisz mieć świadectwo, że zdałeś egzamin dojrzałości. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na sprawdzianie sciagnalem, dosc szybko ja przerobilismy i mnie nie zdazyla zapytac, ale teraz juz mnie co kazda lekture pyta...Chociaz w sumie na "Innym Swiecie" nie zapytala po tym jak na wigilii klasowej powiedzialem jej, ze jest zalosna. Wlasnie skonczylismy "Inny Swiat":D Wspolczesnosc juz:)

aaa. to ja jeszcze mam to przed sobą. jutro zaczynamy opowiadania Borowskiego, czyli siedzimy w Wojnie i Okupacji. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyjde na jakiegos nie przykladajacego sie, ale ten sam powod co w Potopie:D:D:D

acha. łapie:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tez jestem w klasie humanistycznej, ale plany dziennikarstwa przeszly mi w 1 miesiacu pierwszej klasy, wiec taki ze mnie humanista jak z koziej du py traba

jedynie dziennikarstwo brałeś pod uwagę.? ja rozważałam prawo, przeszło mi. :mrgreen: idę na stosunki międzynarodowe... :mrgreen: o ile się dostanę...:ssh:
kuba92762
kuba92762
  10 stycznia 2010
julCiak69
julCiak69: proponuję, ale zrób to już po maturze, wyślij jej pocztą kwiatową wieniec ostatnie pożegnanie.

Ja jej mam zamiar wbic do klasy i szope zrobic jak przyjda nowi uczniowie:D
Wieniec to swoja droga:P

julCiak69
julCiak69: aaa. to ja jeszcze mam to przed sobą. jutro zaczynamy opowiadania Borowskiego, czyli siedzimy w Wojnie i Okupacji.

A to to mielismy, gada o obozach w Niemczech, w innym swiecie podobnie tylko, ze obozy w Rosji.

julCiak69
julCiak69: jedynie dziennikarstwo brałeś pod uwagę.? ja rozważałam prawo, przeszło mi. idę na stosunki międzynarodowe... o ile się dostanę...

Prawo tez mialem w planie, ale za pozno mi to do glowy przyszlo...Musze isc na cos technicznego co mi da kase w przyszlosci...Na nawigacje nie ide bo jednak to strata zycia rodzinnego a takie wlasnie wole niz pukanie panienek na kazdym porcie:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytam to jak powiedzmy 'dojrzeje' do tego.

już czas :tak:

nie odrabiamy zadań domowych
...Ignorance is bliss...
julCiak69
julCiak69
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jej mam zamiar wbic do klasy i szope zrobic jak przyjda nowi uczniowie:D Wieniec to swoja droga:P

ja tak zrobię mojej wychowawczyni:)
ale maturę w łapie muszę mieć ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A to to mielismy, gada o obozach w Niemczech, w innym swiecie podobnie tylko, ze obozy w Rosji.

u nas gada o tym, że jesteśmy bandą nieuków i pseudo-(c)hómanistuw. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawo tez mialem w planie, ale za pozno mi to do glowy przyszlo...Musze isc na cos technicznego co mi da kase w przyszlosci...Na nawigacje nie ide bo jednak to strata zycia rodzinnego a takie wlasnie wole niz pukanie panienek na kazdym porcie

czyli bardziej praktyczny ode mnie jesteś.:lol2:
jak to kolega stwierdził: skończysz stosunki, będziesz palić zioło z politykami. :tak:

dobra, lecę się ogarnąć, bo za 30minut jakoś wychodzę, a tu trzeba się umalować, ubrać etc ;)
kuba92762
kuba92762
  11 stycznia 2010
julCiak69
julCiak69: nas gada o tym, że jesteśmy bandą nieuków i pseudo-(c)hómanistuw.

Nam na wigilii klasowej powiedziala, ze i tak jestesmy niedojrzali:P

julCiak69
julCiak69: jak to kolega stwierdził: skończysz stosunki, będziesz palić zioło z politykami.

Pasowalby mi ten uklad:mrgreen:

julCiak69
julCiak69: dobra, lecę się ogarnąć, bo za 30minut jakoś wychodzę, a tu trzeba się umalować, ubrać etc ;)

No ja wlasnie z jazd wrocilem;]
julCiak69
julCiak69
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nam na wigilii klasowej powiedziala, ze i tak jestesmy niedojrzali:P

nasza wychowawczyni też tak twierdzi. polonistka nie lepsza od niej. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pasowalby mi ten uklad

mi nie. zioło nie jest dla mnie. wolę palić papierosy. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja wlasnie z jazd wrocilem;]

i jak Ci idzie.?
kuba92762
kuba92762
  11 stycznia 2010
julCiak69
julCiak69: nasza wychowawczyni też tak twierdzi. polonistka nie lepsza od niej.

No to zobaczy od jutra jak niedojrzala osoba moze jej nasmrodzic:P

julCiak69
julCiak69: mi nie. zioło nie jest dla mnie. wolę palić papierosy.

Ja sportowiec:D
Zreszta teraz nawet za ziolko mnie dziewczyna bije:lol2:

julCiak69
julCiak69: i jak Ci idzie.?

luku nie robilem od ponad miesiaca a w poniedzialek mam egzamin, ze wzgledu na warunki dzisiaj parkowania tez nie pocwiczylem...Mam szanse zdac, ale dupnie to widze:P
julCiak69
julCiak69
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to zobaczy od jutra jak niedojrzala osoba moze jej nasmrodzic:P

jakiś miły.:lol:
ja tam już olewam, kończę liceum i lecę na studia. :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja sportowiec:D Zreszta teraz nawet za ziolko mnie dziewczyna bije

taki jak ja.? :lol:
kobieta Cię bije.? nie daj się:P

Konto usunięte
Konto usunięte: luku nie robilem od ponad miesiaca a w poniedzialek mam egzamin, ze wzgledu na warunki dzisiaj parkowania tez nie pocwiczylem...Mam szanse zdac, ale dupnie to widze:P

dasz radę, trzymam kciuki, jak by co:))

ja nie planuję nawet prawka. przynajmniej nie przed studiami. :tak: za dużo stresu. :]
kuba92762
kuba92762
  12 stycznia 2010
julCiak69
julCiak69: jakiś miły. ja tam już olewam, kończę liceum i lecę na studia. :]

Ja tez olewalbym, ale nie jak sie msci na mnie w maturalnej klasie:P

julCiak69
julCiak69: taki jak ja.?

Taki tez:D

julCiak69
julCiak69: dasz radę, trzymam kciuki, jak by co:)) ja nie planuję nawet prawka. przynajmniej nie przed studiami. za dużo stresu. :]

No ja juz powoli kisiel w portach zbieram:P
julCiak69
julCiak69
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez olewalbym, ale nie jak sie msci na mnie w maturalnej klasie:P

na mnie się mści, ale wychowawczyni, mimo, że ja nie biegam na biologie. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki tez:D

czyli do dupy :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja juz powoli kisiel w portach zbieram:P

pf. nie denerwuj się za bardzo, bo udupisz sprawę. :tak:
kuba92762
kuba92762
  12 stycznia 2010
julCiak69
julCiak69: na mnie się mści, ale wychowawczyni, mimo, że ja nie biegam na biologie. ;)

No to wlasnie tez moja wychowawczyni, zamiast bronic to probuje mi uprzykrzyc zycie, niedoczekanie:lol2:

julCiak69
julCiak69: czyli do dupy :D

Tak a uprawiaj taki sport i idz tego samego dnia na dwa treningi jak dzisiaj, wrak czlowieka gwarantowany:lol2:

julCiak69
julCiak69: pf. nie denerwuj się za bardzo, bo udupisz sprawę.

Wiem, ze nie moge sie denerwowac, ale co zrobic?:) kazdy sie stresuje, tym bardziej, ze nie robilem luku czy nawet parkowan od ponad miesiaca.
julCiak69
julCiak69
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to wlasnie tez moja wychowawczyni, zamiast bronic to probuje mi uprzykrzyc zycie, niedoczekanie

takich wychowawców to w kosmos wysłać. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak a uprawiaj taki sport i idz tego samego dnia na dwa treningi jak dzisiaj, wrak czlowieka gwarantowany

już chyba jestem wrakiem człowieka. :mrgreen: za dużo używek. :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, ze nie moge sie denerwowac, ale co zrobic?:) kazdy sie stresuje, tym bardziej, ze nie robilem luku czy nawet parkowan od ponad miesiaca.

a nie masz, jak sobie tego przypomnieć.? bez tego faceta.? pojedź z ojcem, czy z kimś...:mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2010
julCiak69
julCiak69: już chyba jestem wrakiem człowieka.

E tam, trzeba dawac rade i tu i tu:D

julCiak69
julCiak69: a nie masz, jak sobie tego przypomnieć.? bez tego faceta.? pojedź z ojcem, czy z kimś...

Na pewno mam, za 12 godzin egzamin:P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.