Kondzioo
Kondzioo
  2 listopada 2009 (pierwszy post)
Witam!
Matura z matematyki, która Was czeka od jutra.
W tym temacie piszemy relacje...
Piszcie:
Co było?
Jak Wam poszło?
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Olena1991
Olena1991: Kochani moi, czy tylko mi się wydaje, że w zadaniu 28 był błąd ? Punkty A (2,5) i C (6,7) miały tworzyć w układzie współrzędnych dwa przeciwległe boki kwadratu. Ale po wyprowadzeniu prostych z tych punktów okazywało się, że powstała figura to nie kwadrat, a prostokąt. Czy błąd był w treści zadania, czy to ja nie potrafiłam go rozwiązac? Dodam,że rozmawiałam z gosciem, który na poprzednich dwóch próbnych (organizowanych w gliwickich szkołach) miał ponad 90% i on miał z tym zadaniem ten sam problem jak ja.

ja tylko to narysowałam, ale nie wiedziałam z czym to się je :mrgreen:

Olena1991
Olena1991: A matematyka jest królową nauk-pokolenie naszych rodziców pisało obowiązkową maturę z matematyki i żyli-my sobie też damy radę :)

byli lepsi wykładowcy- to trzeba wziąć pod uwagę :tak:
SwallowedInBlack
SwallowedInBlack
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ta książeczka z wzorami była fajna, nie sądziłam, że będzie to tak wyjaśnione.

Tablice maturalne? My takie mamy na codzień w szkole, to nie było to dla mnie nic wyjątkowego.
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tablice maturalne? My takie mamy na codzień w szkole, to nie było to dla mnie nic wyjątkowego.

my też mamy, ale ich nie używamy, bo to na próbną, bądź na prawdziwą w maju :tak:
\bo jeszcze zniszczymy :crylol:
Olena1991
Olena1991
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: byli lepsi wykładowcy- to trzeba wziąć pod uwagę

Ale matura była trudniejsza-przynajmniej ja analizując pytania z matury mojej mamy miałam gigantyczny problem ze sporą częścią zadan. Poza tym ich matury sprawdzali z tego co wiem ich nauczyciele, mając czarno na bialym czyją sprawdzają-teraz nie ma mowy o stronniczosci.
DeszczowaFantazja
DeszczowaFantazja
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tablice maturalne? My takie mamy na codzień w szkole, to nie było to dla mnie nic wyjątkowego.

może wy tak, dla mnie i mojej klasy było to coś nowego.
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Olena1991
Olena1991: Ale matura była trudniejsza-przynajmniej ja analizując pytania z matury mojej mamy miałam gigantyczny problem ze sporą częścią zadan. Poza tym ich matury sprawdzali z tego co wiem ich nauczyciele, mając czarno na bialym czyją sprawdzają-teraz nie ma mowy o stronniczosci.

mieli 5zadań.
wystarczyło chyba 2 albo 3rozwiązać całe poprawnie i egzamin był zdany :D i mieli na to chyba jakoś 4godziny.? jak nie dłużej :ninja:

a my mamy 35zadań i 170minut :ninja:
DeszczowaFantazja
DeszczowaFantazja
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: a my mamy 35zadań i 170minut

a i tak większość wychodzi przed czasem. :rotfl:
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a i tak większość wychodzi przed czasem.

mi zaczęliśmy o 9:09, a koniec mieliśmy o 11:59 :lol:
ja wyszłam chyba 11:30 (coś koło tego :lol2:)
Olena1991
Olena1991
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: mieli 5zadań.

wydaje mi się,że więcej-przynajmniej moja mama miala w kajeciku zapisane ponad 10

julCiak69
julCiak69: a my mamy 35zadań i 170minut

ale połowa tych zadan była banalnie łatwa, przynajmniej 10 ze zamkniętych byłabym w stanie rozwiązac będąc w gimnazjum :woot:
DeszczowaFantazja
DeszczowaFantazja
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: mi zaczęliśmy o 9:09, a koniec mieliśmy o 11:59 ja wyszłam chyba 11:30 (coś koło tego )

my dokładnie punkt 9. :pavarotti:
i może do końca zostało 3 osoby. :]
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Olena1991
Olena1991: wydaje mi się,że więcej-przynajmniej moja mama miala w kajeciku zapisane ponad 10

wybacz, że Cię o to zapytam, to kiedy Twoja mama zdawała maturę.? :mrgreen:
moja miała 5zadań. i zdawała maturę w 1986 ;>

Olena1991
Olena1991: ale połowa tych zadan była banalnie łatwa, przynajmniej 10 ze zamkniętych byłabym w stanie rozwiązac będąc w gimnazjum

tu się zgodzę :mrgreen:
ja bez problemu raczej zrobiłam te zamknięte, zaraz się przekonam - drukuję odpowiedzi i arkusz :lol2:
i jeszcze raz rozwiążę :lol:
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: my dokładnie punkt 9. i może do końca zostało 3 osoby. :]

nie wiem, ile u ans, bo wszystkich nie było :lol:
ale chyba z 5osób, jak nie więcej nawet...
może nawet siedmioro :ziober2:
SwallowedInBlack
SwallowedInBlack
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: my też mamy, ale ich nie używamy, bo to na próbną, bądź na prawdziwą w maju \bo jeszcze zniszczymy

Na codzień mamy jeden zestaw, z zieloną okładką, a na maturę będzie inny, z czerwoną (jak dzisiaj). Zielona ma tylko jeden dział więcej, który został wyrzucony z materiału w szkole średniej.
julCiak69
julCiak69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na codzień mamy jeden zestaw, z zieloną okładką, a na maturę będzie inny, z czerwoną (jak dzisiaj). Zielona ma tylko jeden dział więcej, który został wyrzucony z materiału w szkole średniej.

my mamy niebieskie... :woot: no raczej taki błękit z szarym ;)
za dużo czerwonego :nie:
SwallowedInBlack
SwallowedInBlack
  3 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: my mamy niebieskie... no raczej taki błękit z szarym ;)

a nie bardziej morski? :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.