OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  25 grudnia 2009 (pierwszy post)

Cześć.
Mam zamiar wybrać się w przyszłości na studia, ale nie mogę się zdecydować czy wybrać filologię angielską z italianistyką czy kosmetologię. Oba kierunki tak samo mnie interesują, więc wolałabym wybrać to, po czym będę miała lepszą pracę, czy lepsze szanse na znalezienie pracy... Tylko problem w tym że ja nie bardzo wiem co wybrać, więc co Waszym zdaniem lepsze, bardziej "przyszłościowe"?

I moje pozostałe pytania:
- Gdzie w okolicach Sosnowca i Katowic są najlepsze szkoły językowe?
- Czy orientuje się ktoś, ile mogą kosztować studia wieczorowe (kosmetologia i filologia angielska w szkole prywatnej?)

Te ostatnie pytania skierowane raczej do osób mieszkających w moich regionach ;)
Albo do tych, którzy się coś orientują :woot:

Dziękuję i Wesołych Świąt :*

OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja z kolei nie wytrzymałabym na humanistycznych, czytać jakieś opasłe tomiska, a fee.

no, jak idziesz na typowo humanistyczny, jak dziennikarstwo czy filologia polska to na pewno sieam dużo czyta :D Też nigdy nie lubiałam czytać :ssh:
Chociaż, kosmetologia nie jest humanistycznym kierunkiem a i tak pewnie będzie dużo książek do przerobienia.

A na jakim dokładnie Ty jesteś kierunku? :)
Rosiczka00
Rosiczka00
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no, jak idziesz na typowo humanistyczny, jak dziennikarstwo czy filologia polska to na pewno sieam dużo czyta :D Też nigdy nie lubiałam czytać Chociaż, kosmetologia nie jest humanistycznym kierunkiem a i tak pewnie będzie dużo książek do przerobienia. A na jakim dokładnie Ty jesteś kierunku? :)

inżynieria środowiska ;)
a byłam w klasie humanistycznie i 'pierwotnie' miałam iść na dziennikarstwo. Ale na szczęście mi się odmieniło :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.